Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мотоблок
ПовідомленняДодано: Пон червня 12, 2017 8:22 am 
Офлайн

Повідомлення: 730
Пан Іван написав:
Привіт, власники "Рогатих" появиляся цікава "іграшка" за $1 500.
Якщо у вас є кізонька "Манька" та Козлик 'Тимурчик" то можете попробувати, для них саме то, що треба :bra_vo:
phpBB [video]

Продивився ще кілька разів вілео,бо цікавить придбання.. Так от прийшов до невтішної думки,що херня в отому ремінному з'єднанні! То він має їздити лиш по рівному полю і без поворотів ,так виходить? В таких м/б з лругого боку від зщеплення є місце під вал відбору,то і робили б все під нього,хай би на 2-3тис грн дорожче,але то була б казка,а так нема сенсу купувати...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 23, 2017 7:44 pm 
Офлайн

Повідомлення: 257
Курц,опиши свої враження від користування мотоблоком ти вже більше року ним користуешся.На мінітрактор ще не переробив? Бо я хочу собі купити і передивляюся оголошення і ютуб дивлюся як люди працюють на землі мотоблоками у селі також е пару мотоблоків.Але ними тільки воза і прицеп транспортують.
Чи варто купувати б/у мотоблок е можливість купити новий але попадаються оголошення де мотоблок відпрацював близько 100 мотогодин і виглядае як новий і ціна на 8-9 тисяч менше від нового,чи краще не.Бувае що продають все в комплекті з прицепом,фрезою,косілкою та різним навісним.
Сам я не дуже розбираюся у такій техніці і досвіду у мене немае як її правильно вибирати.Цю тему я перечитав від початку і до кінця.Але хотілрся почути і твою думку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 23, 2017 10:09 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3268
Мотоблок виявився чудовим вирішенням огородніх та садових проблем. Я навіть і не чекав від нього що на стільки стане у пригоді. Переробляти на трактор не буду бо мені і так класно усе робить. Ото від тих пір як обкатав ще жодного разу ні чого не крутив. Усе працює. Правда вже треба обійти та провести ТО. Вижимний підносився, сальнік помокрів. І т.д. За два роки то дрібниці.

Реманент є майже увесь. Фреза, косилка, саджалка, підгортач, копалка. Але більше усього радує возик. І по городам і по дорогам. Навіть по хліб ним катаюсь. Солярки витрата така що скоро буду у туалет, ним, їхати..... То так жінка каже.....)))))

Б\у, ДЕШЕВШІ НА 7-8-9... ТИС ТО ЧИСТИЙ ЛОХОТРОН. Не ведись. Бери новий і не парся. Не така вже і велика різниця у ціні. Та і бачиш що береш. А як б\у то у того кого знаєш особисто. Є випадки коли продають і переходять на трактора. Хоча мої усі знайомі, хто купив трактор мотоблоки не продали. Бо без нього як без рук.

Бери важкий мотоблок. У нього і можливостей із реманентом більше і на руки легше. Сам себе веде у ріллі та на дорозі. Тягне більше та впевненіше. Ну і запас потужності є.

Більше 10к.с. брати не варто. Лиш вага більша. По роботі те саме що і 10-тка у 99% випадків.
8-ка теж не варта уваги через конструктивні особливості що описував раніше. Так що рекомендую 10 к.с.

По фірмах великої різниці не має. Що кентавр, що форте, що інші то все одне і теж. Можу порадити лиш не брати ті що збирають у нас із запчастин. То добрині, булати та інші. Вже як мати справу то хоч із якою не якою а фірмою. Хоч мережа гарантійки є.

Також подивись чи треба тобі той електропуск. Він корбою заводиться за пару обертів. Думаю електростарт то лишнє для двигунів 10-ти коней. Вже як 12-15 і дальше то там так, треба. Хоч я і 24к.с. пускав з корби на раз. Але роки сил не додають і старт на великих буде як раз. А свою 10-тку я пускаю в любий мороз за допомогою чайника кип'ятку.
То ж дивись без стартера. І не забувай що той старт можна буде докупити і поставити з часом, коли вже припре. А зараз буде не така велика сума при купівлі, хоч на пару тис. але все ж.

П.С. Мого не лиш я використовую. Його тут ще пару знайомих та друзів беруть для косовиці, перевозок з городів, садіння та т.д. А от дрова , ним, возити то взагалі задоволення. Вантажити низько, різати не бак багато як на тракторний , не заморуєшся в усмерть. Не треба помічників. Вигружати взагалі клас. Заїдеш під самі двері у найдальші кутки подвірья.

Так що загалом я шкодую лиш за тим що не купив мотоблока ще 10-15 років тому. Коли вони лиш появились у нас.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 23, 2017 10:12 pm 
Офлайн

ССВ написав:
Продивився ще кілька разів вілео,бо цікавить придбання.. Так от прийшов до невтішної думки,що херня в отому ремінному з'єднанні! То він має їздити лиш по рівному полю і без поворотів ,так виходить? В таких м/б з лругого боку від зщеплення є місце під вал відбору,то і робили б все під нього,хай би на 2-3тис грн дорожче,але то була б казка,а так нема сенсу купувати...

Я теж не думав що привід ремінцем буде на стільки нормально працювати. За два роки з косою жодного разу ні чого з пасом не було. Косив усе під ряд. Навіть малину під корінь. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 24, 2017 7:17 am 
Офлайн

курц написав:
ССВ написав:

Я теж не думав що привід ремінцем буде на стільки нормально працювати. За два роки з косою жодного разу ні чого з пасом не було. Косив усе під ряд. Навіть малину під корінь. :men:

та я також косою і кукурудзу і очерети чи бур*яни викошував, працюю відколи взяв,вже й не пам*ятаю коли,мабуть в 2009 може трохи п
ізніш.. суть не в тому,там де йде на косу лінія ременю пряма! а тут виходить,що по прямій можеш іти,а от при найменших нахилах буде скидати чи рвати,бо тюкувальник причіпний,не на жорсткій лінії як коса

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 24, 2017 8:35 am 
Офлайн

Я викинув з коси натяжний ролик. Натягую просто на осі кріплення. На любих уклонах і переворотах ні чого не злітає. Не думаю що на тюкачці буде по іншому.
Ремінь це ще і запобіжник поломки при нагрузках.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 24, 2017 9:26 pm 
Офлайн

курц написав:
Я викинув з коси натяжний ролик. Натягую просто на осі кріплення. На любих уклонах і переворотах ні чого не злітає. Не думаю що на тюкачці буде по іншому.
Ремінь це ще і запобіжник поломки при нагрузках.

також викинув і не жалкую! бо то суцільний немор був і витрати зайві! ще й знизу доварив лижі ,щоб припідняти над землею..специфіка косіння луків та підпокривних трав... хоча за роки підшипники зносились,лячно зачіпатись щоб міняти,але треба вже:((

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 25, 2017 6:37 am 
Офлайн

Для бережини і я доварював хлопцям. А для садка то і штатна висота нормально. Але все одно хочеться замінити косилку мульчоватором.... Але то вже згодом....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 25, 2017 1:22 pm 
Офлайн

Повідомлення: 257
На одному сайті з продажу мотоблоків і тракторів побачив що продають мотоблок Зоря на колесах R14 але за бажанням можуть поставити стандартні R12.На землі легше буде працювати на колесах R14 чи це для траснспортування по дорогах краще?У нас місцевість горбиста і е дороги з нахилом по 50-200 м.Помітив що Форте і Зубр найдешевші Зоря найдорожча.Ті хто продають мотоблоки Зоря пишуть що мотоблоки ціеї марки виготовляють на державному заводі КНР і якість там контролюеться.Пишуть що у них двигуни всі з позначками SH це знак що двигун виготовлений на державному заводі.Я не знаю чи вірити їм можна чи просто рекламний хід.Час ще е тому я не поспішаю з покупкою.Наприклад у мотоблока 8 к.с 2011 року виготовлення вага більша ніж у мотоблока 8 к.с 2015 року.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон грудня 25, 2017 4:05 pm 
Офлайн

ну я маю «зубра» експлуатую ледь не щодня,але якбизараз то мабуть брав би «зірку» бо видно що виконання і якість на порядок краща... і пуслухайте Олександра та додайте «хадо» в двигло..в мене для вбитого двигуна і то допомогло,а якби з нового ,то вщагалі б мабуть зносу не було б...

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 40  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

Злата Ковальова

2

1464

Пон липня 20, 2015 9:23 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам все для дома: ТРАКТОР, МОТОБЛОК, ГЕНЕРАТОР и т.д

Анатолий88

0

1087

Пон серпня 29, 2016 6:29 pm

Анатолий88 Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі