Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Саморобний оприскувач.
ПовідомленняДодано: Пон квітня 18, 2016 12:55 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Ну так я взагалі лиш руками тягаю. І по городах, і по садку. Для того він і робився щоб на спині не носити і не заливати по сто раз. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят квітня 21, 2017 5:41 am 
Офлайн

Повідомлення: 730
Вітаю всіх:) ледь не з Новим роком:)))) Олександре,надумав і я зробити по вашому принципу,але щоб тягати м/б,швидкість думаю визначити просто дослідним шляхом..найпотужніший виходить ось цей http://dostupny.uaprom.net/p219134560-e ... nasos.html -такий ви брали? Бо посилання вибиває на 240л,а в цьому 300..і він виходить 800грн..а є ще слабший,на 180л http://prom.ua/p19751434-elektricheskij ... nasos.html зато коштує 170грн,як ви думаєте,чи не краще поставити кілька таких,тоді щагалом виходитиме 360л і можна навіть одну шлангочку з гребінки кинути на перемішування,зворотнею подачею в бочку,а щоб АКБ не сідав,є привід від шківа на генератор від трактора МТЗ 700Вт..так же буде дешевше вполовину,чи я в чомусь помиляюсь? Чи цей що слабший не підходить по якимось іншим параметрам??? Ще ви пишете що форсунки "жовті" ,а на фото видно " сині" чи то я не туди дивлюсь ,чи якийсь підвох?;))) буду вдячний за відповідь..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 8:49 am 
Офлайн

Слабший не видасть потрібної витрати. Мій точно такий як той що сильніший. І то працює під потолок можливостей. Навіть пару форсунок прибрав. Спочатку він був на метр ширший. Так що краще пару сильніших. :men:

Форсунки, сині, йдуть в комплекті з нових. А я вже потім придбав набір жовтих та помаранчевих. Працюю на помаранчевих бо жовті часто забиває як би не фільтрував розчин. Та і туман, на жовтих, маленький. Зносить сильно вітерцем.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 10:24 am 
Офлайн

Дякую! Замовив також той що потужніший..80ватт ,800грн +доставка.. Значить як буду шукати і купувати форсунки,то відразу візьму і запасні комплекти на пробу... З понеділка сподіваюсь почну.. Бо після вологи як піде тепло ,то тровити бур'яни прийдеться в авральному режимі:)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 11:23 am 
Офлайн

ССВ написав:
Дякую! Замовив також той що потужніший..80ватт ,800грн +доставка.. Значить як буду шукати і купувати форсунки,то відразу візьму і запасні комплекти на пробу... З понеділка сподіваюсь почну.. Бо після вологи як піде тепло ,то тровити бур'яни прийдеться в авральному режимі:)))

Ну жовті не треба брати. Вже перевірив. А от орандж треба. а сині і так будуть. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 11:47 am 
Офлайн

курц написав:
ССВ написав:

Ну жовті не треба брати. Вже перевірив. А от орандж треба. а сині і так будуть. :men:

Зрозумів,ще раз дякую... А ви брали в інеті чи на місці? Бо в нас наче й місто не мале,але асортимет не фонтан...то під замовлення(це той же інет) то взагалі не а того що хочеться.. А хотілося б покрутити в руках,пообирати... Та видно не вийде..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 12:05 pm 
Офлайн

Я Брав у Вінниці, по агроконторах. Там і вибір і ціни нормальні були. А що там зараз , хтозна. :men:

По нету важко вгадати щоб стали в корпуса. Вони дуже різні є. Так що майте на увазі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 12:39 pm 
Офлайн

Знайшов ось такі http://agro-tech.zakupka.com/p/4917306- ... -polovogo/ патрубок на 12,5 ,оранжевих нема,є лиш жовті.. Кріпиться просто гвинтиком..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 1:16 pm 
Офлайн

О,здогадався позадовбувати фермерів,підказали магазин де є... Спочатку в магазин,а потім якщо не знайду чогось підходящого то буду шукати в неті:) в нас наче розпогоджується і триьікале повилазило все..овес з горохом також на підході,тепер треба швиденько готувати оприскувач.. А коли треба труїти проти різних паразитів не підкажете? Чи в декілька етапів? І таа думка,зять по картоплі пройшов по листу "престижем" коли задовбався тровити різними "наповалами" безрезультатно і дохли аж поки не посохла... Може спробувати і по зерновим? В стадії кущення і може втстачить аж до збору? Все одно на фураж.. Як думаєте? Ще є варіант проходити частіше еко труйниками і протигрибковими тільки частіш прийдеться товкти...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб квітня 22, 2017 7:34 pm 
Офлайн

Тритікал не боїться ні чого. Його лиш можна підкормлювати. В крайньому разі я ні коли ні чого на ньому не травив.. А так обробляють лиш коли є на те потреба. Появиться паразит чи хвороба то тоді.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 101 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний причіп

artem_sych

8

708

П'ят червня 15, 2018 8:23 am

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Мій саморобний трактор

Сергій

5

6955

Сер квітня 13, 2016 9:09 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний культиватор.

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

курц

19

13006

Пон квітня 04, 2016 9:54 pm

Батько Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний мінітрактор.

Dimon

5

17053

Нед липня 27, 2014 11:37 am

Петро Головатий Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний акумуляторний обприскувач

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Slavamaz

12

4891

Пон червня 01, 2015 6:18 pm

Slavamaz Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі