Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 77 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 10:18 pm 
Офлайн

Повідомлення: 195
[quote="Волинський"]Хлопці в мене труба 50 буде в скважені я туди глубінніка не всуну, мені потрібно зовнішній, яж писав що шукаю поверхневий-зовнішній. http://prom.ua/p2667498-nasos-dlya-kapelnogo.html типу такий, але треба підібрати щоб був на 8 кубів в час.[/quote Акватіка на 1.1Квт у мене всюди і в хаті і на будівництві.З будівництва на літо забираю на полив,він у мене там сутками качає,тільки на ніч виключаю.Продавани брешуть що то Польща,на справді чесний китай.В хаті вже під 10 років,навіть резина не порвалась в баллоні.На будові років 5,якийсь уже дохлий,але пищить ,тиснеться і все рівно качає.На початках він воду з піском перекачував,коли скважини були свіжі,може і це йому здоров*я підірвало.Бачу появились вони навіть на 0.45 квт,не знаю як будуть качати.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 10:30 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3294
xuligan написав:
Волинський написав:
Хлопці в мене труба 50 буде в скважені я туди глубінніка не всуну, мені потрібно зовнішній, яж писав що шукаю поверхневий-зовнішній. http://prom.ua/p2667498-nasos-dlya-kapelnogo.html типу такий, але треба підібрати щоб був на 8 кубів в час.[/quote Акватіка на 1.1Квт у мене всюди і в хаті і на будівництві.З будівництва на літо забираю на полив,він у мене там сутками качає,тільки на ніч виключаю.Продавани брешуть що то Польща,на справді чесний китай.В хаті вже під 10 років,навіть резина не порвалась в баллоні.На будові років 5,якийсь уже дохлий,але пищить ,тиснеться і все рівно качає.На початках він воду з піском перекачував,коли скважини були свіжі,може і це йому здоров*я підірвало.Бачу появились вони навіть на 0.45 квт,не знаю як будуть качати.

Розбери і помий крильчатку. Вона там латунна і десь підклинило пісчинки. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед січня 08, 2017 10:40 pm 
Офлайн

Повідомлення: 320
курц написав:
Волинський написав:
Три ділянки по тридцять сотих 90 сотих малини -майже гектар то 25 кубів саме норма.
Ну припустим що поставлю тонніка, і систему як в унітаза з поплавком, тут питання в другому чи дасть він мені в кінці ленти капельної десь на метрі 80 атмосферу 1 і більше, довжина рядів 100 метрів 15 рядів капля за годину літр на ленті(ряду сто метрів) буде капельниць 500, хай 100 лишніх заглушу 400 множим на 15 = 6000 капельниць на 30 соток, всі капельниці за 1 хв. дадуть вихід води 100 л. то тонний бак уйде за 10 хв, насос і так буде працювати майже без перервно. А ще дві ділянки залишаеться, тож треба туди від бака вести трубу, ніби як на кожних сто метрах і любому повороті труби падае по 1 атмосвері, то чи щось беруть сумніви що дві другі ділянки сто метрові будуть зрошуватись, хіба там ще одного бака ставити. Чи не так?

Щось ти не так рахуєш. 100літрів за хвилину не може бути. Перевір.

Мова йде про 25 тон за добу. А ти хочеш вилити усе і одразу.

Ось рахуй так- 25т розділити на 24 год. це буде тона за годину. Або 16 літрів хвилина.

Сама проста насосна станція з цим упорається зі свистом. І бака вистачить з головою. Навіть якщо поставити вилив із запасом у двоє.

Якщо на тих ділянках не будуть красти баки то і проблем не має їх поставити та заживити магістраллю від свердловини. Бо ті метри що ти написав насос із свердловини не потягне по любому. Або ж треба буде упувати за великі гроші потужного і імпортного.

Он тобі саме просте- https://f.ua/werk/xkj-801-ia5-8413703500.html

3 куба при твоїй потребі в 1 куб. Тиск 3 атм. І подасть і натисне. Це після бака. А в свердловину треба 4 куба 50-90м.висота подачі. З цим любий, дешевий спрут, впорається.

Рахую ще раз беру не три а одну ділянку.

15 рядів по сто метрів це 1км.500 метрів капельної стрічки, капельниці розташовані через 20 см., отже на півтора км. - 7500 шт. капельниць. капельниця одна за годину пропускае 1 л.води. Та що пропускае 1л. може тільки нижче пропустити 900 грам здаеться, все далі якщо нема 1 атмосвери вона не працюе.
Але я казав що лишні ті що зовсім між кущами позакриваю(доречі там на одному полі виходить 3000 тис. кущів) і вийде 6000 тис штук - тобто за годину буде на одній ділянці 6000 тис. літрів води.
Тоді 6000 тис.літрів ділим на 60 хв. = 100 літрів за хвилину(це зі всіх капельниць), также :-): Якщо воно поливатиме 24год, то точно рис можна вирощувати.
А три ділянки по 6 тис. то 18 тис. літрів, а якщо не позакривати лишні капельниці то там і 24 вийде. А ділянки будуть по черзі спочатку одна через хв. 20 друга... думаю автоматику ставити, щоб самому не включати-переключати. Але тож всеж не проблема знайти насос від 6000 до 8000тис літрів перекачки за годину.Тільки з чого правельно вибрати тож там вони і центробіжні і циркуляційні...
курц написав:
Бо ті метри що ти написав насос із свердловини не потягне по любому. Або ж треба буде упувати за великі гроші потужного і імпортного.
http://skvagina.com.ua/poverhnostniy-na ... 75386.html там вони трохи не дотягують по кубах але е моделі за сто літрів.

http://skvagina.com.ua/poverhnostniy-nasos/775261.html
Ой утомило мене це питання деж істина :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон січня 09, 2017 7:34 pm 
Офлайн

Повідомлення: 314
Та нікде я непропадав лиш перечитував бо небуло що суттєве писать.Смородина без поливу ,но минулий рік вказав на його необхідність. Стосовно Вашого питання в знайомого італійська станція на 1.1 вкт бачок 24літри і 60 л/ хв.( до цього була китайська з такимиж параметрами- працювала доки не вкрали. ) Основна магістраль 30мм десь150м і під гору десь метрів20ть. Каплі за раз підключав до 25 сот. Сказав що чисто для каплі великого тиску не обовязково, хоча надлишок тиску скидав більшою кількісттю врізів в магістраль. Ну якось так. :mi_ga_et:

Востаннє редагувалось Батько в Вів січня 10, 2017 10:47 pm, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 10, 2017 2:23 pm 
Офлайн

Повідомлення: 346
Волинський, а ви впевнені, що ресурсу вашої скважини вистачить? По друге - на 30 метрах дуже багато заліза у воді (мається на увазі іони). Як мвлина буде на це реагувати? Моя версія - скважина не менше 100 мм, глибина близько 50м,
погружний глибинний насос, а далі по КУРЦевій схемі.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 10, 2017 4:26 pm 
Офлайн

Той що мае пробивати скважину каже що води буде досталь, вонаж там буриться, скважина, до підземних вод, тобто типа річечок, чи як там правильно). Так по плану Олександра, тільки якому, якщо тому що з баком, бачу тільки лишні затрати, на бак раз та на церкуляційний насос, типа такі що при опаленні на трубах в дома... А може цих три ділянки по 30 розбити на 6, тобто щоб поливалось по 15 соток почерзі, то тоді і нагрузка ніби буде менша, і напору точно хватить і води тим паче). В нас заліза мало... в дома скважина на 32 м. здаеться то ж вазони підливаються і нічого тай не чув я що залізо(іони) негативно впливають на різні рослини. В нас на Поліссі скважини на 50 метрів пробивають для великих маштабів, там тіпа централізована вода і тп. у нас вода з верху, в колодязях можна рукою відром достати, ну тільки звісно не серед літа)). всі скважини 30 +-.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 10, 2017 7:00 pm 
Офлайн

На мою думку циркуляційні насоси довго не протянуть в таких умовах, їх задача циркуляція, в нагрузка на задвижку для них недобре. Хіба, що поставити з самостійним електронним керуванням - чим більша нагрузка, тим менші оберти ну і тиск. Я собі такий брав для теплої підлоги, щоб на змішувальному вузлі не ставити модуль байпаса. Фірма Dab (Італія).

Востаннє редагувалось Ekspert в Сер січня 11, 2017 12:54 am, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 10, 2017 8:25 pm 
Офлайн

Ну і от бак на мою думку відпадае якщо той церкуляційний слабенький, бо просто з бака 2 атмосфери не видасть хіба підняти ого-го, підскажіть що краще віхревий, центробіжний, струйний які виносливіші? Знайшов дві фірми латвія і.. і гарантія 2 роки і.. тількияка конструкція буде сама-сама.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 11, 2017 12:40 am 
Офлайн

Щоб з бака давило дві атм. самотьоком, потрібно бак підняти на 20 метрів. Якщо у вас так стоїть питання то на мою думку краще брати відцентровий багатоступінчатий насос. Обємна подача у них добра та й давлять 4 атм. запросто. Але підключайте через ежектор, це дозволить скидати через клапан зайвий тиск (воду) назад у скважину і насос не буде робити в постійній нагрузці і непотрібно ніякого гідроакумулятора з релем
тиску.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 11, 2017 1:04 am 
Офлайн

Але все таки боюсь я за вашу скважину. Чи буде вона так швидко наповнюватись як ви її викачуватимете? Насос зможе підняти воду максимум з 8-9метрів. У вас дзеркало на 5 метрах, а під час посухи і того менше буде. Вам залишається 3-4 метри. У звязку з цим на насос ОБОВЯЗКОВО ставте РЕЛЕ СУХОГО ХОДУ.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 77 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. ПОТРІБНА ДОПОМОГА

Iskra Anatoliy

3

2149

Пон березня 14, 2016 5:32 pm

Волинський Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Стимуляція росту(потрібна допомога)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

skittles

10

4862

Пон березня 06, 2017 8:27 pm

alexbakh Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Полив городу своїми руками

vgazicyn

1

1889

Суб червня 18, 2016 10:45 pm

Ekspert Переглянути останнє повідомлення