Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Пон травня 08, 2017 11:39 am 
Офлайн

Повідомлення: 3249
Ergon30 написав:
курц написав:
Ergon30 написав:
курц написав:
Бувають. Лиш навіщо?

Ну наприклад як брати невеличкого китайця 4*4,то я думаю ліпше Т-25 4*4.

Не ламається лише те деталь якої не існує. Для передка мають біти певні роботи та нагрузки. а не лише забаганки. на малих тракторах ведучий передок то дурниця.

Зрозуміло,хочу собі з часом купити мінітрактора на початок для обробітку 2-3га,потім ще є два паї по 3,5га кожен.Для оранки ,дискування,сівби і тд.Для початку хочеться щось подешевше і щоб хватило на всі ці роботи,з японців покищо не розглядаю нічого так як ціни там нормальні,взяти китайця нового якого саме???,дивився відео про Шіфенга 244 реміний вроді роблять ним все від дисковки до посіву,да кажуть що ломиться але так як ви кажете не ломиться те чого не існує.
Да ціни на нього без передка 76 тисяч з передком 92 тисячі.

Про китайців можна не думати. То все просто пересувні макети а не трактора. Японці золоті, тих грошей не відроблять віками. Ото ж дт-20 або т-25 з т-40. А вже після розширення можна і про ЮМЗ-МТЗ подумати. Бо орати малим трактором то як кохати мізинцем..... :smu:sche_nie:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон травня 08, 2017 12:26 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
курц написав:
Ergon30 написав:
курц написав:
Ergon30 написав:
курц написав:
Бувають. Лиш навіщо?

Ну наприклад як брати невеличкого китайця 4*4,то я думаю ліпше Т-25 4*4.

Не ламається лише те деталь якої не існує. Для передка мають біти певні роботи та нагрузки. а не лише забаганки. на малих тракторах ведучий передок то дурниця.

Зрозуміло,хочу собі з часом купити мінітрактора на початок для обробітку 2-3га,потім ще є два паї по 3,5га кожен.Для оранки ,дискування,сівби і тд.Для початку хочеться щось подешевше і щоб хватило на всі ці роботи,з японців покищо не розглядаю нічого так як ціни там нормальні,взяти китайця нового якого саме???,дивився відео про Шіфенга 244 реміний вроді роблять ним все від дисковки до посіву,да кажуть що ломиться але так як ви кажете не ломиться те чого не існує.
Да ціни на нього без передка 76 тисяч з передком 92 тисячі.

Про китайців можна не думати. То все просто пересувні макети а не трактора. Японці золоті, тих грошей не відроблять віками. Ото ж дт-20 або т-25 з т-40. А вже після розширення можна і про ЮМЗ-МТЗ подумати. Бо орати малим трактором то як кохати мізинцем..... :smu:sche_nie:

:))) нарона мудрість каже,що "головне не розмір,а вміння":))))))) А чому не розглядається такий варіант,що потроху відходити від оранки,а один раз на 3-4роки можна когось і найняти... Тоді слабких трактррів може й вистачити.. Можливий варіант?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон травня 08, 2017 5:49 pm 
Офлайн

Без оранки толку не буде. то вже за пару тис років наші предки перевіряли не раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон травня 08, 2017 11:15 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
курц написав:
Без оранки толку не буде. то вже за пару тис років наші предки перевіряли не раз.

Олександре,ну я не спец,але спостерігаю навколо або ж читаючи статті чи форуми прийшов до думки,яку всі підтримують,як досліджений факт,що лиш 15см діють в гумусоутворенні,а оранку на 15 можна замінити і дискуванням..а тим більш глибокопідрихлювачі також є в продажу.. Якщо так працюють люди,то чому б нам до цього не рівнятися? Все старе відживає..он великі фермери такими системами працюють,що залюбуватисяможна:) думаю ж вони чи їх агрономи розбираються в тому що роблять... Жаль що до мінітехніки таких систем не роблять,але мабуть колись і до цього дійде:))) В знайомого т-40,так він ним оре сантиметрів на 25,потім ремонтує того бідолашного трактора,палить соляру,стає і години втрачає на охолодження,а врожаї так собі...посередні,то постає питання ,навіщо ж тоді такі втрати? В мене в цьому році є з чим порівнюати,на кількох ділянках різні обробки..по тритікале і по ячменю,правда земля без проведення аналізів,але для "сєльской мєстності сайдьот";))) Чекаємо на жнива і подивимось наскільки повна обробка краща за дискування...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет травня 18, 2017 10:40 am 
Офлайн

Повідомлення: 25
Як видно з вище написаного,для початку потрібно спрямовувати свою увагу на Т-40 і ЮМЗ .

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет травня 18, 2017 11:54 pm 
Офлайн

ССВ написав:
курц написав:

Олександре,ну я не спец,але спостерігаю навколо або ж читаючи статті чи форуми прийшов до думки,яку всі підтримують,як досліджений факт,що лиш 15см діють в гумусоутворенні,а оранку на 15 можна замінити і дискуванням..а тим більш глибокопідрихлювачі також є в продажу.. Якщо так працюють люди,то чому б нам до цього не рівнятися? Все старе відживає..он великі фермери такими системами працюють,що залюбуватисяможна:) думаю ж вони чи їх агрономи розбираються в тому що роблять... Жаль що до мінітехніки таких систем не роблять,але мабуть колись і до цього дійде:))) В знайомого т-40,так він ним оре сантиметрів на 25,потім ремонтує того бідолашного трактора,палить соляру,стає і години втрачає на охолодження,а врожаї так собі...посередні,то постає питання ,навіщо ж тоді такі втрати? В мене в цьому році є з чим порівнюати,на кількох ділянках різні обробки..по тритікале і по ячменю,правда земля без проведення аналізів,але для "сєльской мєстності сайдьот";))) Чекаємо на жнива і подивимось наскільки повна обробка краща за дискування...

бІЛЬШІСТЬ АГРОНОМІВ ТА АГРОГІГІНТІВ ТУПО МАВПУЮТЬ ЗАРУБІЖНІ ТЕХНОЛОГІЇ. :men: Не варто все побачене чи почуте сприймати як останню істину. :men:

Оранка не відживе. За пару сотень тис років відколи її почали використовувати ні чого не придумали щоб її замінити. Якби не крутили сівозмінами та технологіями а, час від часу, орати треба. Ну то таке.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят травня 19, 2017 9:07 pm 
Офлайн

Повідомлення: 502
Хто як би там не був, а в мене 70% села на ДонФенґах їздить, і взагалі то трактора не заради прибутків купують, а скоріше як "хобі" тобто для таких цілей, що й "Айфон". Щоб красиво при людях 25сок картоплі посадити, стіжок сінця накосити, причіп дровець привезти, тощо. Бо не кінь з возом і плугом, то вже минулий вік :-)
А на рахунок хваленого Т-25 то скажу слілуюче нормальний трактор важко знайти, зате 1,5тонн металолому за $5000 можна лише купити, так що подумайте краще, чи варто таке.
А якість Китайців погішилася, через те, що почалися в Україні гаражні збірки, по-друге купівля конторами дешевих тракторів з "Аленької Баби" теж "китайських гаражних збірок", звідти і якість така.

На такі гектари про які ви говорили потрібно краще за все два міні-трактори.

А мені мій дядько Федько вірно служить уже 6літ, тільки "памперси" раз у рік міняв... ну то вже таке діло, бо дороги ж в нас "Японські"... У знак вдячності йому за його сумлінну працю купили ми йому біоксенонові "окуляри" тепер він добре і далеко бачить у темряві, +лебідку та батарейку на 100ачикі, що добавили нагрузку на перед в +75кг, що теж стало гарним +.

Востаннє редагувалось Пан Іван в Нед травня 21, 2017 4:17 pm, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят травня 19, 2017 9:14 pm 
Офлайн

А на рахунок оранки, то я більше за все фрезую, саме під фрезу, сажаю картоплю, а токож фрезою проводжу посівну "кампанію". Лише на пар ораю.
Ну і ще (тільки не смійтеся) "цілину піднімаю" спершу періщу по "цілині" фрезою, а вже потім дерни приорюю... (Тільки не намагайтеся відтворити це ви, бо цілина зі торфу, чи піску зовсім інші речі :ti_pa: )

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб травня 20, 2017 10:24 pm 
Офлайн

Пан Іван написав:
А на рахунок оранки, то я більше за все фрезую, саме під фрезу, сажаю картоплю, а токож фрезою проводжу посівну "кампанію". Лише на пар ораю.
Ну і ще (тільки не смійтеся) "цілину піднімаю" спершу періщу по "цілині" фрезою, а вже потім дерни приорюю... (Тільки не намагайтеся відтворити це ви, бо цілина зі торфу, чи піску зовсім інші речі :ti_pa: )

А фреза ні грама не оранка.))))))))))
Фреза не перевертає, не кришить і не насичує грунт повітрям.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед травня 21, 2017 4:09 pm 
Офлайн

Та я і не говорю, що вона "оранка" просто фрезування зручніше. Особливо для посадки картоплі. Фреза добре гній подрібнює і загортає, отже садити саджадкою зручно.

А на рахунок доступу кисню, то фреза теж дає хоча менше, но рілля стає дуже пухкою і м'якою як подушка.
Но я нів'якому разі не противник оранки, просто по моєму так економічне получається.

А чому ще фреза не "кришить" ґрунт? Не знаю як тяжких ґрунтах, но торф і пісок, добре кришаться, (особливо торф) то рілля така стає наче борошно пухкою, жодних грудок немає.

Востаннє редагувалось Пан Іван в Пон травня 22, 2017 1:49 pm, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 104 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Який трактор краще купити: б/уяпонський чи новий китайський?

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3, 4 ]

Skyline_MC

35

32896

П'ят квітня 13, 2018 1:59 pm

artem_sych Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) який премикс,кращий?

vasiliy 581130

1

2133

П'ят травня 30, 2014 2:50 pm

Віктор92 Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Експорт с\г продукції в країни ЄС. В кого який досвід

Topinambur

0

311

Нед січня 07, 2018 10:13 pm

Topinambur Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Трактор Т-70

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Дімчик

11

12174

Вів жовтня 21, 2014 12:41 am

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Мій саморобний трактор

Сергій

5

6606

Сер квітня 13, 2016 9:09 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі