Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер жовтня 31, 2012 2:50 pm 
Офлайн

Повідомлення: 1
Доброго дня, шановні користувачі сайту!
Хочу спитати: чи хто користувався культиватором харківського заводу "Укр. Агро-сервіс" "Предтеча"? Чув, що він добре працює на важких грунтах. хочу дізнатись Вашу думку. Можливо хто має у господарстві таку техніку? буду вдячний за відповідь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 2:01 am 
Офлайн

Повідомлення: 74
phpBB [video]

phpBB [video]

Пора вже мати такі культиватори в українському виробництвіюТреба віднайти матеріал який може використовуватись для виробництва таких полімерних пальчикових зірок

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 8:22 pm 
Офлайн

Повідомлення: 195
Денис написав:
Хочу спитати: чи хто користувався культиватором харківського заводу "Укр. Агро-сервіс" "Предтеча"? Чув, що він добре працює на важких грунтах. хочу дізнатись Вашу думку. Можливо хто має у господарстві таку техніку? буду вдячний за відповідь.

Яка примітивна ,безплатна реклама.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 9:33 pm 
Офлайн

Повідомлення: 6
Штефан написав:
phpBB [video]

phpBB [video]

Пора вже мати такі культиватори в українському виробництвіюТреба віднайти матеріал який може використовуватись для виробництва таких полімерних пальчикових зірок

Хто знає в Україні їх можливо достать??

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 10:23 pm 
Офлайн

Повідомлення: 319
Поясніть яку корисну дію вони виконують :ne_vi_del: , і даром не брав би :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 10:25 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3151
Волинський написав:
Поясніть яку корисну дію вони виконують :ne_vi_del: , і даром не брав би :a_g_a:

Це точно. На наші землі ти тикавки як горобцю пропеллер. :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 10:27 pm 
Офлайн

xuligan написав:
Денис написав:

Яка примітивна ,безплатна реклама.

Штефан десь дістав тему за 2012 рік)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 07, 2016 11:35 pm 
Офлайн

Повідомлення: 74
Ну й молодці хлопці за сприйняття цікавої новинки для України.А мене зацікавило наскільки що вже давно шукав можливості купити.З німцями сконтактувати не вдалось.Знайшов одну фірму в Чехії що їх продає та вся радість пропала коли ціну назвали за таку стойку із жовтим сонечком 6400 корон.А за самугуму 81 євро.Хоч два мушу купити для проби і зразка.Не дивуйтесь тл не тільки ви такі консервативні але і наш бізнес.Звертався до 12 підприємств що займаються полімерними виробами,щоб допомогли підібрати матеріал для таких сонечок і або мовчання або відмовки.Світ практично давно користується,а ми маєм для культивації в рядку або жінку з мотикою або гербіцид.Якщо я не правий назвіть.Якщо подивитись відео з цими фіндер гачками вони використовуюьбся від величезних культиваьорів навіть до коня чи на базі велосипедної конструкції.А росіяни нас преуспіли тут випадково натрапив https://www.youtube.com/watch?v=xBl6PNIgdw8 Ми тут маєм в Чехії велику потребу для культивації винограднику в ряді.Бо тіщо є гнуть і рвуть тички і молоді підсади Я випадково натрапив на ці фіндер гачки шеф каже мушу купити .там і побачив завдяки ютубу і малі версії для поля. https://www.youtube.com/watch?v=6FMFm_uD-zE https://www.youtube.com/watch?v=QIQ1bgh46lM

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів листопада 08, 2016 12:02 am 
Офлайн

Штефан ви тільки не ображайтесь, але ви трохи далекі..., тому що, десь недавно читав, що в німців землі засміченні на сінням 1млн. насінин на метр чи як там, призабув, а у нас 1 мільярд. Улавлюєте різницю, то таким сонечком можете працювати якщо років зо пять крутими гербіцидами протравите, і ви що думаєте вони, ті що кліп зняли тим сонечком буряни знищують))), цей пристрій більш для того, щоб зворушити грунт і дати достеп кисню в корневу...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів листопада 08, 2016 12:11 am 
Офлайн

Повідомлення: 3151
Не дасть, він, ніякого кисню. Може кірку і порушить. Не більше. Для кисню треба щось гостріше і глибше.
Та і виноград не порівняти з нашими культурами. Після цих витребеньок ні буряк, ні морква, ні кукурудза не встоїть. Та і толку з них?

А лиш уявіть як намотає на них берізки та вальків після дощику. Бо по сухому то як пір'ям по задниці.... :-)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 31 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам шнеки власного виробництва

Денис Рівне

2

1224

П'ят лютого 27, 2015 1:02 pm

Денис Рівне Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Електростанції дизельні від 10 до 200кВт виробництва СССР

F165

1

612

Нед лютого 28, 2016 10:42 pm

курц Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі