Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:03 pm 
Офлайн

Повідомлення: 85
Так якщо разом домовитись то можна зробити. Головне все запустити, далі легше буде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:37 pm 
Офлайн

Повідомлення: 90
Iskra Anatoliy написав:
Так якщо разом домовитись то можна зробити. Головне все запустити, далі легше буде.

Першим ділом треба вирішити логістику. Де знаходяться ці покупці, чи виїжджатимуть по продукцію, чи потрібно буде довозити. По-друге необхідно з'ясувати скільки нас, скільки кожен планує посіяти у наступному році, приблизну планову врожайність. Формуємо товарну партію і - профіт !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:39 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3250
Iskra Anatoliy написав:

Ну от як ти собі це уявляєш?
Ну от сам процес збору? :men:

200 тон це 200 000 кг.
У середнього селянина орііхів чи гарбузового насіння максимум 50кг. А то і по 15-20.

Це уже 4-6 тис чоловік. Вони усі привезуть тобі, на збір, без грошей і будуть чекати до поки ти усе здасиш? Ні. Треба гроші на збір. У кого є сума хоча б за базарною ціною на 200 тон? Якби у мене тули такі гроші то я б точно не заліз би в такий геморой. А ти?

Я вже не питаю про склади, усушку та складські втрати, про транспорт та охорону того усього. Про документи та сертифікати. Про податки та побори.

Короче, не займайся дурними ідеями що не мають жодних шансів на реалізацію. Бо є така фігня як математика, ото вона дуже різко приземляє при польотах в небесах.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:47 pm 
Офлайн

Maria Popel написав:
Iskra Anatoliy написав:

Першим ділом треба вирішити логістику. Де знаходяться ці покупці, чи виїжджатимуть по продукцію, чи потрібно буде довозити. По-друге необхідно з'ясувати скільки нас, скільки кожен планує посіяти у наступному році, приблизну планову врожайність. Формуємо товарну партію і - профіт !

Треба посадити економіста а потім бугалтера. А щоб вони правильно рухались над ними має бути керуючий. Голова колгоспу..... :-) Щоб не крали сторожа, щоб важив-завсклада, Щоб зберігав та сертифікати робів-технолога.... А ще грущиків чоловік з 5-ть. бо навіть загрузити фуру 5 чоловік, з лентами та карами, зможуть лиш одну до обіду і одні після. Ну щоб грузили після треба над головою стояти. Бо як пообідають, тихенько, самі то вже їх тра буде грузити....
А 200 тон то 150 фур... Як мінімум.
Десь я це вже бачив.... І навіть, здається, проходив..... ;;-)))

Ну і після всього треба ще на поля\городи збігати бо буряни ж не знають команди -стоп. :ya_hoo_oo:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:50 pm 
Офлайн

О. Ще забув електрика- бо уся погрузка та сортування на електриці. Та механіка. Ну має ж хтось ті кари та ленти латати. :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 7:56 pm 
Офлайн

Максимум що ми, селяни одинаки, можемо зробити так це ділитись, між собою, інфою де, хто і по чім, бере. Комусь стане в пригоді і вийде здати не нахабним перекупам, в селі на базарі, а нахабним перекупам в сусідній області. От і все.

Ті селянські кооперативи, спілки громад, обєднання селян, і т.п. Мертвонароджені, або ж реінкарновані, колгоспи. Де селянин буде працювати на новітніх голів, хазяїв. Яких називають по новому-інвестори.)))) От і все.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 8:02 pm 
Офлайн

Я вам пропоную люди, хто ближче живе один до одного, збиратися у групи, домовлятися у кого, скільки є товару, тоді на той спільний об'єм домовлятися із перекупами. Якщо збереться 4-5 чоловік і складуть спільну партію поипустимо тону гарбузок, я думаю ціна буде краща.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 8:07 pm 
Офлайн

Повідомлення: 231
Дуже потрібно підняти питання щодо дотацій одноосібникам та дрібним фермерам, особливо це стосується тваринницької галузі. Це необхідна умова їх подальшого існування. Також питання льготного кредитування, льготних умов електро-, газопостачання, питання податкових канікул для новостворених дрібних с.-г. підприємств. Це передує питанню збуту.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 8:10 pm 
Офлайн

А щоби не розсусолювати, я завтра вийду на базар до перекупів і запитаю за те все. І хоч я свою продукцію у цім році вже продала, на майбутнє можна розізнати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 8:14 pm 
Офлайн

курц написав:
Максимум що ми, селяни одинаки, можемо зробити так це ділитись, між собою, інфою де, хто і по чім, бере. Комусь стане в пригоді і вийде здати не нахабним перекупам, в селі на базарі, а нахабним перекупам в сусідній області. От і все.

Ті селянські кооперативи, спілки громад, обєднання селян, і т.п. Мертвонароджені, або ж реінкарновані, колгоспи. Де селянин буде працювати на новітніх голів, хазяїв. Яких називають по новому-інвестори.)))) От і все.

Я в одного чоловіка прочитала, що потрібно поставити між селянином і експортером не перекупника, а людину від держави. ІМХО, як тільки ви заведете у цей процес державу, все ваша "дитина мертва"

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 40 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Херсонські комбайни: "Славутич", "Скіф"...

Дімчик

9

7844

Сер грудня 10, 2014 6:08 pm

Денис Рівне Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) "Куряча хата"...або "Як зробити курник"...???

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

бригадирь

27

14492

Суб березня 05, 2016 2:14 pm

КОЗАК Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Різниця "дерть" та "отруби"(висівка)

aladdin

3

3845

П'ят липня 13, 2012 9:46 pm

Dimon Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Квасоля "Присадибна"та "Червона шапочка".

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

курц

22

9120

Вів січня 05, 2016 3:13 pm

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. торф'яні субстрати "За" і "Проти"

Bogdan89

5

751

Вів березня 21, 2017 9:04 pm

Ярослав- Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі