Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Чет лютого 16, 2017 7:55 am 
Офлайн

Повідомлення: 127
Волинський,з Вашого погляду перспектива по малині на найближчі 5-10 років?бо планую розширюватись.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет лютого 16, 2017 9:14 am 
Офлайн

Повідомлення: 319
Анатолій. Т написав:
Волинський,з Вашого погляду перспектива по малині на найближчі 5-10 років?бо планую розширюватись.
Перемінно стабільний прогноз. Наприклад цього року я думаю ціна буде хочби 28 грн., чому, тому, що морози цього року вдарили двома хвилями по европі, і щось дай бог померзло в них))). Я також розширятись планую, але ще клубніку соток 30. Але я все так щоб мінімізувати найману працю, не виключити, а мінімізувати, тобто літня ще буде... в мене площа по планах 1га. і плюс клубніка. А там буде видно через років пару може ще, а може корчувати...)))
Олександр, а те, що про малину можна булоб в тему малина перенести, якщо можливо.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет лютого 16, 2017 6:28 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3151
Ну я кажу про Європу а ти про пару країн.

Та і з поля йде не заморожена ягода. А свіжа, що на 2-3 рази важча заморозки. :men:
Тобто ти вже помилився, принаймні, у двічі.

Ну то таке.

Ціна падає що року. І дійде до того що без субсидій то буде зовсім не вигідно. Через те їх і ввели щоб регулювати ціни по ЄС. Ними і керує держава площі та рентабельності. Ну це у людей. У нас, за пару років, ту малину будуть переорювати бо не буде за що віддавати. :men:

До речі, флагманом у сортах та технологіях ЄС по малині- є Англія. :men: І саме через дурні правила ЄС вони і покинули той колгосп. Ну це вже інша розмова.

Для мене є пара основних критеріїв при визначенні що садити.

1. Механізація.
Усе повинно бути максимально без ручної праці. Тут у малини жирний мінус.

2. Віддача має бути найшвидша. Тут малина по серединці. Це не соя і не садок.

3. Мобільність. Тобто якщо не пішло то швидко і з найменшими втратами перейти на іншу культуру. Тут теж мінус.

3. Технологія. Чим складніша технологія тим менше людей буде нею займатись. Тут малина теж в прольоті.

4. Варіант кінцевого продукту. Якщо у мене не має можливості отримати готовий продукт то я не дуже спішу працювати сировинним придатком для когось. Тут у малини теж десь по середині. Бо можна робити сушку і реалізовувати.

5. Урожай повинен мати великий період реалізації. Або ж легко та довго зберігатись. Тут малина програє як і помідор з огірком.

От прогнавши по таким вимогам малину я її і не саджаю. :men: Хоча у мене є і сорти і пару соток для розмноження.

А як подивлюсь на хлопців що півтора місяці літають по селах і на колінах просять щоб йшли її збирати то взагалі не маю бажання про неї думати.

П.С. То є читсо особиста думка і не претендує бути вершиною сенсу. Кожен має сам вирішити що і як саджати. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет лютого 16, 2017 8:52 pm 
Офлайн

Повідомлення: 319
курц написав:
Ну я кажу про Європу а ти про пару країн.

Та і з поля йде не заморожена ягода. А свіжа, що на 2-3 рази важча заморозки. :men:
Тобто ти вже помилився, принаймні, у двічі.
Чесно, незрозумів нічого :-):
курц написав:
Ціна падає що року. І дійде до того що без субсидій то буде зовсім не вигідно. Через те їх і ввели щоб регулювати ціни по ЄС. Ними і керує держава площі та рентабельності. Ну це у людей. У нас, за пару років, ту малину будуть переорювати бо не буде за що віддавати. :men:
В кого пару га то може і так, бо затрати на робочу силу, яж розраховую на сімю, і плюс людини 2 можна завжди знайти, бо площу думаю, повторюсь, 1 га по різним термінам дозрівання. Ось батько смородину вирощуе без субсидій, то нічого, поки ще не переорав))), а поляки вже переорюють. І тільки не кажіть, що мені буде вигідніш картоплю садити, чи гарбузи садити...
курц написав:

Для мене є пара основних критеріїв при визначенні що садити.

1. Механізація.
Усе повинно бути максимально без ручної праці. Тут у малини жирний мінус.

2. Віддача має бути найшвидша. Тут малина по серединці. Це не соя і не садок.

3. Мобільність. Тобто якщо не пішло то швидко і з найменшими втратами перейти на іншу культуру. Тут теж мінус.

3. Технологія. Чим складніша технологія тим менше людей буде нею займатись. Тут малина теж в прольоті.

4. Варіант кінцевого продукту. Якщо у мене не має можливості отримати готовий продукт то я не дуже спішу працювати сировинним придатком для когось. Тут у малини теж десь по середині. Бо можна робити сушку і реалізовувати.

5. Урожай повинен мати великий період реалізації. Або ж легко та довго зберігатись. Тут малина програє як і помідор з огірком.

От прогнавши по таким вимогам малину я її і не саджаю. :men: Хоча у мене є і сорти і пару соток для розмноження.

А як подивлюсь на хлопців що півтора місяці літають по селах і на колінах просять щоб йшли її збирати то взагалі не маю бажання про неї думати.

П.С. То є читсо особиста думка і не претендує бути вершиною сенсу. Кожен має сам вирішити що і як саджати. :men:

1. плюс, тому що чим менше механіки, тим самим і ціна буде.
3. плюс, технологія там е, якщо ти хочеш дійсно мати урожай, а не на кампот і варення...
5. плюс, її вирощують, або на фреш, або на заморозку, або під комбайн на пром переробку відразу. Е в людей спеціальні охолоджувальні кабіни..., заморозка... ваш вінницький завод по переробці ягід і фруктів... І тому і нема по 100 га. малини... Доречі про комбайн, малину ним також збирають багаті країни ЕС, томущо робоча сила там дорога, кароче не буде Португалець збирати, чи Англіець, чи Француз..., а Українець, а на всіх хохлів не вистачить))). Кожному свое, мені це в кайф, дай Бог ще копійку з того, ні не мільйон)), тисяч хватить)...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед лютого 19, 2017 11:49 am 
Офлайн

Повідомлення: 3151
Kakoй-тo aнглийckий лopд eщё в 18 вeke зaмeтил, чтo знaeт тpи лёгkиx cпocoбa paзopитьcя.
Caмый быcтpый из ниx - ckaчkи.
Caмый пpиятный - жeнщины.
Caмый нaдёжный - ceльckoe xoзяйcтвo.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят березня 31, 2017 10:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 296
Всем прив1т!
ЦЕ НЕ 1- ЦЕ БУКВА.
Йоли-пали :sh_ok: . Оце понаписували :du_ma_et: . Будем малину продавать :ya_hoo_oo: .
Те що всю смородину :)-(: корчують то добре- ц1на п1дросте.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 56 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Жовтіють листя чорної смородини навесні

Maksym

1

598

Сер червня 21, 2017 3:06 pm

Delec Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Куплю черенки смородини на осінь.

Барс

0

948

Пон липня 13, 2015 3:56 pm

Барс Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам ЗЗР

Stepan

0

159

Вів листопада 07, 2017 3:55 pm

Stepan Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам индюков