Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Суб січня 14, 2017 11:00 pm 
Офлайн

Повідомлення: 23
Це точно!!!
В мене у сусіда скважина 27м, а моя на відстані від його метрів 40, то в мене 130метрів і приход води за добу 3тони, до зеркала води 11метрів, рахую, що таке навіть і складно скважеиною назвати((
Бо насос під зеркало на 120метрів не опустиш, щоб брати хоть 3куба води за добу!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 14, 2017 11:26 pm 
Офлайн

Повідомлення: 320
Карелин написав:
Це точно!!!
В мене у сусіда скважина 27м, а моя на відстані від його метрів 40, то в мене 130метрів і приход води за добу 3тони, до зеркала води 11метрів, рахую, що таке навіть і складно скважеиною назвати((
Бо насос під зеркало на 120метрів не опустиш, щоб брати хоть 3куба води за добу!!!

Да в нас якось простіш з водою, десь читав що Полісся це великий запас води... Задовбавши того свердловщика що мае бити скважину дійшли договогору що бем 65-70 трубою свердловину на приблизно 20 м., тобто до крейди і він дае гарантію на 7000 тис. л. за год. Якщо ні то ці двадцять метрів перебивае в другому місці за свій кошт, а я доплачую те що буде глибше. Чувак з великим досвідом буріння... Вартість 20м. 65 труби пробити з його трубою десь 2000 грн. А вирішив робити скважину з трубою в 65-70 тому що насос той що в попередньому мому пості - ежектор тільки проходить під 63-ку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 15, 2017 4:36 pm 
Офлайн

Повідомлення: 257
А чого така ціна дешева 20 м 2000 грн це що м/100 грн.Криниці копають так круг 600 грн.Граніт не пробивають?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 15, 2017 5:16 pm 
Офлайн

Хлопчина написав:
А чого така ціна дешева 20 м 2000 грн це що м/100 грн.Криниці копають так круг 600 грн.Граніт не пробивають?
Це глубина пісків, далі вапняки, то трохи дорожче, але мене запевняють що до вапняків води більш, але трохи по якості не така...В нас граніт мало де. Такі в нас ціни, мав же ж 50 трубою пробивати 30 м, то ціна була 2500 грн. Якось так.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 15, 2017 7:21 pm 
Офлайн

Повідомлення: 257
У матери 32 м свердловина,400 грн/м у сусідів через дорогу 47 м.Але вода залізом смердить,для пиття і для приготування їжі воду беруть із криниці,але у матери зараз криниця суха.Ходять на вулицю до давньої криниці. І у багатьох людей зараз води немае у криницях.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 15, 2017 7:47 pm 
Офлайн

Колись у мене люди працювали..., попросили води, я їм кружочку літрову приніс, попили, кажуть неси ще, я вже банку двушку здаеться влупили))), кажуть вода приемна пеш і неможна напитись мяка, така скважина, а брав в сусіда через двадцять метрів, не то вода мае якийсь присмак не той..., такщо правда, свердловина свердловині рознь). Доречі у матері в містечку( я сам з містечка) але з сімею перебрались в село..., вода також зі залізом, мають дві скважини, в одній, що на 30 метрів вода червона, а в другій 12 метрів вода краща, але і фільтр треба міняти частенько, і різниця між нами 15 км. такто).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон січня 16, 2017 12:30 pm 
Офлайн

Повідомлення: 346
Хлопчина написав:

Дійсно, недорого - напевне тому, що свердловина на пісок. Я два роки тому назад пробивав 50м 50-ю трубою по 150грн/м.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 17, 2017 3:48 pm 
Офлайн

Кароче посидівши порахувавши ще декілька разів... дійшов висновку що самий оптимальний варіант 110 мм. труба, то там і води і насосс любий можна підібрати, цеж не для обслуговування будинку, що 50 хватить, там зовсім другі потреби, бачився з одним малиноводом, тут біля мене не далеко ... то в нього 125 пробита. Такщо хоч і по ціні буде за метр быля 300 грн, але потім дупу чухати не буду шо води нема. :hi_hi_hi:
Якось так.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 18, 2017 2:23 pm 
Офлайн

Повідомлення: 346
Волинський написав:
Кароче посидівши порахувавши ще декілька разів... дійшов висновку що самий оптимальний варіант 110 мм. труба, то там і води і насосс любий можна підібрати, цеж не для обслуговування будинку, що 50 хватить, там зовсім другі потреби, бачився з одним малиноводом, тут біля мене не далеко ... то в нього 125 пробита. Такщо хоч і по ціні буде за метр быля 300 грн, але потім дупу чухати не буду шо води нема. :hi_hi_hi:
Якось так.

Так тоді туди можна погружний насос запузирити і не морочитись з поверхневими.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 18, 2017 3:34 pm 
Офлайн

Ekspert написав:
Волинський написав:
Якось так.

Так тоді туди можна погружний насос запузирити і не морочитись з поверхневими.

Так, і шуму не буде, короче все тільки одні плюси).

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Iskra Anatoliy

3

1268

Пон березня 14, 2016 5:32 pm

Волинський Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Стимуляція росту(потрібна допомога)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

skittles

10

2896

Пон березня 06, 2017 8:27 pm

alexbakh Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Полив городу своїми руками

vgazicyn

1

1257

Суб червня 18, 2016 10:45 pm

Ekspert Переглянути останнє повідомлення