Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 5:42 pm 
Офлайн

Повідомлення: 8
Можливо заклинює не коробка передач, а від перевантіжень виходять з ладу підшипники нижчої та вижчої передач.
Крім цього при ременті МТЗ 892.2 власником в середиі коробки та на пуваці - повзуни фіксування передач - стружка металева. Це може викликати заклинювання речага. Також фіксатори шарикові западають в ямку на повзункові більше ніж половина його діаметра. Вимкнути передачу неможливо.

Потрібно розібрати павук, розсверлити канали переміщення шарика і поставити шарик з підшипника більшого діаметр порівняно з тим, що стояв. Повзун має ходити, що при легкому ударі по ньому молотком , повзун має виходити з положення фіксатора і в наступне положення не заходити. Силу прижиму фіксатора - шарика регулюється підкладанням шайб під пружини.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 8:48 pm 
Офлайн

Повідомлення: 524
Та в мене Китаєць ДонФенґ 244, купив новим, ще 2010 році, працює і понині майже як новий гарно обкатаний... Ніяких серйозних поломок небуло... хіба що, "памперси" міняв ))).

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 9:14 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3311
Пан Іван написав:
Та в мене Китаєць ДонФенґ 244, купив новим, ще 2010 році, працює і понині майже як новий гарно обкатаний... Ніяких серйозних поломок небуло... хіба що, "памперси" міняв ))).

Ти подивись скільки він зараз коштує і уже від здивування, ще разок, зміниш памперси..... :sh_ok:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 9:27 pm 
Офлайн

курц написав:
Ти подивись скільки він зараз коштує і уже від здивування, ще разок, зміниш памперси..... :sh_ok:

Та я бачу, навіть "корм" подоріжщав, а посівні роботи наближається...
Я то на тракори вже не дивлюся, приглядаюся до невеликих комбайнів...

Та мабуть прийдеться косити косою, як за "кріпосного права"

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 9:40 pm 
Офлайн

Пан Іван написав:
Та я бачу, навіть "корм" подоріжщав, а посівні роботи наближається...

При таких цінах то ще й ціпом молотитимемо..... :ny_tik:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 10:07 pm 
Офлайн

курц написав:
Пан Іван написав:
Та я бачу, навіть "корм" подоріжщав, а посівні роботи наближаються...

При таких цінах то ще й ціпом молотитимемо..... :ny_tik:

Найголовніше не піддатися депресії та невпасти у відчай. Наш народ сильний загартований у життєвих штормах, витримає цей руйнівний шторм який штормить нашу країну.
Нині дуже важливо зберегти оптимізм, і нездатися... Інакше своїм песимізмом, ми можемо ще погіршити ситуацію.
Ось що сказав пророк Авакум 3:17-19
"Коли б фігове дерево не зацвіло, і не було б урожаю в виноградниках, обманило заняйття оливкою, а поле їжі не вробидо б, позникала отара з кошари і не стало в оборах худоби, -- то я Господом тішитись буду й тоді, радітиму Богом спасіння свого! Бог Господь -- моя сила, ...!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер лютого 25, 2015 11:54 pm 
Офлайн

Пан Іван написав:

Найголовніше не піддатися депресії та невпасти у відчай. Наш народ сильний загартований у життєвих штормах, витримає цей руйнівний шторм який штормить нашу країну.
Нині дуже важливо зберегти оптимізм, і нездатися... Інакше своїм песимізмом, ми можемо ще погіршити ситуацію.
Ось що сказав пророк Авакум 3:17-19
"Коли б фігове дерево не зацвіло, і не було б урожаю в виноградниках, обманило заняйття оливкою, а поле їжі не вробидо б, позникала отара з кошари і не стало в оборах худоби, -- то я Господом тішитись буду й тоді, радітиму Богом спасіння свого! Бог Господь -- моя сила, ...!

Та я пережив 90-ті. Без грошей. без хати, без роботи, без господарства.... З малою дитиною і молодою жінкою на руках....
Мені тепер лиш смішно з того усього. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет лютого 26, 2015 11:50 am 
Офлайн

Повідомлення: 6
Володя написав:
Можливо заклинює не коробка передач, а від перевантіжень виходять з ладу підшипники нижчої та вижчої передач.
Крім цього при ременті МТЗ 892.2 власником в середиі коробки та на пуваці - повзуни фіксування передач - стружка металева. Це може викликати заклинювання речага. Також фіксатори шарикові западають в ямку на повзункові більше ніж половина його діаметра. Вимкнути передачу неможливо.

Потрібно розібрати павук, розсверлити канали переміщення шарика і поставити шарик з підшипника більшого діаметр порівняно з тим, що стояв. Повзун має ходити, що при легкому ударі по ньому молотком , повзун має виходити з положення фіксатора і в наступне положення не заходити. Силу прижиму фіксатора - шарика регулюється підкладанням шайб під пружини.

Была разобрана КПП МТЗ-892,лет 5 назад, все подшипники были Украинского производства.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон травня 18, 2015 9:03 am 
Офлайн

Повідомлення: 8
Як мажна знайти контакти Мінського траторного заводу придбаного через УкрАвто зачастину.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів жовтня 06, 2015 6:31 pm 
Офлайн

Повідомлення: 27
Та я пережив 90-ті. Без грошей. без хати, без роботи, без господарства.... З малою дитиною і молодою жінкою на руках....
Мені тепер лиш смішно з того усього. :men:[/quote]
і я так кажу таке враженя шо голі босі і без машини :-) дякуйте богу шо не каліки і діти здорові. Без мерседеса можна прожити і без плазми виявляється тоже. Шануймось

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Сівалка яку виробляє Україна

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3 ]

ССВ

23

10861

Вів листопада 10, 2015 8:16 am

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Міні трактори Ferrari

Міні трактори

4

3282

Суб листопада 21, 2015 11:54 am

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам приводні паси на комбайни, трактори

RV4

0

1816

Вів листопада 05, 2013 6:04 pm

RV4 Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі