Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 12:04 am 
Офлайн

Повідомлення: 345
курц написав:
Ekspert написав:

Згоден, але в батьків глибина 30м, весною 4м літом доходило до 6м, а одного разу зовсім опустилась нижче глибини всмоктування. Може залежить від глибини і віку свердловини, ну і звісно розходу води.

Ну то не свердловина а вузька криниця.))))) Просто бідний водонос, поверхневий. :men:

Тим паче та криниця 35 років дає воду на всі потреби, хоч і не найкращої якості. Для пиття і приготування їжі установлений Барєр трьох ступенів очистки, основна мета забрати залізо. У мене особисто свердловина 50 метрів, рівень на 4 метрах - вода супер.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 12:23 am 
Офлайн

Повідомлення: 345
Добре допустимо, що йому потрібно полити 50 га. Питання чим гріти воду? Чи рити до найближчого гейзера :mi_ga_et:
Під Києвом дослідна агрофірма поливає картоплю сплінкерною системою зрошення, воду качають напряму зі скважин, які пробиті прямо на полях, і все норм.

Загалом Волинський я так розумію, ніхто нічого конкретного тут вам по цьому питанні не порадить бо самі того не знають. Всі ті китайські насоси то іграшки у ваших маштабах треба потужне обладнання, або потрібно робити розводку і поливати максимум по 5-10 соток, а може й менше.

А чим ваш білорус поливав, який в нього насос і яка площа?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 12:43 am 
Офлайн

Повідомлення: 3153
Ну я бачив як поливають пів тис га капелькою. Прориті канали, оздоблені басейни. Полив іде теплою водою. Свердловини качають в відкриті емності. Площі розбиті магістралями на куски. І т.д. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 4:27 am 
Офлайн

Повідомлення: 319
курц написав:

Ти не чуєш що я тобі кажу.
У тебе є норма виливу. От по нормі виливу, для кожної культури і розраховується лента.

А ти мені максимальні пропускні характеристики стрічки приводиш.
Саша ви не праві, яка в мене е норма виливу, пропускні можливості то так пропустила 1 л. за годину і добре, взяв і виключив через годину :-):
Якщо людина цим займаеться, і мені порадили, значить вона компетентна в тому. Але все 100% перевіриться при встановленні на полі, думаю матюкатись точно буду, при любих розкладах :-)
Ось знайшов розрахунок на 30 соток http://forum.farmgarden.biz/index.php?topic=398.0, то у мене +- майже такий вихід води вихлдить і у того що з магазина, тільки трохи розміщення рядів відрізняеться, але від доданків... не міняеться). Але всеж після цього посту що знайшов вирішив всеж робити на 15 соток по черзі, з автоматичним перемиканням.

Востаннє редагувалось Волинський в Чет січня 12, 2017 4:59 am, всього редагувалось 2 разів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 4:27 am 
Офлайн

Ekspert написав:
Добре допустимо, що йому потрібно полити 50 га. Питання чим гріти воду? Чи рити до найближчого гейзера :mi_ga_et:
Під Києвом дослідна агрофірма поливає картоплю сплінкерною системою зрошення, воду качають напряму зі скважин, які пробиті прямо на полях, і все норм.

Загалом Волинський я так розумію, ніхто нічого конкретного тут вам по цьому питанні не порадить бо самі того не знають. Всі ті китайські насоси то іграшки у ваших маштабах треба потужне обладнання, або потрібно робити розводку і поливати максимум по 5-10 соток, а може й менше.

А чим ваш білорус поливав, який в нього насос і яка площа?
Та поливають на пряму зі скважин, роблять спец басейни не для підігрыву а зовсім для других цілей(якість води)... В мене ставок маеться 25 на 60 метрів можна булоб з відти брати воду але позабиваю капельниці 100%. Те що не знають то таке, як зроблю до кінця то тоді знатимуть і думаю не одному пригодиться)). В білоруса стоїть глубіннік, там потужна дуже система, там в літку полив в теплицях і на саджанці по пару разів на день, а маштаби рослин дуже великі, і поля з голубікою малиною до пару га. Так от якщо не вийде за раз 30 соток, то буду знижувати до 15 соток. Сьогодні буду обзвонювати фірми по водних напрямках. Чув про фермера під столицею, що мае 1000 га голубіки, деж він воду гріе, а одна рослина в день потребуе десь 10 л. води.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 10:38 am 
Офлайн

Повідомлення: 296
Якщо є став то ставте очищувальні дискові фільтри(перед поливом чи краще після поливу промиваїте) і відпадають питання і затрати на скважину і її продуктивність( думаю на 30ть метрів при потужному насосі вона буде суха), відпадає бак для нагріву. Ну і не класти ленту по 3км. До 100м кусками максиму з підключенням до основної магістралі і кількісттю цих підключень експерементально встановите оптимальний тиск( ще відпадає куча всякого дорогого хламу) правда трохи затратите на додаткові фітинги з краном. Такими поливами в нас люди з копанок і канав користуються по років з десять. А капля за сезон ну вкрай за два забється по любому. Десь чув що промивають каплю якоюсь хімією но з цим не стикався.
В самого річка під боком( здавали про би води на аналіз- то там вся таблиця Менделеєва- все росте як на дріжжях) як закуплю каплю і необхідні складові то цей рік її поставлю бо " вітрячки " на спеку трохи не те.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 11:01 am 
Офлайн

Волинський написав:
Саша ви не праві, яка в мене е норма виливу, пропускні можливості то так пропустила 1 л. за годину і добре, взяв і виключив через годину :-):
[/quote]

Норми є в неті для кожної культури. На приклад для квасолі 10 т. га. :men:

Самий смак каплі щоб не лити усе за годину бо не встигне рослина випити. Тому лити треба чим довше і чим по менше. Інакше можна і не класти тих лент а просто шлангою поливати. Толк той же.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 6:12 pm 
Офлайн

Батько написав:
Якщо є став то ставте
Ставок не вийде, в нас хоч і полісся, але літом пересихае добре все, то я ту воду зі свого ставка за пару день викачаю))). Знаю колись на вінничині гостював, то там стави типу в ярах, то в нас таких не ма, це під Луцьк таке, а в нас болота, і то совецкою міліоративною системою знищені))).

курц написав:

Норми є в неті для кожної культури. На приклад для квасолі 10 т. га. :men:

Самий смак каплі щоб не лити усе за годину бо не встигне рослина випити. Тому лити треба чим довше і чим по менше. Інакше можна і не класти тих лент, а просто шлангою поливати. Толк той же.
Олександре капельна лента мае таку функцію, або те що треба зразу, або нічого, але годину півтори зразу я не рахую, що то воно так не добре для рослин, 10 тон для малини на га. то пшик. Дощуванням 300 тон на га. тричі на тиждень , при каплі звісно в надцять раз менше. Коли полити рослину на ніч з вечора, як я планую, то грунт буде вологий цілу ніч, а це не мало для рослини..., але я бачу що ми кожен останимось при власній думці :hi_hi_hi: Дзвонив я по фірмам, такі насоси щоб забезпечити і обем води до 200 л.хв. і щоб було хоч з 8 атмосфер коштують 1 штуку баків і більше, та ну його :-)А з дешевих, або атмосвери, або.., коротше оде із двох . Вирішив брати на 100-110 літрів в хв. і 8-6 бар, ціна до 100 баків, можна купити, і поділю ділянки, спочатку 15 соток, потім ще стільки і тд. Самий дешевий і оптимальний варіант для мене. А, і ще Олександре, чи правда, що в піщаних водах, чи як там правильно, в нас то десь бють на 18-20 метрів води більш ніж на вапнякових шарах(якщо не так висловився в термінах, вибачайте :smu:sche_nie: ), але вода матиме трохи примісі різних херовин, тіпа заліза :du_ma_et: , ну так мені розяснили на скільки я поняв, і сказали ті ребята, що на 7000 тис. л. за год. скважини з труби 50 дають гарантію, що буду качати. Ну з весни начну, то буду показувати як роблю))).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 12, 2017 10:50 pm 
Офлайн

Цитата:
Олександре капельна лента мае таку функцію, або те що треба зразу, або нічого, але годину півтори зразу я не рахую, що то воно так не добре для рослин, 10 тон для малини на га. то пшик.

Ну так я тобі і толкую що стрічку підбирають під потреби а не потреби під те що тобі всунуть торгаші. І норму для малини я вже приводив.

Цитата:
і ще Олександре, чи правда, що в піщаних водах, чи як там правильно, в нас то десь бють на 18-20 метрів води більш ніж на вапнякових шарах(якщо не так висловився в термінах, вибачайте :smu:sche_nie: ), але вода матиме трохи примісі різних херовин, тіпа заліза :du_ma_et: , ну так мені розяснили на скільки я поняв, і сказали ті ребята, що на 7000 тис. л. за год. скважини з труби 50 дають гарантію, що буду качати. Ну з весни начну, то буду показувати як роблю))).

В кожному місці по різному. Навіть у сусідів свердловини не однакові. То вже як тобі Бог дав на городі. Поки не пробуриш не виясниш. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 14, 2017 12:41 am 
Офлайн

Ekspert написав:
Літом рівень води у скважині падає, одного року упав нижче рівня всмоктування, врятувавало тільки реле сухого ходу.
http://mininasos.www.by/
Ekspert написав:
Зверніть увагу на ежекторні насоси.
Мусив звернути увагу... http://prom.ua/p30477244-nasos-tsentrob ... shnim.html Там присутне все і 15 метрів забезпечено, навіть якщо ежектор на 75 чи більше мм., то можна купити без нього а поставити 45 мм. здаеться як на попередній ссилці, якщо на 50 трубу.
Краще ежекторних насосів поверхневого типу нема, ЯТД.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 76 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Iskra Anatoliy

3

952

Пон березня 14, 2016 5:32 pm

Волинський Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Стимуляція росту(потрібна допомога)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

skittles

10

2083

Пон березня 06, 2017 8:27 pm

alexbakh Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Полив городу своїми руками

vgazicyn

1

929

Суб червня 18, 2016 10:45 pm

Ekspert Переглянути останнє повідомлення