Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер серпня 10, 2016 10:00 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
alexbakh написав:
Не забуваємо про щеплення проти Ньюкасла (псевдочума) та Гамборо. І ще - якщо ви точно знаєте, що це сальмонела підняла голову - застосовуйте протисальмонельозну сироватку. На жаль - краще москальську Армавірську. А якщо це ще з яйця іде - то хочь танцюйте з бубном - не допоможе!!!

Дякую! Всім пропоював двічі окрім того "тіл тілу"..зараз погуглю.. В того в клго брав наче не дохнуть...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет серпня 11, 2016 8:29 am 
Офлайн

Повідомлення: 318
alexbakh написав:
Не забуваємо про щеплення проти Ньюкасла (псевдочума) та Гамборо. І ще - якщо ви точно знаєте, що це сальмонела підняла голову - застосовуйте протисальмонельозну сироватку. На жаль - краще москальську Армавірську. А якщо це ще з яйця іде - то хочь танцюйте з бубном - не допоможе!!!

Я і мав на увазі,що яйця заражені...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет серпня 11, 2016 9:47 pm 
Офлайн

Повідомлення: 232
Головна проблема в тому, що скоріше за все пропускають деякі ланки у підготовці маточного поголів’я (щеплення, дезінфекції тощо), у процесі інкубації яйця та у обробці малишні (щеплення) заради того, щоб здешевити вартість курчат (каченят, т.і.)

А ще з області шизофренії (манії) - може інкубаторії у зговорі з виробниками готової птахопродукції. Тобто це робиться для того, щоб менше було на ринку доморослої продукції, яка по якості (екологічності), звісно, конкурує з промисловою. Тоді виробники не маючі одноосібних конкурентів зможуть контролювати ринок продукції???? :-) ;;-))) Звісно, це жарт, АЛЕ...

Ще - група антибіотиків цікавить??? Можу зробити огляд, чи ще про що написати??? Пропонуйте!!!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет серпня 11, 2016 9:51 pm 
Офлайн

Можу дещо про гормональні препарати для корів, наприклад, написати, якщо цікаво. В розрізі основних гінекологічних хвороб. До речі, - якщо цікаво - можу виїхати проректалити корівок (дорога ваша, за оплату домовимось) - наприклад, діагностика тільності з 21-го дня після запліднення або всі органічні та функціональні порушення статевої функції, що піддаються ректальному дослідженню з аналізом умов годівлі та утримання.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят серпня 12, 2016 8:14 am 
Офлайн

Повідомлення: 3273
alexbakh написав:

А ще з області шизофренії (манії) - може інкубаторії у зговорі з виробниками готової птахопродукції. Тобто це робиться для того, щоб менше було на ринку доморослої продукції, яка по якості (екологічності), звісно, конкурує з промисловою. Тоді виробники не маючі одноосібних конкурентів зможуть контролювати ринок продукції???? :-) ;;-))) Звісно, це жарт, АЛЕ...

Все нормально з тобою. :men:
Жоден, відомий мені інкубатор, не переймається здоровими курчатами чи качками. Чим більше їх здохне на руках тим більший прибуток у інкубатора. Власники того і не приховують.
Тому завжди беру місячних і старших.... :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет серпня 18, 2016 9:56 pm 
Офлайн

Місячні і старші також зараз дохнуть(((

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед серпня 21, 2016 6:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 24
Перепрошую, що трохи не в тему, але...за умови, якщо неможливо провести належної дератизації у господарстві чи виправдане буде використання ультразвукового відлякувача гризунів? Відгуки в неті неоднозначні, чи вартує по-старинці пастками ловити?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон серпня 22, 2016 7:07 pm 
Офлайн

Якщо це дійсно УЗК-відлякувач, то це дуже непогано річ, але його важко знайти - у нас на ринку в-основному китайські під...(манки), щось на кшталт приладу для перемотування компакт-дисків (були такі в кінці 90-х ;;-))) ). Але іноді на них погано реагують домашні улюбленці.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів серпня 23, 2016 8:35 am 
Офлайн

Повідомлення: 3273
У мене вже років з 10-115 є така цяцька. Якийсь імпортний. Працює бомбезно. Криси та миші, на другі сутки пруть до сусідів стадом.... :-)
Відганяю, також, шпаків з черешень. Вони теж його не витримують.
Правда він і по людським мізкам товче. Жінка тікає і за вуха тримається. А у мене через пару годин починає голова тріщати хоч і не чую чіткого звуку....
Так що для складів та госп приміщень саме те. А от для домашніх тварин, особливо собак та свиней- жуть.... :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер серпня 24, 2016 7:41 am 
Офлайн

Повідомлення: 24
В мене, свинарник і склад зерна поруч, відповідно, спальня та столова щурячі..коти не справляються..врожаю шкода ~9 тон+голозерний овес до 1 тони..Дякую, за відповідь, буду щось вигадувати:-) З днем незалежності!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 37 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед: