Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Де вони, чисті продукти....
ПовідомленняДодано: Суб травня 04, 2013 11:14 pm 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: Нед лютого 19, 2012 2:19 pm
Повідомлення: 3313
Звідки: Вінницька обл.
Немає такого видання де б не було інформації про оте еко. Ми вже привикли до свіженького «бренду» і, майже, не звертаємо уваги на ті статті та інформацію. Чому? Бо нас заколисали, засипали з горою потоком публікацій… Не вірите? А ну згадайте хоч один шкідливий консервант. Спробуйте самі, без Google та довідника. Що важко? Ото ж. Що це означає? А тільки те, що в магазині вам можна продати що завгодно. Правду кажучи що деякі з нас уже дома, в спокої та за столом, можуть подивитись на склад продукту але жодного разу не помічав щоб відмовились від споживання….
Тут і постає питання а чи потрібні оті еко продукти ? І якщо потрібні то кому? « Ну як не потрібні» - скажете ви, Та ми всі…. Та ми з радістю…. І знову в супермаркет за «хімією»….

Спробую коротко про декілька міфів що до того ЕКО.

1. « В потоку хім. продуктів чистих не має і бути не може.»

Може і є. Питання тільки в тому що їх важко знайти не докладаючи зусиль. Адже давно не секрет що у кожного селянина є дві грядочки. Одна для себе а друга на продаж. Чому так? Та дуже просто. Технології різні. Перша для смачних та корисних продуктів (важка і трудомістка) інша для заробітку грошей. (легша та урожайніша). Ні ні , вони не підлі варвари що травлять покупців, їм вижити потрібно, заробити ту копійку. В таких умовах які зараз на селі це ой як не просто. Ото ж і вимушені щедро поливати хімією щоб не пропало та хоч щось вродило.
Та й споживач не питає за склад, питає щоб дешевше….

2. «Як не в яблуці то в картоплі, все одно хімія потрапить в організм. Не варто задумуватись.»

Варто. Саме на виховання байдужості направлений інформаційний штурм медіа. Бо з байдужими споживачами добре заробляти капітали. Про те в кого ті засоби медіа я не нагадую, це і так відомо.
І потім, в людини є, так би мовити, поріг впливу шкідливих речовин на організм. Тобто до певної їх кількості організм сам виводить, нейтралізує чужорідні, шкідливі, елементи. Але як тільки потік шкідливого перевершить природно можливу кількість, починається руйнація організму під їх впливом.
До чого це я? Та просто варто намагатись хоч трошки зменшити надходження у свій же організм тих шкідливих речовин. Варто тратити час та зусилля що б мати хоч трохи кращі продукти. Може те яблуко, чистеньке, і дасть перепочинок органам на деякий час та попередить болячку.

3. «Необхідно щоб держава тотально контролювала якість продуктів, а до тієї пори всі намагання віднайти та придбати чисті не варті зусиль»

Так, згоден, але державі байдуже. І коли той порядок з контролем заведеться ні кому не відомо. Та і до того порядку з контролем доживуть не всі… Так, так, панове, зверніть увагу на статистику смертей і їх причини.
Хочете поповнити ради померлих - ласкаво просимо в супермаркети. І не задумуйтесь що споживаєте.

4. «Продукти із штампом «ЕКО», «БІО» чистіші бо й коштують дорожче»

Не вірю. Ті ж самі продукти тільки завдяки модним наклейкам дорожчі. Справжні продукти вирощені за допомогою не хімічних, або мало хімічних, технологій вартують в тричі, і більше, дорожче. Чому? Тому що витрат на обробіток в рази більше а урожай завжди менший. Не вірте в казочки що є такі чудесні еко, біо, технології де собівартість не перевершує хімію. То все обман. Перевірено на своїх же мозолях.

5. «Ринок еко продуктів молодий, набирає обертів, розвивається. Виникають відділи в магазинах, створюються корпорації, агрохолдінги метою яких є чистий продукт.»

Теж обман. Рушієм ринку є попит. А у нас, на еко продукцію, попит мізерний. В нас не має людей що можуть і хочуть сплачувати дорого за теж що поряд дешевше але не таке корисне. Нас життя вчить, вчить а навчити не може. Скільки не говори що в супермаркеті купувати шкідливо а черги біля кас не меншають.
Років зо три тому на одному сайті зайшла мова про те еко. Мов якби хто виробляв то купували б, типу попит є тільки підтвердити аналізом потрібно. На що я запропонував зразки всієї продукції що можу виробити, безкоштовно, для проведення лабораторного аналізу на степінь екологічності. Кожному що хоче переконатись в чистоті висилаю своїм коштом, все що зацікавить. Ту ж саму картоплю, бурячок, м'ясо, яблука, птицю і тд. З однією умовою - отримувач, опісля, викладе скан лабораторного заключення в тему. А там, мов, вже самі вирішуйте еко воно чи ні, замовляти чи відмовитись. І що ви думаєте? За три роки жодного бажаючого. Лінь і байдужість самих до себе. Далі балачок справа не зрушила з місця. І не зрушить….

6. «Потрібно купувати у бабусь. В них все чисте та природне»

Жахливий самообман. Поясню чому. У вільному доступі є всі препарати та засоби. І якщо в корпораціях, фермерства є агрономи та ветеринари то бабусі все роблять по пораді таких же бабусь. Годують, лікують, поливають не дотримуючись доз, вимог та логіки. Аби помогло. Вміст, що там, в «бабусиних» продуктах, ні хто не контролює і не намагається. Мало того, у виробників є стримуючий фактор - рентабельність. Вилита лишня доза несе збитки. Всі намагаються затратитись мінімально. А бабусі і не рахують, аби не здохло та не пропало…
Випадки отруєння не відслідковуються, наслідки не передбачувані… То як, ходити по лезу?
Чи варто випробовувати долю?

7. « Рано чи пізно прийде пора чистих продуктів. Як дожити до того і не втратити здоров’я?»

Згоден. Інакше не може, просто, бути. Деякі держави вже на цьому шляху. Вже зрозуміли важливість проблеми. Коли то буде в нас навіть не уявляю…. І моїй зневірі є підстави….
Як вижити. Та про те написано і сказано дуже багато. Можу порадити тільки одне - не лінуйтесь і не жалійте зусиль в цьому питанню. Хоч би заради своїх дітей які ще не в змозі самі приймати рішення в житті.

8. «Де є ті чисті продукти, де їх шукати?»

Як не дивно вони в селі. У ваших батьків, родичів, знайомих. Поясніть їм проблему, домовтесь про якість, попередьте про шкідливість, допоможіть фізично чи грішми.
Навіть якщо і дорожче - розрахуєтесь, вони ж свої. То буде підтримка. Вони не байдужі до вас та вашого здоров’я, здоров’я ваших діток.
У кого не має ні кого в селі і не має можливості самому виростити - раджу попитати, пошукати совісних селян вартих вашої довіри. І з ними домовлятись про продукцію та оплату. Не думайте що то буде надто дорого, сьогодні селяни будуть щасливі продати свою продукцію по цінах що у містах, перекупщики і половини не дають. Звісно то морока та витрати часу і коштів. Але ваше здоров’я того варте, чи не так?

Всім, хто дочитав до кінця, побажаю міцного здоров'я та доброго настрою. Життя прекрасне, бережіть його.

П.С. У вас виникне запитання - а сам то ти як? Людей травиш так як і всі? А нам тут моралі читаєш?
Ні, панове, не травлю. Три роки тому, як змінились умови та ціни, переді мною постало питання: Або перейти на хімію і залишитись на плаву із фермерством або шукати інші шляхи заробітку. Не бажаючи заливати землю ядом, що довгі роки буде не придатна для екологічного виробництва, я просто засіяв усе зерновими, залишив під пар, пустив під сіно і пішов у другу сферу в надії що щось зміниться на краще в ситуації із сільським господарством в країні.
Господарство перевів в режим «для себе», руки та голова не дадуть пропасти…. Ну то таке, особисте….


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Де вони, чисті продукти....
ПовідомленняДодано: Вів травня 07, 2013 3:24 pm 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: Чет квітня 18, 2013 3:47 pm
Повідомлення: 35
Звідки: Ivano-Frankivsk (Galicia)
Якщо по міфам. То самі реальні №2 і №5

Або я би замінив модне слово "ЕКО" просто НОРМАЛЬНІ ПРОДУКТИ!!!
До № 2 яби ще додав, як виводити всяку "заразу" з організму. ( сухе вино, перепилині яйця, вода).

№ 5 Ми ще до цього не дійшли, в нас на "синтетиці" роблять нормальні гроші, а українцям нема куда діватись і цю "синтетику" купляють.
В цивілізованому світі навпаки намагаються позбутись від "синтетики". отримують справжні ЕКО сертифікати. В тій же німетчині є фермери які вирощують або продають еко-продукти. і мають ці еко-сертифікати. НО отримати їх не такпросто. Є комісія, основна вимога - 5 років землю не можна обробляти пестицидами, гербіцидами (навіть пасовища для ВРХ) Комісія бере аналізи грунту, продукції і так би мовити фермер "захищає" отриманий сертифікат. Коштує еко-продукт в 6-8 разів дорожче.
В нас слово ЕКО - це поки бутафорія, або маркетинговий хід для збільшення продажу, так само як ГОСТ, БЕЗ ГМО.
Навітть в будівництві перестають використовувати плстик тіж вікна ПВХ- весь пластик в "третій світ" - себто нам, а ми їм евробрус, або дерево Меранті для нормальних вікон. Більше того в Європі навіть кажуть стають популярні будівлі з глини та соломи ( як колись наші предки будували) а ми натомість закупляєм "Церезіт, гіпсокартон" і ін.
Основна причина- люди не хочуть усвідомити або відризняти отце "ЕКО" Я недавно сміявся :-) на базарі бачив помідори з надписом на картоні "ГОЛАНДСЬКІ", і народ ведеться розхапує. Навіть не задумується що НІдерландські продукти вважається еталоном в Європі, в них практично весь урожай розписаний і за ним черга. а для "третього світу" тільки насіння. Його в Україні навіть "контрабасом" не може бути ні помідорів ні перцю. З Голандського насіння так.

№ 3 якщо наша держава почне тотально контролювати продукти... в нас почнеться голод. оскільки 80-90 % зразу забракують. А свого ми нічого не виробляєм, мається на цвазі нормального. зернові на експорт, землю обтяжуєм і знищуєм рапсом, соєю. свиней годуємо "заморскою хімією" ( я тут читав паралельно за "САНО" яке всі хвалять, ну "ДОШЕ" ще сяко так приймається") СУМНО, але людей можна зрозуміти, трудяться, принаймі самі собі на хліб заробляють.

№6 Ну "бабусі" вже також навчились "хімічити" пеніцилін в молоко чи сир. "безлімітно" ніртоамофоски для молодої бульби....в сусідки моєї мами город біліється як після снігу :ne_vi_del:

Так що до справжніх нормальних продуктів нам треба пройти дорогу ще десь так років з 30.
А зараз коли нас "хомячків розумних" на Землі вже 7 млрд. то пріоритет буде за кількістю, а не за якістю, бо кожен день народ хоче "жерти". Японія, Сингапур, цивілізована Європа для себе подбають про якість, ну а нам вже що лишиться


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Де вони, чисті продукти....
ПовідомленняДодано: Чет вересня 19, 2013 11:04 pm 
Офлайн

З нами з: Сер квітня 25, 2012 2:15 pm
Повідомлення: 12
На заході шукають шлях до них, ми також до того прийдемо
це пункт 8. "Як не дивно вони в селі. У ваших батьків, родичів, знайомих. Поясніть їм проблему, домовтесь про якість, попередьте про шкідливість, допоможіть фізично чи грішми. "
Може започаткуємо цю модель в Україні? це краще ніж ORGANIC, де стоять сім з ложками.

Солідарне землеробство - CSA (англ. Community Supported Agriculture ) - соціально-економічна модель сільського господарства та постачання продуктів харчування.

CSA формується споживачами та фермерами, які зобов'язались спільно підтримувати повний цикл вирощування продуктів харчування та поділяти всі переваги і ризики вирощування продукції. CSA зазвичай є системою щотижневого постачання "харчового кошика" (кількості рослинних харчових продуктів необхідних на тиждень для сім'ї або певної кількості людей), до складу якого іноді додають молочні продукти, яйця, м'ясо, курятину, хлібні вироби, воду, квіти тощо.
http://uk.wikipedia.org/wiki/CSA


Догори
 Профіль  
 
 Тема повідомлення: Re: Де вони, чисті продукти....
ПовідомленняДодано: П'ят листопада 29, 2013 2:31 pm 
Офлайн
Аватар користувача

З нами з: Чет листопада 28, 2013 11:46 am
Повідомлення: 2
Звідки: Ровно
о у наш час майже всі продукти мають якусь хімію. недивлячись на те що пишуть без гмо часами суцільна брехня. Напевно найкращі продукти на селі, екологічно вирощені а ненапхані пестицидами. Цікаво що буде за пару років сама хімія? Зображення

_________________
прривііт! Щасливі не стежать за часом.


Догори
 Профіль  
 
Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]


{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. ЧАСТОТНІ ПЕРЕТВОРЮВАЧІ І ПРО ТЕ,ЯКУ КОРИСТЬ ВОНИ ПРИНОСЯТЬ.

Saturn

0

4858

Пон квітня 20, 2015 11:41 am

Saturn Переглянути останнє повідомлення

 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей


Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі

Знайти:
Вперед:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Український переклад © 2005-2011 Українська підтримка phpBB
phpBB SEO