Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Пон липня 31, 2017 12:40 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
Дякую,зрозумів,в нас так роблять тільки великі фермери і холдинг... Тому й питаю,бо бачив десь ви чи хто писали такий варіант,буду втілювати в життя:)))Там тієї соломи...а от знизу брава ковдра з амброзії та лободи лізе,вже сантиметрів з 15-20,з грошима трохи не айс,вже треба дискувати,щоб не переросло..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон липня 31, 2017 12:56 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
ССВ написав:
Дякую,зрозумів,в нас так роблять тільки великі фермери і холдинг... Тому й питаю,бо бачив десь ви чи хто писали такий варіант,буду втілювати в життя:)))Там тієї соломи...а от знизу брава ковдра з амброзії та лободи лізе,вже сантиметрів з 15-20,з грошима трохи не айс,вже треба дискувати,щоб не переросло..

пЕРЕД ДИСКОВКОЮ СПАЛІТЬ ТУ АМБРОЗІЮ РАУНДАПОМ. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон липня 31, 2017 11:12 pm 
Офлайн

Наче й невелика проблема,а ви вважаєте що варто витрачатись ? Хоча по суті воно засохне і згние,давши розпушення землі і поживні рештки... І дасть змогу вигоати час до дискування... Мабуть варто ще й прилипач додавати?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів серпня 01, 2017 8:47 am 
Офлайн

Травити можна і перед дискуванням. Якщо є листова масса. І перед зимово. оранкою. Коли попроростає після дисків.

Коли треба розпушити чи підтримати землю то вже придискуйте фацелію чи гірчицю. З бурянів толку в поживі мало. Більше шкоди.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів серпня 01, 2017 11:36 am 
Офлайн

Дякую ще раз,але в нас так посушливо,що дуиаю що підсіювання сидератів буде просто викинутими грошима...а от думка є в сівозміні буде присятня горохово вівсяна суміш,скошена на сіно і отава продискується...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 5:09 pm 
Офлайн

Повідомлення: 255
Питання в зв"язку з погодою: як воно вам подобається? Дехто на фейсбуці жаліється, що та пшениця, що раніше посіяна, скоро вийде в трубку :sh_ok: Також багато різних болячок. Я боюсь вже на поле їхати, бо пшеницю я сіяв розкидачем міндобрива густенько, а сходи були дуже добрі бо вологи вистачало, тож думаю там пєчалька(((

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 6:56 pm 
Офлайн

Повідомлення: 258
Вчора їхав через людські городи і фермерські паї.Так нормально пшениця почуваеться.Розрослася і з одного корінця по пару листочків е,а ячмінь озимий покущився гарно.Це якщо сніг випаде на не замерзшу землю і тоді може випріти озимина якщо буде великий сніновий покрив,таке вже було одного року,а якщо земля хоч трохи промерзне і на мерзлу землю сніг впаде то нормально,головне щоб не утворювалася кірка із льоду..Раніше у людей хто раніше посіяв і озимина гарно розрослася то випріла сильно,а у кого ледь посходила гарно перезимувала.Осінь цього року була дощова і холодна.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 7:17 pm 
Офлайн

Повідомлення: 314
Ярослав- написав:
Питання в зв"язку з погодою: як воно вам подобається? Дехто на фейсбуці жаліється, що та пшениця, що раніше посіяна, скоро вийде в трубку :sh_ok: Також багато різних болячок. Я боюсь вже на поле їхати, бо пшеницю я сіяв розкидачем міндобрива густенько, а сходи були дуже добрі бо вологи вистачало, тож думаю там пєчалька(((

якщо печалька то шукайте на весну яру.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 7:42 pm 
Офлайн

Повідомлення: 255
Батько написав:

На днях поїду подивлюся на що готувати гроші - на зерно чи селітру))) А за яру чув, що вона не дуже сипле. Тут Курц (наче) писав про яре тритікале - от можна було б спробувати, але в кого з наших не питав - про таке й не чули.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 9:04 pm 
Офлайн

Ярослав- написав:
Батько написав:

На днях поїду подивлюся на що готувати гроші - на зерно чи селітру))) А за яру чув, що вона не дуже сипле. Тут Курц (наче) писав про яре тритікале - от можна було б спробувати, але в кого з наших не питав - про таке й не чули.

Нічого ті пшениці не буде. Навпаки. Якщо не буде якихось аномалій до весни то урожай буде супер.

А підсівати треба лиш такими культурами в яких період дозрівання та обмолоту співпадає з тим до чого підсівається. То одне ще зелене а інше вже сиплеться само.

Я не раджу ще панікувати. Побачимо що там лютий з березнем заспівають. :men:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Выращивание озимой пшеницы без применения гербицидов

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

Тарас Бульба

20

4461

Сер лютого 14, 2018 10:27 am

Батько Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі