Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 5:36 am 
Офлайн

Повідомлення: 12
Обработкой земли и выращиванием сельхозпродукции я занимаюсь пятый год. Не имея опыта в первый год наделал кучу ошибок и остался практически на нулях. Учитывая опыт первого года, качество земли, которая мне досталась, и наличные средства(денег ноль плюс долги) я решил поменять стратегию. Моим руководством к действию был опыт земледельцев, которые отказались от глубокой пахоты, применения хим. удобрений и гербицидов. Добившись кое каких результатов на пропашных культурах в прошлом году засеял 36 га. озимой пшеницей. Эту пшеницу я не удобрял и гербицидом не пользовался.
phpBB [video]

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 8:25 am 
Офлайн

Повідомлення: 3267
Область? Сорт? Урожайність? :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 3:59 pm 
Офлайн

Повідомлення: 256
У сусідки змолотили пшеницю зерно чорне в сажі,і комбайн в хмарі чорного пилу був.І від чого ця сажа береться?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 4:36 pm 
Офлайн

Хлопчина написав:
У сусідки змолотили пшеницю зерно чорне в сажі,і комбайн в хмарі чорного пилу був.І від чого ця сажа береться?

Хвороба така. Так і називається- сажка. Треба протравлювати насіння та обробляти, пару раз, посіви фунгіцидами.

Але зараз дядько розкаже як її віником повимітати бо ніграма не кропить.... :-) :-) :-)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 9:44 pm 
Офлайн

курц написав:
Хлопчина написав:

Хвороба така. Так і називається- сажка. Треба протравлювати насіння та обробляти, пару раз, посіви фунгіцидами.

Але зараз дядько розкаже як її віником повимітати бо ніграма не кропить.... :-) :-) :-)

Причем здесь фунгициды? Форум называется Экопродукты.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 14, 2016 9:57 pm 
Офлайн

Еко то не лиш відсутність гербіцидів і добрив. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят липня 15, 2016 9:40 am 
Офлайн

Повідомлення: 320
Із Гугла(кінцівка цікава про пестициди) -
У звіті Consumers Union Research Team Shows: Organic Foods Really DO Have Less Pesticides, оприлюдненому 2002 року, йшлося про те, що вміст залишків пестицидів в органічних продуктах становив 30% від їхнього вмісту в традиційних продуктах [10]. У США моніторинг залишків пестицидів у продуктах харчування здійснюють, керуючись Програмою даних щодо пестицидів (Pesticide Data Program), яка входить до зведення законів МСГ США. У звіті цієї служби від 2005 року записано: «Дані свідчать, що 29,5% усіх перевірених зразків органічних продуктів не містили пестицидів, у 30% виявили залишки одного пестициду, у 40 — більше одного». Ціла низка подальших досліджень різних наукових установ засвідчила, що 25% органічних продуктів харчування містять залишки пестицидів. Згідно зі стандартами органічного землеробства, не можна використовувати синтетичні пестициди, але дозволено застосовувати специфічні пестициди, одержані з рослин[7].

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят липня 15, 2016 1:13 pm 
Офлайн

Так про що і мова. Кропи чим хочеш і скільки влізе аби в кінцевому рахунку в продуктах ні чого не було.
сьогодні є купа варіантів ядів та гербіцидів що не залишаються в кінцевому продукту.

Тому заяви типу "я не кормлю і не кроплю. У мене все еко і супер врожай" мяко кажучи просто смішні. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят липня 15, 2016 8:37 pm 
Офлайн

курц написав:
Так про що і мова. Кропи чим хочеш і скільки влізе аби в кінцевому рахунку в продуктах ні чого не було.
сьогодні є купа варіантів ядів та гербіцидів що не залишаються в кінцевому продукту.

Тому заяви типу "я не кормлю і не кроплю. У мене все еко і супер врожай" мяко кажучи просто смішні. :men:

Очень смешно. Аж до слез. Особенно смешно тем кто работая на опрыскивателях не дожили до пенсии. С некоторых пор выращивание сх продукции стало вредным производством. Вот это смешно по настоящему.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят липня 15, 2016 9:07 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
Тарас Бульба написав:
курц написав:

Очень смешно. Аж до слез. Особенно смешно тем кто работая на опрыскивателях не дожили до пенсии. С некоторых пор выращивание сх продукции стало вредным производством. Вот это смешно по настоящему.

В мене батько,до 50років навіть грипом не хворв,ходив все з пугівкою на грудях розтебнутою...працював з 16на тракторі...так от в 51рік,крлпили і як відомо "розговлялись після процесу...куриво в процесі..у висновку саркома і через пару місяців все.... Хоча ті хто до цього сурйозно ставитбся,дотписуються всіх заходіа безпеки наче ще живі ..

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 21 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) вне корневая подкормка озимой пшеницы

[ На сторінкуНа сторінку: 1 ... 4, 5, 6 ]

Люба

51

8018

П'ят січня 05, 2018 11:53 pm

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі