Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Ситуація в Україні
ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 9:54 pm 
Офлайн

Повідомлення: 84
Згодна із паном Курцем на всі 100, як онука розкуркулених і засланих, тих що пережили дві голодовки. Знаю, що першим ділом знову москалі заберуть у нас землю і реманент, а тоді заберуть паспорти і змусять вкалувать за пайку.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 10:03 pm 
Офлайн

Повідомлення: 74
Хороша тема.У відповідь скажу що для того щоб робити правильні висновки треба світ бачити таким як він не замикатись тільки на рожевих чи чорних кольорах.Політику роблять люди.Бо у нас в післясовковий період більшість жииве стереотипом що прийде якись правильний політик скаже пару правильних слів у правильний час ось і маємо вождя.Я кажу потрібна селекція вождів щоб виростити впливового і впізнаваємого.Треба дивитись по справах.Ми чуть не впіймали Кличка в Президенти.В екстазі пару горячих промов впіймали Порошенка.І маємо те що маємо.Я в шоці і роздумах над цим відео.Атор відчувається проросійський но докази ніби залізні.Так в цібудинки могли залізти і скажем "антимайданівці" А що коли все таки хтось не терпів швидко скористатись плодами революції і підливав людсської крові в полум"я революції.Подивіться і дайте свої роздуми.https://www.youtube.com/watch?v=4_XMXcdrU3Y

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 10:20 pm 
Офлайн

Повідомлення: 296
І я проте що нам у влади потрібні ті хлопці що там воюють за нас за Україну а не "фермери " що вилами мільйони під подушками складають. А те що Курц росписав то правильно - потрібно нагадувати ., адже це не обійшло жодної родини.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 10:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 296
Штефан написав:
А що коли все таки хтось не терпів швидко скористатись плодами революції і підливав людсської крові в полум"я революції.Подивіться і дайте свої роздуми.https://www.youtube.com/watch?v=4_XMXcdrU3Y

З моїми гаджетами я те відео буду дивитись три доби. Якщо доживу до розсекречення документів цього часу то не здивуюся якщо вилізе міждержавна угода на зразок угоди гітлера і сталіна.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 10:55 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3156
Цитата:
Я кажу потрібна селекція вождів щоб виростити впливового і впізнаваємого.Треба дивитись по справах.

Не вірна думка.

Полковника Речі Посполитої Хмельницького ні хто не виводив щоб був лідером. Його діти в тому доказ.
Сагайдачного ні хто не вирощував полководцем.
Сірко з хліборобів гречкосіїв.

Система не може провести селекцію на самознищення. Навпаки система продукує щось типу шкіряків. Народ не може проводити селекцію бо він під системою. Ні хто того просто не допустить.

Тому лідери проявляються у ситуаціях. Вони є і були. Завжди є поряд.

За те щоб з майдану не вийшов лідер чи партія було витрачено мільярди. Як москалями так і місцевими халуями. Бо то найстрашніше для системи.

Обсирання Яроша та ПС тому ярий приклад.

Ви ні коли не визначите лідера нації за діями. Система вам цього не дасть. Щоб не робив той лідер його зїдять та змішають з гівном.

Просто треба знати пару простих речей.

1. Голосувати треба за будь-кого хто не був у системі.
Якщо та людина і не побудує щось суперове то точно розвалить комунобільшовистську систему управління.

2. Основний критерій визначення має бути патріотизм. Бажання вмерти за країну.

Ну не вірю я в патріотизм овоча, шоколядки, гройсмана чи азірова. Скоріш це патріоти жадібності та влади заради грошей. патологічні жлоби.

Той же Сірко не зібрав королівських статків. Як приклад. Хоча і мав свої вади які вже і ні хто не згадає на фоні перемог над ворогами.

3. Ні освіта, ні походження, ні статус не є визначними у питанню вибору лідера. Добре якщо те буде ну і ні чого поганого в тому що не буде. На сьогодні простий "фермер" може мати більш благородне походження а ніж синок міністра.
10ть класів та ПТУ може мати більше розуміння а ніж закордонні дипломи. Знову ж приклад шкіряка. Погугліть про його освіту.
Тут лиш на одне варто звертати увагу. А чи не були батьки в керуючих комуняках (юга луцик).
Бо найгірша біда для нації це інтелігенти виховані колонізаторами. Це слова Мухатми Ганді.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 10:59 pm 
Офлайн

Maria Popel написав:
Згодна із паном Курцем на всі 100, як онука розкуркулених і засланих, тих що пережили дві голодовки. Знаю, що першим ділом знову москалі заберуть у нас землю і реманент, а тоді заберуть паспорти і змусять вкалувать за пайку.

Ну землю вже позабирали. :men:

Де ті паї що вділили за 70-т років рабства у колгоспах? На 95% у агрокорпорацій. І фіг видереш навіть свої..... :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 11:18 pm 
Офлайн

Ну і пару слів про ситуацію.

Система продовжує гнити. Стікає гноєм і обляпує усе навкруги. І ті мусора то лиш гапля гною що бурлить. Не слухайте ті ящики, піддавайте сумніву усе що бачите та чуєте. Дивіться з точки "кому то вигідно". Перевіряйте кожне слово що чуєте та бачите.
Як би не надувався шоколадний йому мало хто вірить. Якби не заливав його холуйчик грося - теж віри не має.
Це і є позитив. Бо завжди в таких муках народжується щось нове. Рідко такий бардак може сам себе трансформувати у щось подібне та міцніше. Так зогнив совок, так зогнивали імперії та королівства. Так зогниє дурна рашка.

Дуже яркий приклад Римська імперія. Погрязла в розпусті та розкоші верхушка так і не змогла видати ні чого нового що могло її уберегти. І скільки ті цесарі одне одного не різали система так і не зупинила гниття до скону.

Те саме і зараз у нас. Скільки б вони не міняли одне одного толку не буде. Все одно системі кінець.

Тут важливо самому не скурвитись. Не дати своїм дітям скривити душею за ради якоїсь копійки чи положення. У біблії то називається "вбережи, нас, від лукавого".

А ті дороги то така дрібничка що навіть говорити не хочу. толку з того що у Саддама Хусейна були ідеальні дороги? Толку з того що у Гітлера були супербани?

Відійдіть від тих доріг та ментів на пару метрів та гляньте усю картинку загалом. То цікавіше. :ze_va_et:

От і вся ситуація.

І дай вам Бог, панове, розуму та здоровя те все пережити. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 11:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 74
Додивився 2 частини відео і виходить що були і є 2 сторорони маніпуляцій і простий народ який щиро вірив у свою революцію і в результаті одержав фейк.Пане Курц згідний з Вами що героїв породжує народ і всіх укого перечисляєте.Але одне діло в збройній чи революційній боротьбі а інше мирне будівництво ,коли вже потрібні спеціальні знання.Коли за довгий час дійства людьми оволодіває і звичайна людська лінь і бажання получити нагороду за терпіння.Це тоді коли починається бардак.Це проявляється найкраще в праці.Бо навіть коли здається добре знаєш людину а підеш з нею надовго до спільної праці уяви страшно міняють про раніше знані її характеристики..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 06, 2016 11:42 pm 
Офлайн

Повідомлення: 84
Я вважаю, що їх потрібно змінювати якомога частіше, врешті з тої кількості рил попадеться одне путнє лице. Але тільки не люлю на гадю, а потім на яника, а потім на ляшка, а обирати кожен раз нові сили і нові. Зрештою, як ви вважаєте від кого менше шкоди - від, хай і неосвіченого, але чесного Гаврилюка, чи від пройди лещенка ?
А наше спасіння, то є менше вникати у весь той негатив в інтернеті, ми до виборів уже нічого не вирішимо, думаймо за хороше, за хлопців на фронті, яким треба даруночок від Миколая передати.
А на місцях у себе в селі треба дрючити цих сільрадовських, бо вже зовсім знахабніли.
Так переможемо !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер грудня 07, 2016 12:21 am 
Офлайн

Штефан написав:
Додивився 2 частини відео і виходить що були і є 2 сторорони маніпуляцій і простий народ який щиро вірив у свою революцію і в результаті одержав фейк.Пане Курц згідний з Вами що героїв породжує народ і всіх укого перечисляєте.Але одне діло в збройній чи революційній боротьбі а інше мирне будівництво ,коли вже потрібні спеціальні знання.Коли за довгий час дійства людьми оволодіває і звичайна людська лінь і бажання получити нагороду за терпіння.Це тоді коли починається бардак.Це проявляється найкраще в праці.Бо навіть коли здається добре знаєш людину а підеш з нею надовго до спільної праці уяви страшно міняють про раніше знані її характеристики..

Які спеціальні знання для розбудови економіки мав той же Гітлер? Думаю що не будете заперечувати підйом економіки Германії після розвалу в наслідок поразки у 1-й світовій.

Які супер знання мав електрик Гданьського порту Валенса?

Що там розумів учитель Гавел?

Знання не так важливі як уміння керувати та підбирати людей для конкретних завдань.

Ну от овощ підбирав тих кого скажуть його хазяї. Шоколадний по степені холуйства та лизоблюдства. Той що з прищами -кумів та родичів.

Як тільки буде людина що зуміє розставити за знаннями та уміннями, за талантами якщо хочете, так одразу це і буде нацгерой. І вся слава, у віках, йому. А тих хто те виконував так ні хто і не згадає як не згадують проектуальника єгипетських пірамід, інженера німецьких автобанів і т.д.

Я був завфермою а корову руками так і не умію доїти. Але це не означає що вони, корови, були у мене не доєні. Правда ж? Я просто знав що потрібно доярці щоб вона любила та доїла корову. І все. Цього більш ніж досить для результату.

Тут не так знання потрібні як відданість справі. Країні. :men:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Поросята на Западной Україні

Oleg 9931

0

877

Суб березня 21, 2015 10:04 pm

Oleg 9931 Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. скупляю ваговозів від господарів в україні

kolya

1

830

Пон березня 30, 2015 6:50 am

Садівник Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі