Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер листопада 15, 2017 9:02 am 
Офлайн

Повідомлення: 255
Дімон4ік написав:
Та які 50-70? З гектара укр багатопл виходить кіл 700, да по 35 грн.от і рахуйте

В цьому році в мене всі гарбузи 6 червня вимерзли, бо були в долині....яка вимокла навесні з озиминою(( В минулому році в мене з приблизно 20 соток було 11 мішків по 25 кг. Тобто 275 кг. Частину я з препугу здав по 38 та 36 грн. Основну масу продав в роздріб по 50 грн/кг в Київі, поки восени випродував картоплю та капусту. Коли залишилось два мішка - я підняв ціну до 60 грн/кг - хоч бери, хоч не бери. Так як в мене було насіння підсушене, не припалене, перевіяне та взагалі на вигляд красиве, то і по 60 грн я їх допродав. Тож я говорив виключно за себе. Але боюсь попасти, як в цьому році - комбайна куплю, а гарбузів - нема.
ПС: в наступному сезоні під гарбуз виділено десь пів-гектара + всякі косинці. На таку площу добре б найняти той комбайн, але в нас ніхто такого не має....
Далі б текст сховав під спойлер, але щось не розберусь як його зробити. Хто знає як - напишіть, а я відредактую.
Ось поле, з частиною урожаю:
Зображення

Ось фото з гарбузами, шо з того поля возилось по мірі дозрівання (суха ручка - в прицеп)
Зображення

Ось так були висушені перші кіл сто)))
Зображення

Потім зробив таку грубку і обшив її залізом та решетами від комбайна зверху. Плюс додав "дуйку".
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер листопада 15, 2017 1:42 pm 
Офлайн

Повідомлення: 99
Ярослав,а з якою густиною і який сорт Ви сіяли що з 20 соток у Вас стільки насіння вийшло?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер листопада 15, 2017 3:52 pm 
Офлайн

Повідомлення: 255
Дімон4ік написав:
Ярослав,а з якою густиною і який сорт Ви сіяли що з 20 соток у Вас стільки насіння вийшло?

Вже десь колись тут писав: болгарка та українська багатоплідна - купляв на якійсь фірмі в Київі в 2015 році. Решту - назбирав по родичах та знайомих. Сімена для сезону 2016р. відбирали від найкращих екземплярів. Маркував так: п"ятирядний окучник, в якому зняті два (ті, що за колесами) секції, а решту виставив мілко - вийшло три ряда через 1м30см через весь пай (270м). Плюс ще маленький косинець (соток не міряв) Далі вдвох із жінкою, з відрами в руках, через кожні два кроки ( у кожного свої))) кидали 5-7 насінин. Перед першою прополкою - по жмені нітроамофоски під кожен кущ. Попередник - картопля на перегної. Ще одна ділянка в 10 соток була з таким же попередником, добривом та агроприйомами. Все насіння намочували на ніч у воді. От і весь сказ)))
ПС: єдине, що не точно в цій розповіді - площа. Косинець на полі я на око визначив як 4-5 соток. Ті 10 соток - це частина города в 25 соток, де гарбуз займав менше половини площі. Я допускаю похибку в 5 соток. Ще було пару мішків не по 25, а по 22 кг. Наче все...
ППС:Тому комбайна хочу, але для моїх площ його забагато (краще найняти), але ні в кого його нема, та й гарбузами в нас ніхто не займається, а картоплю по 3 грн гектарами садять....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер листопада 15, 2017 8:04 pm 
Офлайн

Можу дати номер тих хто молотить гарбуз,2500 грн за гектар плюс ваша доставка

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер листопада 15, 2017 8:22 pm 
Офлайн

курц написав:

П.С. Забери собі, добре скину. :smu:sche_nie:

Нема в мене таких грошей,нажаль

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 15 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний гарбузозбиральний комбайн

[ На сторінкуНа сторінку: 1 ... 4, 5, 6 ]

курц

58

13449

Сер листопада 16, 2016 4:24 pm

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Саморобний причіп

artem_sych

8

729

П'ят червня 15, 2018 8:23 am

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний оприскувач.

[ На сторінкуНа сторінку: 1 ... 9, 10, 11 ]

курц

100

42102

Нед березня 04, 2018 11:14 am

Батько Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний мінітрактор.

Dimon

5

17060

Нед липня 27, 2014 11:37 am

Петро Головатий Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Саморобний культиватор.

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

курц

19

13016

Пон квітня 04, 2016 9:54 pm

Батько Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі