Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Чет вересня 29, 2016 10:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 7
Я писал заявление в сельский совет о получении земли для ведения личного сельского хозяйства. Однако сельский совет мне предоставил отказ мотивируя это тем, что в резервном фонде села нет свободной земли. Однако спустя некоторое время другой человек (с определенными финансовыми возможностями) получил землю - для него такая земля нашлась и при чем в количестве около 100 га. Кто компетентен в данном вопросе пожалуйста помогите как мне дальше действовать.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят вересня 30, 2016 2:21 pm 
Офлайн

Повідомлення: 320
Ви повинні написати заяву ще раз, а якщо депутати відмовлять, то тоді мають дати вам рішення і по тому рішенню можете судитись... Про вільню землю можете дізнатись у районі в земельному відділі. То все це якщо земля в межах населеного пункту. А якщо земля по за межами населеного пункту, то сільрада не до чого , тоді вже треба писати заяву в обласний центр... По закону ви маєте право на безкоштовну на ділянку до 2 га. під осг. А якщо ви маєте вже на меті якусь ділянку, яка наприклад пустує, то робите знімок по карті, можна в районному земвідділі(або я вам розкажу як самому) і ідете з ним і заявою до сільголови і розяснюєте, що він немає права відмовляти, бо це вирішує сесія депутатів, а при відмові на сесії вони повинні, повторюсь дати рішення по якому відмоовили, і ви тіпа підете всуд(типу трохи прилякати), то може і до справжнього суду і недійде тоді). А 100 га. в населеному пункті малоймовірне явище, скоріш за все вони робили через область :a_g_a:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят вересня 30, 2016 9:52 pm 
Офлайн

Повідомлення: 314
Все правильно . Є бумажка - ти чоловік. А без бумажки :ne_vi_del: . Часто земля обробляється але без будь яких бумаг. Про наявність вільних ділянок дізнаватись тільки в держземагенстві. А краще шукати людей які займаються оформленням земельних ділянок. І з їх допомогою за незначну плату оформити безкоштовну землю. Бо самому :sh_ok: ну взагалі як і скрізь. :mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят вересня 30, 2016 10:20 pm 
Офлайн

Батько написав:
Про наявність вільних ділянок дізнаватись тільки в держземагенстві.
http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta Там обравши правельні рубрики можна побачити навіть свою хату)), та взнати кому яка ділянка належить, маю на увазі П.І.Б.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед жовтня 02, 2016 9:12 am 
Офлайн

Повідомлення: 314
Волинський написав:
.
http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta Там обравши правельні рубрики можна побачити навіть свою хату)), та взнати кому яка ділянка належить, маю на увазі П.І.Б.[/quote]
От за це спасибі! :uch_tiv:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед жовтня 02, 2016 2:16 pm 
Офлайн

Волинський написав:
Батько написав:
Про наявність вільних ділянок дізнаватись тільки в держземагенстві.
http://map.land.gov.ua/kadastrova-karta Там обравши правельні рубрики можна побачити навіть свою хату)), та взнати кому яка ділянка належить, маю на увазі П.І.Б.

Дякую. Мені відомий цей сайт, але поки це не зовсім актуально так як багато земельних ділянок не переєстровані з 2013 року та на данному сайті ти його просто не побачиш (я сам тільки буду переєстровувати).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед жовтня 02, 2016 2:22 pm 
Офлайн

Волинський написав:
Ви повинні написати заяву ще раз, а якщо депутати відмовлять, то тоді мають дати вам рішення і по тому рішенню можете судитись... Про вільню землю можете дізнатись у районі в земельному відділі. То все це якщо земля в межах населеного пункту. А якщо земля по за межами населеного пункту, то сільрада не до чого , тоді вже треба писати заяву в обласний центр... По закону ви маєте право на безкоштовну на ділянку до 2 га. під осг. А якщо ви маєте вже на меті якусь ділянку, яка наприклад пустує, то робите знімок по карті, можна в районному земвідділі(або я вам розкажу як самому) і ідете з ним і заявою до сільголови і розяснюєте, що він немає права відмовляти, бо це вирішує сесія депутатів, а при відмові на сесії вони повинні, повторюсь дати рішення по якому відмоовили, і ви тіпа підете всуд(типу трохи прилякати), то може і до справжнього суду і недійде тоді). А 100 га. в населеному пункті малоймовірне явище, скоріш за все вони робили через область :a_g_a:

Не все так просто. В земельних ресурсах району також говорять про те, що немає вільних земель так як з працівниками сільради вони "бацають бізнес" та надають землі тільки тим хто їх досить добре попросить "$$$$$$$$$". Саме питання в тому, як мені далі діяти, щоб "підрослабити" цих "біснисменів". В сільській раді мені вже надали відмову, з наступного тижня буду звертатись до "Земельних ресурсів області" --- де мені також нададуть скоріш за все відмову. А що далі ?????

В Земельних ресурсах району, мені також сказали, щоб вільну землю я шукав сам. Але яким чином, це може бути. Я думав, що така організація і створена саме для того, щоб контролювати землі населених пунктів. ------------------ Кадастрова карта, як я зауважив, на даний момент поки не актуальна, так як відкривши їїї я побачив масу "безхозних" земельних ділянок 99% з яких просто не переовормлені власниками.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед жовтня 02, 2016 3:48 pm 
Офлайн

З якого ви хоть регіону? Те, що земель може не бути це факт, так як повторюсь сільрада тільки може дати те, що в межах села, а по за межами села - це компетенція обл. Але на даний час область мало ймовірно, що виділить, так як вступає в дію реформа по створенню громад... Мої знайомі хотіли взяти по за межами в аренду, то їм сказали що нададуть, але тільки на 7 років(мінімальний термін), і пояснили, що то рекомендація з верху, так як скоро всіма землями буде не область, а громади розпоряджатись, якось так. І казав знайомий землемір, що в області лежить стос заяв на приватизацію, і аренду осг, але все притормозилось. Брав сам цього річ під осг(у власність) в межах населеного пункту, то рік ї...ся з ними(сіль радою). Землі були, але нова влада чи тупа, чи хз... Районний начальник земвідділу норм мужик, навпаки розяснював, і тд., порекомендував людину з Луцька яка оформляє землю, під приватизацію чи оренду(з обл. земвідділу). То поки він не вмішався, то ніхера з місця не тронулось... Землю шукали самі як, вийшли в поле і дивіться там де не обробляється земля і ростуть буряни, то вона точно не приватизована)), я так брав, майже так. Просто якщо там городи то вам 100% ніхто не дасть, треба шукати пустуючу ділянку, і виясніть де межі вашого населеного пункту. А на рахунок не актуальності карти, то не зовсім зрозумів. Мій покійний дід приватизоввував землю десь років 15 тому(не хочеться заходити для уточнення на сайт) без переоформлення, і ті землі є, і цьогорічні землі "людей з баблом" є. Скажу чесно, що шукайте ділянку в межах населеного пункту, так як в області напевне малоймовірно, що дадуть землю(хоча хто його знає,можете і там). Шукайте ділянку не обовязково на 2 га., можна і на 1 га. аби дали, бо як буде через пару років хз., буде продаж землі, то тоді точно фігвам буде.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят червня 16, 2017 3:19 pm 
Офлайн

Повідомлення: 10
Мені цікаво, що буде тепер, якщо є люди, які можуть допомогти з цим питанням, напишіть будь ласка в ЛС

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Мораторій на землю

Агро Король

5

2265

Пон грудня 21, 2015 2:43 am

Pansky Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Помогите правильно обработать землю

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3, 4, 5 ]

miloslava

43

11859

Пон березня 27, 2017 6:39 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі