Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: М"ясна худоба
ПовідомленняДодано: П'ят грудня 07, 2012 2:34 pm 
Офлайн

Повідомлення: 110
Симментальська порода

Зображення

Зображення

Швейцарська порода молочно-м'ясного напрямку , виведена в середньовіччі в долинах рік Сімме і Саане з місцевої худоби й завезеної в 5 ст. скандинавської худоби. Масть полова, полово-ряба , рідше червоно-ряба , голова й кінець хвоста білі , носове "дзеркало" рожеве, роги й копита світло-воскового кольору. Висота в холці біля 145 см, корови важать 650–800 кг, бугаї 900–1100 кг. Корова породи симментал дає в рік понад 3500 кг молока з жирністю 4%.
Завдяки високим продуктивним якостям і гарній акліматизації, поширилася в багато країн. Після голштинів , симментали є другою за чисельністю і популярністю породою худоби в світі. Чисельність цього поголів'я оцінюється станом на 2007р. в 42 млн. штук. Здатність породи давати молоко і телят з високою інтенсивністю росту зберігається за різних систем утримання та різних умов середовища. Селекціонери сьогодні зосередилися на розвитку м'ясних якостей за збереження молочності і плодючості тварин. Високий генетичний потенціал щодо середньодобових приростів та високої конверсії корму в продукцію робить симентальських телиць і кастрованих бугайців прибутковими за різних систем утримання. Телята породи здатні особливо швидко досягати живої маси, яка має попит на м'ясному ринку, без відкладення надлишкового жиру в туші. Бугайці симентальської породи швидко дозрівають завдяки ефективній конверсії корму. Симентали або кросбредні з ними тварини з їхньою слухняністю, плодючістю і молочністю є ідеальними підсисними коровами для сучасного фермера, у якого мало часу і людей в умовах нинішнього виробництва. Корова, за якою легко доглядати, що має чудові материнські якості, з доброю відтворною здатністю, особливо після схрещування з м"ясними породами, - вдалий вибір для фермера в м'ясному скотарстві. Незважаючи на те, що Україна пережила дві світові й одну громадянську війни, розкуркулювання і колективізацію, що змушувало боротися за виживання і здійснювати екстенсивне ведення господарств, насиченість сименталами в 1974 р. становила вже 37,4%. Ця худоба розводилась у 17 областях України. Завдяки міцності конституції і відносній невибагливості до умов навколишнього середовища , найбільше розповсюдження симентали мали (й нині ще мають) в зоні бурякосіяння, що поєднується з інтенсивним зерновим господарством. Тобто основним їх кормом були і є жом, гичка, солома.
Порода також характеризується великою витривалістю і стійкістю до хвороб , в тому числі до маститу. Відзначається довговічністю.

Найкращі симментали...

phpBB [video]

У повсякденному житті...

phpBB [video]

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 07, 2012 6:02 pm 
Офлайн

Повідомлення: 14
Ximik11, я с Никалаевской области :-): курц, а я думал что это только наши красные степные такие живучие, а оказивается и симентала палкой не добьеш :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 07, 2012 8:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3311
В принципі всі породи що пройшли констабір "колгосп" живучі. Ніжні масово відійшли в світ зелених лугів.... :cry_ing:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 09, 2012 12:56 am 
Офлайн

Nikys написав:
Ximik11, я с Никалаевской области :-): курц, а я думал что это только наши красные степные такие живучие, а оказивается и симентала палкой не добьеш :-)

Дуже приємно! Я маю в Вознесенську дуже хорошого друга! Ти (можна на ТИ? :mi_ga_et:) випадково не з тих країв? :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 09, 2012 11:19 am 
Офлайн

Повідомлення: 14
Коля от меня Вознесенск напрямую километров 50, а может и того нет :-): тоже много в Возннесенске знакомых и друзей. Как зовут твоего друга? может я его знаю? ( а вдруг) :ps_ih:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 09, 2012 11:30 pm 
Офлайн

Про таке , напевно , краще в ПП. Не тому що мій друг секретний агент СБУ , а просто щоб не флудити в цій темі. :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів жовтня 28, 2014 3:46 pm 
Офлайн

Повідомлення: 4
Де можна в Україні купити м’ясні породи корів ???

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 27 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Різниця "дерть" та "отруби"(висівка)

aladdin

3

5150

П'ят липня 13, 2012 9:46 pm

Dimon Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Херсонські комбайни: "Славутич", "Скіф"...

Дімчик

9

11295

Сер грудня 10, 2014 6:08 pm

Денис Рівне Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Квасоля "Присадибна"та "Червона шапочка".

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

курц

22

13715

Вів січня 05, 2016 3:13 pm

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) "Куряча хата"...або "Як зробити курник"...???

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

бригадирь

27

21737

Суб березня 05, 2016 2:14 pm

КОЗАК Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. торф'яні субстрати "За" і "Проти"

Bogdan89

5

2083

Вів березня 21, 2017 9:04 pm

Ярослав- Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі