Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Розведення борсуків
ПовідомленняДодано: Нед листопада 27, 2016 10:17 pm 
Офлайн

Повідомлення: 15
Можливо, хтось може, щось цікаве розповісти. Виникла ідея зайнятись розведенням борсуків. Спіймати є можливість. Знаю де є два поселення. Умови для утримання теж є. Знайшов один форум, але там активності не має. А з того, що написано, здається, вигідна штука :-): Може порадите щось)

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Розведення борсуків
ПовідомленняДодано: Нед листопада 27, 2016 11:15 pm 
Офлайн

Повідомлення: 530
В чём выхода не понятно и сколько их держать нужно? С одного литра три жира, литр 600грн. С одного 1800. Нужно десятка три держать...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 28, 2016 12:01 am 
Офлайн

Повідомлення: 15
северный написав:
В чём выхода не понятно и сколько их держать нужно? С одного литра три жира, литр 600грн. С одного 1800. Нужно десятка три держать...

7-8 місяців держать. А на скільки я правильно зрозумів, їх держуть як нутрій, в клітках, вольєрах. Годують тим же, чим і всю худобу. Майже всеядні....) От я і цікавлюся, чи вигодно їх утримувати, бо йти і просто відловлювати на жир, не хочу, хай живуть... Думав, якщо є толк, то спіймати пару для розведення... а так ні... А поселенням їхнім вже років по 8-10... давно живуть.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон листопада 28, 2016 8:50 am 
Офлайн

Повідомлення: 3267
На відлов та утримання диких тварин потрібний спец дозвіл. Це по перше.
По друге- мисливці в мить зроблять цей бізнес не рентабельним. А браконьєри ще швидше.

Тримай, краще, щось хутрове та рідкісне для наших країв. Чорнобурки, горностайчики. Шиншили, на кінець. Ті борсуки ні кому не потрібні в живому виді а жир, у неволі, майже не нагулюють. Та і попиту на той жир не має. Лиш ціна трішки підніметься її закидають в мить. Хто полює в того завжди є запас цього добра на реалізацію... :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 7:36 am 
Офлайн

Повідомлення: 730
Укроп написав:
Майже всеядні....) От я і цікавлюся, чи вигодно їх утримувати, бо йти і просто відловлювати на жир, не хочу, хай живуть... Думав, якщо є толк, то спіймати пару для розведення... а так ні... А поселенням їхнім вже років по 8-10... давно живуть.

Що не хочете видавити всіх ,то достойно великої поваги! В мене сусід ,гандонище! По іншому не скажеш,було два кубла..жили там роками,те ж вічноголодне видавило всіх на корню,а в цьому році ходить та бідкається,що "звєря геть нема,кудись подівся.." Нє,ну не довбо.б??? Білочки прибігала горішки крала ,зробило рогачку і я так розумію застрілив,бо перестали бігати... Так що ,якщо впіймаєте і будете тримати,то може й зробите добру справу по збереженню.. Завжди можна робити добру справу і одну самичку випускати в природу;) Як на мою думку,то чому б не спробувати? Капіталовкладень мінімум..роботи небагато..чому б і ні;)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 11:01 am 
Офлайн

Повідомлення: 313
ССВ написав:
Укроп написав:
Майже всеядні....) От я і цікавлюся, чи вигодно їх утримувати, бо йти і просто відловлювати на жир, не хочу, хай живуть... Думав, якщо є толк, то спіймати пару для розведення... а так ні... А поселенням їхнім вже років по 8-10... давно живуть.

Що не хочете видавити всіх ,то достойно великої поваги! В мене сусід ,гандонище! По іншому не скажеш,було два кубла..жили там роками,те ж вічноголодне видавило всіх на корню,а в цьому році ходить та бідкається,що "звєря геть нема,кудись подівся.." Нє,ну не довбо.б??? Білочки прибігала горішки крала ,зробило рогачку і я так розумію застрілив,бо перестали бігати... Так що ,якщо впіймаєте і будете тримати,то може й зробите добру справу по збереженню.. Завжди можна робити добру справу і одну самичку випускати в природу;) Як на мою думку,то чому б не спробувати? Капіталовкладень мінімум..роботи небагато..чому б і ні;)

Ви от дома тримаєте свиней,курей,кролів..а чи хоч одну самичку з них випустили в природу,зробили добре діло?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 1:00 pm 
Офлайн

Сергій Z написав:
ССВ написав:
Укроп написав:

Ви от дома тримаєте свиней,курей,кролів..а чи хоч одну самичку з них випустили в природу,зробили добре діло?

Вони ж не мають до прироли жодного відношення;) в тому і різниця... Колись загорівся бажанням тримати фазанів,то задумка випускати певну кількість молодняку була...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 2:00 pm 
Офлайн

Як це не мають...вони одомашнені...взяти котів та собак,яких завозять в поля та посадки,вони дичавіють і більш упитані,чим в деяких дома...Взагалі,я не це мав на увазі,людина хоче ловити,тобто,браконьєрством займатися...він написав.що є можливість спіймати і нічого не затрачати,а рубати бабки,а ви ще й підстрікаєте до цього..тут форум фермерів,а не браконьєрів...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 8:22 pm 
Офлайн

Сергій Z написав:
Як це не мають...вони одомашнені...взяти котів та собак,яких завозять в поля та посадки,вони дичавіють і більш упитані,чим в деяких дома...Взагалі,я не це мав на увазі,людина хоче ловити,тобто,браконьєрством займатися...він написав.що є можливість спіймати і нічого не затрачати,а рубати бабки,а ви ще й підстрікаєте до цього..тут форум фермерів,а не браконьєрів...

Наскільки я зрозумів,людина хоче впіймати пару на розвід,а далі вести справу,щоб не шкодити навколишньому середовищу...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 02, 2016 9:35 pm 
Офлайн

ССВ написав:
Сергій Z написав:

Наскільки я зрозумів,людина хоче впіймати пару на розвід,а далі вести справу,щоб не шкодити навколишньому середовищу...

Не будьте наївними... :-)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Розведення свиноматок.

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Ігор Новицький

16

4928

Нед червня 14, 2015 10:08 am

тор Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. де можна купити ваговозів для розведення?

kolya

0

1187

Чет березня 26, 2015 10:40 am

kolya Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Розведення африканського кларієвого сома в УЗВ

герь

6

18556

Вів липня 15, 2014 4:37 am

Romeo Ivanov Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Оренда ставків та розведення риби

герь

7

11511

Чет листопада 26, 2015 11:50 am

Pansky Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Розведення австралійських раків (АККР)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

герь

17

18751

Пон березня 13, 2017 9:42 am

oley Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі