Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Пологи у свиней
ПовідомленняДодано: П'ят червня 19, 2015 2:48 pm 
Офлайн

Повідомлення: 10
Доброго дня, дуже потрібні поради досвідчених фермерів. Через 5 днів має народити свинка, це моя перша свиноматка, тому дуже переживаю, не знаю, як і що правильно робити. В інтернеті інформація сильно відрізняється, так само і поради знайомих. Хтось каже забирати поросят відразу, мити, перев'язувати пупи, зеленити і т.д. Дехто каже взагалі не лізти до неї і не заважати, а ще налякали, що поросятам треба вирвати якісь зуби :sh_ok: Підкажіть, будь-ласка, що треба робити і чого не треба, і де можна знайти нормальну достовірну інформацію, бо чим ближче до опоросу, там стає страшніше.

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Пологи у свиней
ПовідомленняДодано: П'ят червня 19, 2015 3:31 pm 
Офлайн

Повідомлення: 732
То на яку свинку попадете,з однією можна спокійно себе почувати,а інша може рвати чи подавити.. В мене с/м знаходиться в станку,при початку пологів колю 4- 5мл "окситоцину",прийнявши порося,витираємо,раніше зуби викусював на 3день,зараз відразу. Колю 1мл "ветозалу" і до цицьки,буває треба допомогти навчитися тримати сосок. Після опоросу буває ще 3-5мл "окситоцину" щоб добре зчистилася,от і все. Бажаю вдачі і гарних приплодів:)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят червня 19, 2015 4:03 pm 
Офлайн

Повідомлення: 322
Ludmila написав:
Доброго дня, дуже потрібні поради досвідчених фермерів. Через 5 днів має народити свинка, це моя перша свиноматка, тому дуже переживаю, не знаю, як і що правильно робити. В інтернеті інформація сильно відрізняється, так само і поради знайомих. Хтось каже забирати поросят відразу, мити, перев'язувати пупи, зеленити і т.д. Дехто каже взагалі не лізти до неї і не заважати, а ще налякали, що поросятам треба вирвати якісь зуби :sh_ok: Підкажіть, будь-ласка, що треба робити і чого не треба, і де можна знайти нормальну достовірну інформацію, бо чим ближче до опоросу, там стає страшніше.

Я напишу по своєму досвіду невеликому..при народженні поросяти зразу протираю йому рот і ніс від слизі,а потім усе тіло...від живота оставляю пуповину 5 см,а остальне перев"язую ниткою і відрізаю..підпускаю до матері,щоб в перші хвилини попробувало молоко і воно своїм санням стимулює швидше народження інших...і отак одне за одним залишаю біля матері..коли доходить до 5-8 поросят,то перших вкидаю в ящик, а новонароджених до цицьки..коли закінчиться опорос,повинен вийти послід..колю свиноматці 5 мл окситоцину та Віламокс-Ла 1мл на 10 кг живої маси,бо чомусь майже у кожної свиноматки з"являється метрит..і так на протізі трьох днів..зуби останні роки не скусую..на третій день життя поросятам колю 1 мл Біоферону для запобігання анемії та 1 мл Катозалу для підвищення життєвого тонусу..свиноматці в цей день 20 мл Катозалу..потім на 28-й день життя поросятам ще по 1 мл Катозалу і свиноматці 20 мл Катозалу..В основному поросят я залишаю біля свині з першого дня,дивлячись на поведінку синоматки..В принципі усе..кожен робе по-своєму..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят червня 19, 2015 6:29 pm 
Офлайн

Повідомлення: 10
Дякую за відповіді, спробую заспокоїтись і дочекатись)

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів червня 30, 2015 4:49 pm 
Офлайн

Повідомлення: 2
Доброго всім дня. У мене дворічна свиноматка породи мангал. Придбав 3 місяці назад вже поросною (зі слів продавця) разом з іншою такою ж. Тримаю у вольєрі. Та друга опоросилась ще два місяці назад. Все зробила сама. Чудова мамка. А от друга.... Ходила вже така тяжка, що аж ноги заплітались, вже й не їла, робила собі гніздо два дні поспіль. Чекали, що на той чи другий ранок будуть поросята. А вона на третій день приходить зі зменшеним трошки животом така жвава, їсти вимагає.... Шукали у вольєрі хоч натяк на сліди опоросу - марно, все чистенько. У мене такі питання: чи був опорос, чи він ще таки може бути, по чому можна зорієнтуватись, якщо вона таки народила і з"їла своїх поросят, то в чому причина такої поведінки і чи вона так буде робити кожного разу, чи є вихід окрім як на ковбасу?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів червня 30, 2015 10:09 pm 
Офлайн

Повідомлення: 322
Володимир Мельник написав:
Доброго всім дня. У мене дворічна свиноматка породи мангал. Придбав 3 місяці назад вже поросною (зі слів продавця) разом з іншою такою ж. Тримаю у вольєрі. Та друга опоросилась ще два місяці назад. Все зробила сама. Чудова мамка. А от друга.... Ходила вже така тяжка, що аж ноги заплітались, вже й не їла, робила собі гніздо два дні поспіль. Чекали, що на той чи другий ранок будуть поросята. А вона на третій день приходить зі зменшеним трошки животом така жвава, їсти вимагає.... Шукали у вольєрі хоч натяк на сліди опоросу - марно, все чистенько. У мене такі питання: чи був опорос, чи він ще таки може бути, по чому можна зорієнтуватись, якщо вона таки народила і з"їла своїх поросят, то в чому причина такої поведінки і чи вона так буде робити кожного разу, чи є вихід окрім як на ковбасу?

Мабуть,мало привела і з"їла..а продали її Вам,бо вона їсть поросят..нехочу на когось наговарювать,но.. :sh_ok: :sh_ok: :sh_ok:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 02, 2015 11:37 pm 
Офлайн

Повідомлення: 2
Не виключено, але продавав старший чоловік, який ніби після грижі вже не може доглядати свинок. Та й продав він одразу обидвох, а не лише ту, що їсть малих. І вік її вже не "дитячий". Якби вона всіх малих їла, то не тримав би він її 2 роки. Може все ж ситуація склалась така лише цього разу? В чому можуть бути причини? Чи це на завжди?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед жовтня 04, 2015 1:54 am 
Офлайн

Повідомлення: 14
Доброі усім ночі. Сьгодні опоросилась свиноматка-первістка привела аж ОДНЕ порося., і від того відмовилась. У чому причина малоплідності? До речі, пологи тривали більше 12 годин, послід вийшов через 2,5 год. після поросяти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон жовтня 05, 2015 10:10 am 
Офлайн

Повідомлення: 3313
Причин малоплідності тисячі. Усі не опишеш. Та і описані, вони, уже всі.
Просто так, на відстані вгадати, не вийде.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Зєднання свиней

таня80066762

2

3142

П'ят вересня 20, 2013 6:38 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Как экономить при откорме свиней?

Александр100роженко

0

1433

Чет грудня 15, 2016 5:24 pm

Александр100роженко Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Профилактика глистов у поросят и свиней

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Андрій

10

18301

П'ят березня 14, 2014 10:35 am

alexbakh Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Нипельні соскові поїлки для свиней та птиці

Оленка

3

3605

П'ят січня 17, 2014 8:35 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. хочу завести нормальну породу свиней

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

beshick

12

8457

Вів січня 20, 2015 11:08 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі