Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Пон жовтня 20, 2014 2:31 pm 
Офлайн

Повідомлення: 131
всім привіт! Придбав собі бросовий участок ,який необроблявся років зо 20,а на ньому хатина яку треба розібрати, і цегляний сарайчик 11/5 метрів! Шкода розібрати ,так як ще в чудовому стані,ось і думаю як використати чи утримувати свиней ,чи кролі! Почну з кролів:поголів*я кролів маю так що купувати нетреба,маю 1 га цьогоріч росіяної люцерки ,ну і зерно теж своє.Треба викластись тільки на клітки.рахував що в приміщенні можна розмістити 96 кліток 80/75 двоповерхові,в чотири ряди ,аце одночасно можна розмістити більш як 300 голів.Свиней в цьому приміщенні можна утримувати (10.5/4.5=47.25м2) мінус прохід 0.8м/10.8=8.4м або 47.25-8.4=38.85м2 .При нормі на одну голову поросят 1м2 це виходить 38 голів! можна утримувати одночасно!Тільки рентабельності нерахував. Ціна на живу вагу кролів вроді стабільна ,в нас 25 грн за 1 кг.А свині то 16-18 ,то 22-25грн. Але при такій ціні хліба сижу і чухаю потилицю ,що краще?Ризики є і там і там!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів жовтня 21, 2014 7:35 pm 
Офлайн

Повідомлення: 28
Ризики є скрізь! Я б займався тим, що вже добре виходить і в чому вже "набита рука". Із вашого повідомлення бачу, що кролів розводити у вас добре виходить, тож вперед, виходьте на більший масщтаб, на більші об'єми постачання дієтичного м'яса!
А щодо свиней, так доволі вигідно не тільки вирощувати поголов"я на продаж, а й завести 2-3 свиноматки і продавати малечу. У нас ціна на мале пороса 500-700 грн в різні сезони. От вам і рахуйте. За 3 місяці свиня виносить і налупить поросят, місяць ви їх годуєте вдома, а потім виставляєте на продаж. 10 поросят по 500 грн = 5000грн за чотири місяці. Як на мене досить непогано.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 1:17 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3311
Свині не вигідно. Про кролів не рахував, не тримаю і не хочу з 1980-того року....

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 3:40 pm 
Офлайн

курц написав:
Свині не вигідно.

Чомуне вигідно? Обгрунтуйте.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 6:14 pm 
Офлайн

mediol написав:
курц написав:
Свині не вигідно.

Чомуне вигідно? Обгрунтуйте.

При сьогоднішніх цінах на корма, добавки, ГСМ та закупку ж\в не рентабельно. Що тут грунтувати? Калькулятор впертий, дуже... :hi_hi_hi:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 6:35 pm 
Офлайн

Зараз мале порося коштує в нас 450-500грн,два мішки БВД 650-700грн,півтони зерна 900грн,заготівельник за 100-1200кг живої ваги дасть 20-22грн,ітого маємо 2400-2600грн або 400-600грн прибутку ! Це я невраховував послуги ветеренара .ліків ,своєї праці!З прибутком лише перекуп.тому що він дивиться на порося і бачить скільки він на ньому наварить!На одному зерні свиню вагою на 100-120 кг треба кормити майже рік!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 6:39 pm 
Офлайн

курц написав:
Свині не вигідно. Про кролів не рахував, не тримаю і не хочу з 1980-того року....
ВІ крайньому разі кролі стабільніші в ціні! В нас оптова ціна на кролі 25 грн за 1кг живої ваги! Люцерки маю 1га цьогоріч посіяної,ростуть в мене від народження до забою 4.5 -5 місяців,це на сіні і зерносуміші! Да ризики є ,сама слабша імунна це у кролів ,але і відтворюються вони бігом!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер жовтня 22, 2014 8:23 pm 
Офлайн

Ти подумай про гриби. Або пороби стелажі під вигонку цибулі на перо, вирощування кропу, салату і ін. зелені.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет жовтня 23, 2014 10:25 am 
Офлайн

Повідомлення: 524
А ви свиней одним зерном годуєте?

У мене бабуся їх годує на 15 л. Відро: 2-3 кг(або л.) картопмляного "п'юре"(отрубу сипле в гарячу картоплю далі сікатем все січе і перемішує, і почувається "пюре")
Зілля 2-3 л. (порізане на соломорізці) залежно від сезону воно замінюється яблуками, грушами дикими, гарбузом тощо.
Отруби 1л.
Вода (скліки вміщається і відрі)

(ураховуючи що у нас зерно своє, (чи обміняне на картоплю по вигідній для спекулянта ціні :) ))) витрати на утримання свині не великі, но ми тримаємо лише для себе.

Пригадую коли тітка (сусінє село) годулала свиню лише картоплею з отубами та водою, а зілля не давала, то коли зарізали свинню то сильно багато було водянок, а на печінці каміненів, а сало (і навіть м'ясо) мало не приємний запах, а коли скуштував жареної "свіжини" то воно воняло свинарником і було несмачний, та і їсти було страшно, щоб часом не зарозитися; транхінелами, аскаридами, та іншою "нечистю")

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет жовтня 23, 2014 4:25 pm 
Офлайн

Ми годуємо свиней сухими кормами (дерть яшна, кукурузяна вперемішку, буряк, гарбуз), не використовуючи комбікормів та інших домішків нині популярних. В мене в сім'ї пропагується здоровий спосіб життя та чиста продукція. Ще в корито із кормом ми додаємо молоко коров'яче - це сприяє швидкому росту свиней.
Так само ми без комбікормів та домішок ми вирощуємо курей (бройлерів) на м'ясо. До речі теж доволі прибутково в порівнянні із свиньми. Але є одна істина, яку постійно повторює мій батько: "Сільське господарство завжди зазнає втрат"

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) приміщення для зберігання картоплі

Дімчик

3

4139

Нед липня 06, 2014 10:25 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Помогите правильно обработать землю

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3, 4, 5 ]

miloslava

43

14666

Пон березня 27, 2017 6:39 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Як правильно підібрати гібрид соняшника

Мария Яблуком

0

1627

Чет лютого 11, 2016 1:12 pm

Мария Яблуком Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі