Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Вівчарство
ПовідомленняДодано: Сер червня 19, 2013 4:30 pm 
Офлайн

Повідомлення: 6
Люди добрі, хто займається вівчарством відгукніться будь ласка!!!!!!!!!!!
Хочу зрозводити овець , та страшно розпочинати! маю для цього всі умови але не знаю чи потягну. Хто має досвід у цій справі підкажіть, чи реально тепер отримати з вівчарства хоч якийсь прибуток? На які продукти вівчарства є зараз попит? Чи існують зараз якісь дотації на вівчарство? Взагалі цікавить все!
Дякую!!!

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Вівчарство
ПовідомленняДодано: Суб серпня 10, 2013 11:07 am 
Офлайн

Повідомлення: 7
Taras, вівці це не така проста справа як може здатися зовні , коли їси з друзями шашлик. Є багато "підводних каменів" які легко зруйнують оптимістичні бізнес-плани. Перш ніж тратитися на закупівлю тварин раджу добре вивчити питання та відвідати декілька господарств. Хоча б для того, щоб знати як не слід робити.

Багато корисної інформації з вівчарства знайшов на сайті [b]Кардаш "Романівські вівці. Овеча ферма Зелений Дуб". Ферма знаходиться в Здолбунівському райні. Це Рівненська область.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 23, 2013 2:15 pm 
Офлайн

Повідомлення: 2
Вівчарство - давня галузь тваринництва, традиції ведення якої ми повинні берегти і відновлювати. Раджу звернутися за допомогою до Асоціації вівчарів і козівників

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 23, 2013 8:51 pm 
Офлайн

Повідомлення: 232
Доброго часу доби!!!!

Так, дійсно підводних каменів дуже багато. Ми з квітня місяця почали займатися вівчарством, вже встигли набити багато "шишок", але й багато чого навчились. Щодо прибутковості справи, я гадаю, що вівцями займатися навіть треба. Я сам лікар ветеринарної медицини, стажу роботи 12 років, але до цього часу я в-основному працював з ВРХ, свинями, кішками та собаками, тому мені дещо складніше працювати з овечками - не така це легка справа, як думається на перший погляд.

Буде цікаво поспілкуватися - ласкаво прошу: /099/ 22-65-125 або /097/ 96-40-361

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 23, 2013 9:00 pm 
Офлайн

До речі - з Туринським Васильом Михайловичем (президент асоціації вівчарів і козівників України) поспілкуйтесь обов’язково. Гарна, досвідчена людина. Крім того, дуже по штучному осіменінню допомогла Платонова Наталія Петрівна (доцент кафедри технологій, економіки і менеджменту у тваринництві НУБіП).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 23, 2013 9:01 pm 
Офлайн

Ще - за дотації мабуть і не згадуйте))))))))))))))))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет червня 19, 2014 5:46 pm 
Офлайн

Повідомлення: 2
Вівчарство - давня галузь тваринництва, традиції ведення якої ми повинні берегти і відновлювати. Бринза - це візитівка, символ Карпат, що є обєднуючою ланкою між виробниками і споживачами, один із засобів популяризації Карпатського регіону, приваблення туристів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет лютого 04, 2016 5:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 732
А я посилено вивчаю теорію на форумах..планую взяти ягняничок романівської породи,а баранчика мериноса Асканійця... Голова пухне від інформації,трохи лячно,але сподіваюся,що на слідуючий рік хизуватись приплодами:))) Цікаво,що вийшло в автора першого посту?

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі