Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Вів травня 07, 2013 11:48 am 
Офлайн

Повідомлення: 3273
За часи незалежності Україна яка була житницею Європи і мала досить великий відсоток жителів села, перетворилася на країну яка все це втратила. Ми втратили тисячі сіл. Тисячі під загрозою знищення, так як кількість людей у ньому можна порахувати на пальцях рук. А що в державних показниках 26% експорту продукції з села. Що є ледь не першим показнмком за обсягом.(перша металургія, теж 26%). Великі компанії що працюють на ринку витягують з землі все що можна. Скоро будемо мати пустелю. Враховуючи те що людей там теж не буде.
Хтось має це зупинити? І я не про експорт продукції. Я про вимирання населення. А хто це має зробити? - запитаєте ви мене. І я відповім. Хто як не ми самі. Як кажуть в народі: "Справа порятунку потопаючого - справа його рук".
Тому ми представники громадськості та громадяни України. А сама Анатолій Іскра (МР НОВА ЕЛІТА), Олександр Курц (фермерський портал znyva.org.ua), та Віктор Шляхов (Союз Вчених Інженерів України). Ініціюємо початок громадських обговорень, по створення громадської ініціативи "Врятуємо українське село". Під час самих обговорень буде розроблена мета та програма дій. Також ми сформуємо команду однодумців для впровадження цієї діяльності. Ви всі можите приєднуватись до обговорення за посиланням: сайт -znyva.org.ua. А також на фейзбук -

http://www.facebook.com/groups/134779203380404/ та вконтакті -

https://vk.com/club53412811\ а також безпосередньо з керівниками проекту. Все в наших руках. Воскресне село. Воскресне Україна.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 10, 2015 3:40 pm 
Офлайн

Повідомлення: 8
За часи незалежності Україна яка була житницею Європи і мала досить великий відсоток жителів села, перетворилася на країну яка все це втратила. Ми втратили тисячі сіл. Тисячі під загрозою знищення, так як кількість людей у ньому можна порахувати на пальцях рук. А що в державних показниках 26% експорту продукції з села. Що є ледь не першим показнмком за обсягом.(перша металургія, теж 26%). Великі компанії що працюють на ринку витягують з землі все що можна. Скоро будемо мати пустелю. Враховуючи те що людей там теж не буде.
Хтось має це зупинити? І я не про експорт продукції. Я про вимирання населення. А хто це має зробити? - запитаєте ви мене. І я відповім. Хто як не ми самі. Як кажуть в народі: "Справа порятунку потопаючого - справа його рук".
Тому ми представники громадськості та громадяни України. А сама Анатолій Іскра (МР НОВА ЕЛІТА), Олександр Курц (фермерський портал znyva.org.ua), та Віктор Шляхов (Союз Вчених Інженерів України). Ініціюємо початок громадських обговорень, по створення громадської ініціативи "Врятуємо українське село". Під час самих обговорень буде розроблена мета та програма дій. Також ми сформуємо команду однодумців для впровадження цієї діяльності. Ви всі можите приєднуватись до обговорення за посиланням: сайт -znyva.org.ua. А також на фейзбук -

https://vk.com/club53412811\ а також безпосередньо з керівниками проекту. Все в наших руках. Воскресне село. Воскресне Україна.

Для відродження українського села потрібно ринок збуту. Щоб люди не їхали набазар і витрачали свій час та продавали виготовлений чи вирощений товар, а займались його виробництвом.
Неохідно щоб люди які хочуть купити товар, перелічували свої потреби. а той хто такий товар продає повідомляв про себе також. Це потребує немало зусиль, але така відпрацювана схема обовязково дасть прибуток та зменшує час виробника на продаж свого товару.
Для селянина вижливим є щоб вирощений товар був потрібен покупцеві і це було вигідно, якиїсь з цого мав би бути приботок.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 10, 2015 8:35 pm 
Офлайн

Повідомлення: 515
Доброго дня! Висловлюю і я свою думку з цього приводу, я не небуду говорити про ринки, у мене інша пропозиція. Я пропоную, порядним благополучним сім'ям, брати дітей сиріт, в літку на канікули, нехай діти навчаються "жити", бо як говорить статистика більше 60% не вміє навіть приготувати яєчні. А так діти за три місяці навчаться дечого... А далі якщо вам сподобалося, томожете створити будинок сімейного типу. Це дасть приріст населення, як селу так і державі. Бо ж сироти які виховується в інтернатах не спроможні створити здорову сім'ю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 10, 2015 8:43 pm 
Офлайн

Повідомлення: 87
Володя відповім як голова руху Нова Еліта, який входить до такого проекту. Ми 4 роки працюємо над програмою, яка мала би дати селянам збут. Знайдіть нашу сторінку на фейзбук, там є описи, будемо раді на пропозиції і співпрацю.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 11:15 am 
Офлайн

Повідомлення: 318
Iskra Anatoliy написав:
Володя відповім як голова руху Нова Еліта, який входить до такого проекту. Ми 4 роки працюємо над програмою, яка мала би дати селянам збут. Знайдіть нашу сторінку на фейзбук, там є описи, будемо раді на пропозиції і співпрацю.

Дайте посилання на фейсбук..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 11:41 am 
Офлайн

Повідомлення: 108
Володя написав:

Для відродження українського села потрібно ринок збуту. Щоб люди не їхали набазар і витрачали свій час та продавали виготовлений чи вирощений товар, а займались його виробництвом.
Неохідно щоб люди які хочуть купити товар, перелічували свої потреби. а той хто такий товар продає повідомляв про себе також. Це потребує немало зусиль, але така відпрацювана схема обовязково дасть прибуток та зменшує час виробника на продаж свого товару.
Для селянина вижливим є щоб вирощений товар був потрібен покупцеві і це було вигідно, якиїсь з цого мав би бути приботок.

Для того, щоб нам знайти вигідний збут, я рахую, усім форумчанам по рібно об'єднатися по культурах,що їх вони продають та затериторіями вирощування. До прикладу люди, що жовуть у Хмельницькій, Вінницькій та Тернопольській областях, які вирощують гарбузове насіння,зідзвонюються між собою, визначають спільний об'єм вирощеного, тоді на основі наявної великої партії шукаємо вигідну скупку (велика партія дорожче, ніж кожен сам здасть у селі),тоді домовляємося про місце та час продажу, звісно є мінус- це довіз до місця, проте, може хоч таким чином овч нка буде варта виділки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 3:01 pm 
Офлайн

Cергій кидаю спеціально для вас, це посилання на те де можна почитати розробку руху. Все описано коротко, але суть не міняє. https://www.facebook.com/notes/%D0%BD%D ... 7657359802

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 5:13 pm 
Офлайн

Повідомлення: 318
Iskra Anatoliy написав:
Cергій кидаю спеціально для вас, це посилання на те де можна почитати розробку руху. Все описано коротко, але суть не міняє. https://www.facebook.com/notes/%D0%BD%D ... 7657359802

Дякую... :co_ol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 6:24 pm 
Офлайн

В нас на сторінці проекту, який ми створювали для впровадженні збуту, експортна компанія зробила заявку на те що вони хочуть купити. Було би добре щоб фермери продивилися можливо комусь щось треба продати. Посилання залишаю тут https://www.facebook.com/groups/482099601809423/

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 6:55 pm 
Офлайн

Повідомлення: 108
То є добре, проте 200 тон одноосібно не здасиш, отже, потрібно скооперуватися фермерам, щоб зформувати партію.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Різниця "дерть" та "отруби"(висівка)

aladdin

3

4103

П'ят липня 13, 2012 9:46 pm

Dimon Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Квасоля "Присадибна"та "Червона шапочка".

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

курц

22

9840

Вів січня 05, 2016 3:13 pm

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Херсонські комбайни: "Славутич", "Скіф"...

Дімчик

9

8592

Сер грудня 10, 2014 6:08 pm

Денис Рівне Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) "Куряча хата"...або "Як зробити курник"...???

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

бригадирь

27

17380

Суб березня 05, 2016 2:14 pm

КОЗАК Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) МТЗ-Україна "Укравтозапчастина": трактори МТЗ та "Кий"

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Дімчик

19

14482

Вів жовтня 06, 2015 6:31 pm

leuba Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі