Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: П'ят січня 06, 2017 9:24 pm 
Офлайн

Повідомлення: 320
Доброго всім дня та з Різдвом та новим роком.
Потрібна допомога у виборі електро насоса поверхневого, для викачки зі скважини на капельний полив ділянки три по тридцять сотих, вони то будуть почергово включатись тож треба виходити що мотор має потягнути на 1,5 км капельної ленти, може хто в темі то проконсультуе.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 2:50 am 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Волинський написав:
Потрібна допомога у виборі електро насоса поверхневого, для викачки зі скважини на капельний полив ділянки три по тридцять сотих, вони то будуть почергово включатись тож треба виходити що мотор має потягнути на 1,5 км капельної ленти, може хто в темі то проконсультуе.

Глибина свердловини?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 4:15 am 
Офлайн

Повідомлення: 730
Волинський написав:

Доброго дня. Там в ттх стрічки даються величини,кількість отворів на м.п.і кількість води мл/год під тиском 1атм... Берете метраж множите на кількість води,от вам і витрата..під неї підбираєте потужність насосу.. Я не памятаю,але на свій польський ,при довжині трубок 800м ,витраті 850мл/год і відстань ,вже не пам'ятаю чи то 15 чи то 20см ,я поставив 40ку і він напряму не порвав жодної стрічки,а от коли закривав пару рядів,то з одного краника робив вивід на зниження тиску..в торці основної магістралі поставив манометр.. Якось так...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 12:50 pm 
Офлайн

Скважину планую + - 30м. капельна лента то вже буду пыдбирати по ходу роботи, але точно пропускна спроможнысть капельницы буде не нижче 1л. за годину. Якщо прикинути 1,5 км через 20 см. капельниця то треба буде 7,5 - 8 тис. літрів води за год. але треба щоб це був середній показник для насоса. А ще як добитись 1- 2 атмосфери в капельній ленті? Яж поки в цьому взагалі нуль, той насос треба брати з гідроакумулятором, чи там повинна бути автоматика на відключення на вказану атмосверу?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 3:48 pm 
Офлайн

Волинський написав:
Скважину планую + - 30м. капельна лента то вже буду пыдбирати по ходу роботи, але точно пропускна спроможнысть капельницы буде не нижче 1л. за годину. Якщо прикинути 1,5 км через 20 см. капельниця то треба буде 7,5 - 8 тис. літрів води за год. але треба щоб це був середній показник для насоса. А ще як добитись 1- 2 атмосфери в капельній ленті? Яж поки в цьому взагалі нуль, той насос треба брати з гідроакумулятором, чи там повинна бути автоматика на відключення на вказану атмосверу?

В знайомого сьоїть станція.. В мене просто насос,так як він ступеневий з крильчатками,то не боїться придавлювання краником...поставте манометр ,кран і регулюйте... Чим частіше отвори в стрічці тим рівномірніше виходить полив..тому б я радив скорочення між отворами і зменшення подачі за рахунок зменшених отворів... Але це моя точка зору...робите то ви;))) головне сісти і добре вирахувати..решта лиш романтика:))))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 6:29 pm 
Офлайн

Та я ніби вирахував скільки треба води 8 тис.л. Залишаеться насос - покажіть люди добрі з чого можна вибрати на таку кількість води, бажано з редуктором тиску води, а як нема такого, то сам поставлю редуктор на тиск напору води.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 07, 2017 9:10 pm 
Офлайн

ССВ написав:
В знайомого сьоїть станція.. В мене просто насос,так як він ступеневий з крильчатками,то не боїться придавлювання краником...поставте манометр ,кран і регулюйте...

Станція яка, типу міні башні, а у вас який , якби ви фото обох зкинули, з інтернету звісно.
А краники то ні, мені три ділянки поливати кожний день щей у ввечері то замахаюсь вірніш набридне кожний день крутити, маю кращий план але не все відразу, спочатку мотор треба знайти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 7:46 am 
Офлайн

Волинський написав:
ССВ написав:
В знайомого сьоїть станція.. В мене просто насос,так як він ступеневий з крильчатками,то не боїться придавлювання краником...поставте манометр ,кран і регулюйте...

Станція яка, типу міні башні, а у вас який , якби ви фото обох зкинули, з інтернету звісно.
А краники то ні, мені три ділянки поливати кожний день щей у ввечері то замахаюсь вірніш набридне кожний день крутити, маю кращий план але не все відразу, спочатку мотор треба знайти.

Так в мене якийсь польський,в райцентрі в магазині брав..а питав в хлопця що зайиається перемотками двигунів,а займається він довго і немалою кількістю,то "водолєй" дуже рідко попадається ,значить працюють добре.. Мій поляк вже кілька разів виймався..то гайки повигнивали ,то зараз напор не тримає ,мабуть щось розжалось...а в нього ,здається 8років не виймався взагалі,а потім підмулило скважину,то витяг на реаізію і пече по сьогоднішній день.. Пправда в нього площа поливу невелика..соток до 5.. Якби я брав зараз ,то брав би "водолій" ,але вибирати вам

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 7:51 am 
Офлайн

Глянув ,так є он і на 9 ,і на 12..аби грошей вистачило;)) http://skvagina.com.ua/nasosy-dlja-skva ... %8D-1%2C2/
А в мене такий http://m.in-ua.com/catalog/optima_5 60м

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 10:38 am 
Офлайн

Хлопці в мене труба 50 буде в скважені я туди глубінніка не всуну, мені потрібно зовнішній, яж писав що шукаю поверхневий-зовнішній. http://prom.ua/p2667498-nasos-dlya-kapelnogo.html типу такий, але треба підібрати щоб був на 8 кубів в час.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Iskra Anatoliy

3

1347

Пон березня 14, 2016 5:32 pm

Волинський Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Стимуляція росту(потрібна допомога)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

skittles

10

3085

Пон березня 06, 2017 8:27 pm

alexbakh Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Полив городу своїми руками

vgazicyn

1

1322

Суб червня 18, 2016 10:45 pm

Ekspert Переглянути останнє повідомлення