Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Саморобний оприскувач.
ПовідомленняДодано: Нед квітня 23, 2017 4:27 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
Та то я начитався про якихось мух і т.д. Вже порахував смету на рамку,щоб ставала на причіп,бо робити окремо мабуть все ж невигідно мені.. Вже на низькому старті,самому ж цікаво що вийде:)) думаю робити два положення щоб на 50см висіло над землею і на 1м,штанги не складатимуться,а вийматимуться... А шланги треба спеціальні чи підійдуть будь які бо в мене є схожі на такі як у вас ,брав на кролячі поїлки.. А гребінку треба якусь спеціальну чи можна ту ,що для опалення в магазинах продається?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон квітня 24, 2017 1:06 am 
Офлайн

Повідомлення: 3268
ССВ написав:
Та то я начитався про якихось мух і т.д. Вже порахував смету на рамку,щоб ставала на причіп,бо робити окремо мабуть все ж невигідно мені.. Вже на низькому старті,самому ж цікаво що вийде:)) думаю робити два положення щоб на 50см висіло над землею і на 1м,штанги не складатимуться,а вийматимуться... А шланги треба спеціальні чи підійдуть будь які бо в мене є схожі на такі як у вас ,брав на кролячі поїлки.. А гребінку треба якусь спеціальну чи можна ту ,що для опалення в магазинах продається?

Причіп має свою колію, мотоблок -свою. Вони спввпадають? Чи витолоче по пів метра за прохід?

Гребінка від сантехніки. Шланги бензо- масло- стійкі з нитками для тиску і діаметром щоб налізли на форсунки.
Я брав від оприскувачів щоб не морочитись з підбором.

У мене висота змінюється з кроком 20см. найнижче-50см від рівня коліс. і до 120. Бо ж буває і в кукурудзу залізти треба. Ну і висота коліс теж не останнє діло. Тому. думаю. причіп не підійде. буде віссю класти ту бараболю шо грейфер. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон квітня 24, 2017 6:19 am 
Офлайн

Цей причіп спеціально робив з однаковою колією з м/б,взагалі я на нього кладу бочку 200л і вивожу фекалії з під свиней,а взимку щоб добре проходив по снігу,прийшлося так робити... В нього вісь так як і в м/б,так що на прохід по високимкультурам не сподіваюсь,аби зернові та може бур'яни раундапити,по іншим культурам зменшив до стану 5хв.ручним прискувачем:)))) Хоча мабуть зроблю окрему шлангу зі штангою по саду працювати також ваша ідея сподобалась... Сподіваюсь що все вийде:) дякую за підказки!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят квітня 28, 2017 5:24 pm 
Офлайн

Закупився..в магазинах все майже вдвічі дорожче ніж в інеті...але легше підбирати та і тоц факт ,що бачиш і складаєш схему зішрав вирішальне значення... Шланги,яка б підходила до насосу армованої з тонкими стінами так і не знайшов ,прийшлося взяти просто силіконову:(( як рватиме,прийдеться думати якісь перехідники,бо як на мою думку ,то вх./вих патрубки на насосі зроблені по дурному,що капець... Олександре,при підключенні насосу,червоний то "+"? Я правильно розумію?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 30, 2017 9:20 pm 
Офлайн

Вже зібрав я свого оприскувача,випробував..працює,але вся проблема в тих шлангах,вірніш у насосі,бо вхідний та вихідний патрубки паршиво продумані:((( Весь базар і кілька магазинів в райцентрі і "епіцентр в обласному так і не дали змоги підібрати те що треба...взавтра понапрягаю токаря і думаю все вийде! Тільки сині вставки в форсунках ,як на мою думку сильно лиють! Ще поекспериментую в цьому напрямку і числа до 5-6треба брискати,по потім можуть бути дощі,то бур'яни переженуть посіяне:)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер травня 03, 2017 3:39 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3268
Ну чекаємо фото та добрий результат.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер травня 03, 2017 7:03 pm 
Офлайн

Сподівсь на завтра /після завтра випробування...зараз весь час іде на загороди для баранів:)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят травня 05, 2017 7:04 pm 
Офлайн

Звітую! На жовтих вставках третьою швидквстю,з півгазу в розрахунок 300л/га не вклався...4ю без газування,саме то..десь 250л/га,можна навіть малюсіньку цівочку обратки робити для перемішування:) хоча я без того,мішав допоки доїжав на город... Фото щось завантажити не виходить,висить "завантажується" півгодини..потім вимкнув.. Довольний ,що зробив нарешті,правда сусіди мабуть жалітимуться,хоч штанги і поопускав,але все ж трохи туману вітерцем зносило:(((

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер травня 10, 2017 10:52 pm 
Офлайн

Повідомлення: 346
А скільки Ваш насос давить?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет травня 11, 2017 12:59 am 
Офлайн

Написано 0,9МПа,а скільки наскправді,хто його зна... 8форсунок з відсікачами спрацьовують..шланги не рве.. Я брав найпотужніший 80Вт і лиш а 3м вистачило,а в Олександра 4м вийшло,щось він якийсь секрет знає;))))) п.с. Зять знайшов на "алі" за 500грн ,а я віддав 800 +доставка.. Якщо завчасно думати про це,то можна з'економити,а не так як я..в голову бахнуло і треба купувати і робити швиденько,бо бур'яни вже на підході..

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний мінітрактор.

Dimon

5

16882

Нед липня 27, 2014 11:37 am

Петро Головатий Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний причіп

artem_sych

8

452

П'ят червня 15, 2018 8:23 am

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Мій саморобний трактор

Сергій

5

6829

Сер квітня 13, 2016 9:09 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний культиватор.

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

курц

19

12617

Пон квітня 04, 2016 9:54 pm

Батько Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний акумуляторний обприскувач

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Slavamaz

12

4680

Пон червня 01, 2015 6:18 pm

Slavamaz Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі