Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер травня 04, 2016 3:20 pm 
Офлайн

Повідомлення: 524
Так сієм на непідготовлену землю потім проходимо фрезою на третій передачі...
Так набагато зручніше та економніше ніж орати боронувати.
І врожай навіть кращий від боронування бо фреза залишає на поверхні набагато менше зерна ніж борона...
А в майбутньому у планах поставити сіялку за врезою, тоді не доведеться сіяти руками. І це не я придумав, а побачив на японскім тракторі сіялкою в комплекті, теж так собі вирішив зробити... Попробую з Божою милістю у майбутньому поставити мотоблочну 7рядну сіялку поза фрезою, а кришку зняти, або зробити іншу, так щоб земля від ножів за сошники могла залітати. Але поки що бюджет не позволяє на такі експераменти, та і сівалки нині стали виробляти чомусь пласмасові, забудеш забрати селітру пішов дощик, і висівальному апарату капут)))

Наприклад як тут тільки ця дуже дорога.
Зображення

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер травня 04, 2016 9:38 pm 
Офлайн

Повідомлення: 76
Ekspert написав:
Штефан написав:
Це фантастика що оприскування по листках 15% розчином карбаміду не спалить її.

А яка там допустима максимальна концентрація?
Якби ж то я певно знав.Але орієнтуючись на рідкі добрива які у нас на фірмі використовують для підживлення виноградів.Так там концентрація добрива 0,1 0,05 %а карбамід 46 % Випробовував 100 гр на 10 л води для кореневого але листки така концентрація палить.Колись мій сусід сажав помідори дав по доброму кулаку на 10 л води нітрофоски і спалив корені помідорів.Помідори посохли.Зустрічав і 2 літри на 100 літрів мочовини пише але не довіряю.Хто має практичні навики описуйте.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер травня 04, 2016 10:42 pm 
Офлайн

Повідомлення: 314
Пан Іван написав:
(і це я придумав таке, і ніколи не міг подумати, що все село буде так сіяти :hi_hi_hi: ).

Блін а я думав що то я :smu:sche_nie: . Четвертий сезон сію всі зернові , сидерати, і кукурузу на корм. Головне фрезу вимілити до 5ти см .. :ni_zia: Стосовно газових балонів то відкрив повністтю вентиля і вверх ногами на добу і без води перерізаних власноруч болгаркою до десятка без проблем :men:
А за фрезою поставте замість дорогої сівалки -вінницькі , дешево і працює нормально правда трохи переробити. Другий сезон працюють, вже до десяти га посіяв:mi_ga_et:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет травня 05, 2016 12:01 am 
Офлайн

Повідомлення: 320
Да хлопці))), не знаю коли Ви таку технологію придумували, а у нас під дискову борону сіють вже років зо сім, то точно.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб березня 18, 2017 2:16 pm 
Офлайн

Повідомлення: 287
Витягну тему на поверхню)))
З попередніх коментарів зрозумів, що 300 л/Га розчину це найоптимальніша доза. А з концентрацією не зовсім ясно. То хто скільки сипле того карбаміду? А ще таке питання: якщо карбамід замінити сечею з під корів/свиней, то скільки лити її? В нас дешевше 600 грн за мішок карбаміду не знайшов.....дорого.
ПС: доречі в неті по концентрації багато протиречивої інформації, так що прошу не посилати в гугл :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб березня 18, 2017 2:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 732
Волинський написав:
Да хлопці))), не знаю коли Ви таку технологію придумували, а у нас під дискову борону сіють вже років зо сім, то точно.

Це як? Розсипають зерно просто по необробленому,а потім лущильником чи ще чим під невеликим кутом дисків просто дискують? Прикатувати треба?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб березня 18, 2017 5:41 pm 
Офлайн

Повідомлення: 260
У 2005 році осінь була тепла і суха,викопали цукрові буряки,а сіяли під тракторні диски,бо земля суха і сам город там дуже тверда,посіяли, сніг випав озимина не посходила,коли взимку під час відлиги сніг розтанув,показалася озимина.А було і таке що конем і важкою бороною з привареними до зубів сегментами від жатки,сіяли раньою весною бороною зрихлили землю,розсіяли овес і люцерну,і легкими боронами заволочили.Там після картоплі чи після буряків точно не пам`ятаю,овес гарно посходив і ще кури там греблися,але тоді весь час дощі проходили хороші.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят травня 26, 2017 11:08 pm 
Офлайн

Повідомлення: 76
Ekspert написав:
Люба написав:
Как делать 15% раствор Карбамида для вне корневой подкормки озимой пшеницы ????? Подскажите пожалуйста??? Заранее спасибо...

Враховуючи те, що густина води становить 1 г/см3:

W%= маса речовини / масу розчину * 100%, звідси:

маса речовини = W% * масу розчину / 100%. Якщо вам потрібно приготувати 1000г (1л) 15%-го розчину карбаміду, то:

15% * 1000г / 100% = 150г карбаміду. Це значить, що у вашому розчині масою 1000г міститься 850 г води та 150г карбаміду.

Це була теорія, а якщо простіше кажучи то Вам для отримання 1 літра (1000г) 15%-го розчину карбаміду, потрібно ввзяти 850 г води розчинити в ній 150г карбаміду
Їй богу така концентрація спалить корінь не те що лист

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед липня 30, 2017 7:16 am 
Офлайн

Повідомлення: 732
Вітаю всіх:) А хто підкаже,якщо перед осіннім дискуванням стерні чи оранкою вноситься селітра (наче норма від 50до100кг на Га) це вноситься якщо не сіятимуться озимі? Я розумію щоб краще переробились пожнивні залишки,але чи не попре від них хоча б та сама озима пшениця чи ячмінь? І деструктор стерні,це ті бактерії що й гній переробляють?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед липня 30, 2017 8:47 am 
Офлайн

Повідомлення: 3311
ССВ написав:
Вітаю всіх:) А хто підкаже,якщо перед осіннім дискуванням стерні чи оранкою вноситься селітра (наче норма від 50до100кг на Га) це вноситься якщо не сіятимуться озимі? Я розумію щоб краще переробились пожнивні залишки,але чи не попре від них хоча б та сама озима пшениця чи ячмінь? І деструктор стерні,це ті бактерії що й гній переробляють?

При гноїнні соломи з грунту виноситься азот. Томуу його компенсують селітрою. Деструктор то бактерії що перетворюють солому на гній.

Для зелених решток не потрібно ні чого. А для соломи треба.

Ні хто ні куди не попре. А як і попре то диски та плуг, восени, то приберуть та ще й з користтю.

П.С. Літо дощове то ж при дискуванню варто кинути сидерати. :men:

П.С.2. Це варто робити не залежно від того що там буде сіятись потім.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 52 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Выращивание озимой пшеницы без применения гербицидов

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

Тарас Бульба

20

8094

Сер лютого 14, 2018 10:27 am

Батько Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі