Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мотоблок
ПовідомленняДодано: Нед квітня 08, 2018 3:58 pm 
Офлайн

Повідомлення: 239
Після свята хочу сіяти люцерну,город виораний на зиму,обкатав трохи ніби диму чорного не бачив крім моменту коли перекоючаешся на вищу передачу маленькиц димок як двигун розвине обороти і це ще у мене тормоз неправильно був відрегульований і мотоблок при вижатому щепленні зупинявся,тому і важко було стартувати з місця на високих передачах.Я думав що зняти крайні ножі на фрезі щоб зменшити навантаження бо мотоблок ще не добре обкатаний,а тут ще треба працювати на городі,чи можна не глибоко фрезою розпушити землю для люцерни десь на 7-10 см і так посіяти? Шків малий то можливо і великого навантаження не буде? Масло хочу замінити купув вже у двигун 10w40 і тад 17

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 08, 2018 9:51 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3249
Хлопчина написав:
Так у нас дороги такі що 6 передачу немае де вмикати,але якщо доведеться їхати на відстань до 20 км в одну сторону то хотілося б знати.4-3 майже не відрізняються по швидкості,а от як 6 вмикаеш вже відчуваеться швидкість і так як у мене досвіду керування мотоблоком не багато то і швидкості вистачае.У мене коробка передач нового зразка де понижені передачі вмикаються вниз і вліво а повишені вниз праворуч.На зубрах 79 я бачив шків більший,але там передачі переключаються по-іншому.Можливо що там де шків малий,більший і не варто встановлювати.Якщо на заводі так вирішили.

У мене така сама коробка. Не заморочуйся тим шківом. По перше на великій швидкості ти будеш ближче до каліки. По друге- там і так гальма не має. Бо те що китайці зліпили назвати гальмами язик не повертається. Ну і на кінець- коробка теж має якусь ступінь міцності. Не треба її випробовувати на нагрузки більшими шківами. Я так думаю (с). :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон квітня 09, 2018 7:50 pm 
Офлайн

Масло я ще раніше купив,але думаю чи варто його зараз замінювати, хочу посіяти люцерну бо земля сохне,якщо я фрезою попрацюю на глибину 5-7 см по виораному на зиму городі на тому маслі що було залите продавцями,я ще обкатку добре не пройшов спалив десь 6-7л пального.Склав фрезу і ригач який вмикае фрезу не може шестерню посунути на валу я і руками пробував щось нічого не виходить.Чи краще вже замінити масло.Воно якесь рідке щупом перевірив на пальці взяв ніби змащуе ,зимою не таке було.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон квітня 09, 2018 8:13 pm 
Офлайн

На моїй фрезі теж ричаг не довключав. Доробляв уже сам до повного включення шестерень.

Можеш то заміни те масло. Якщо не виходить то роби так. Ні чого з ним не станеться за пару робочих днів.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 15, 2018 8:44 am 
Офлайн

Попрацював я два дні з фрезою,перед цим у четвер замінив масло злив мінеральне чорне,почистив фільтр,повитирав піддон і залив напівсинтетичне масло хадо 10w40,за два дні роботи зафрезував 15 сот один день в один слід по виораному на зиму і на другий день знову 10 соток зафрезував у два сліди і масло як було чисте так і е.Його навіть на щупові не видно,пальцем пробую на щупові де мокре.Раніше це що залите від продавців було зразу почорніло,можливо це масло і не підходить для мотоблока?
Чи воно пізніше почорніе,з фрезою диму чорного не було,Працював бережно і не глибоко перший день на другий день у дні сліди вже глибше працював на буряки і картоплю землю готував.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 15, 2018 2:17 pm 
Офлайн

Тог нормально. Я теж на такому. Хороше масло. Просто не перегрій двигун. І все. Ще коли заводиш пускай декомпресор після того як тиск масла підніме показник.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 15, 2018 6:37 pm 
Офлайн

Я перший день коли поїхав на город фрезувати і сіяти майже в 7 ранку,а приїхав пів четвертого після обіда.Пару раз пройшов заглушив розсіяв бороною протягнув,закатав котком завів далі фрезувати і так поки все не зробив.А на яких обертах краще працювати з фрезою у мене фреза на 20 ножів? Тракторист старий йшов із роботи на обід,так підказуе що давай більше газу щоб фреза швидше крутилася,я оберти двигуна ставив трохи вище середніх на першій передачі,а потім на другий день на другому городі коли в два сліди пройшов вмикав другу передачу і трохи чути ніби солярка не повністю згорае. Йшов проти вітру,коли на першій передачі то не чути.Але також робив перерви.Зробив ділянку 3 м шириною і довжиною 120 м заглушив.Посіяв буряки сівалкою,закатав котком,далі на картоплю готував ділянку,так з перервами і працював.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 15, 2018 6:41 pm 
Офлайн

При заводці я дивлюся щоб поплавок піднімався,він піднімаеться десь за 5-6 обертів ручкою.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед квітня 15, 2018 7:36 pm 
Офлайн

Хлопчина написав:
Я перший день коли поїхав на город фрезувати і сіяти майже в 7 ранку,а приїхав пів четвертого після обіда.Пару раз пройшов заглушив розсіяв бороною протягнув,закатав котком завів далі фрезувати і так поки все не зробив.А на яких обертах краще працювати з фрезою у мене фреза на 20 ножів? Тракторист старий йшов із роботи на обід,так підказуе що давай більше газу щоб фреза швидше крутилася,я оберти двигуна ставив трохи вище середніх на першій передачі,а потім на другий день на другому городі коли в два сліди пройшов вмикав другу передачу і трохи чути ніби солярка не повністю згорае. Йшов проти вітру,коли на першій передачі то не чути.Але також робив перерви.Зробив ділянку 3 м шириною і довжиною 120 м заглушив.Посіяв буряки сівалкою,закатав котком,далі на картоплю готував ділянку,так з перервами і працював.

Фреза робить від коліс. газуй скільки влізе а скоріше коліс крутитись не буде. :men:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 389 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 35, 36, 37, 38, 39

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

Злата Ковальова

2

1362

Пон липня 20, 2015 9:23 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам все для дома: ТРАКТОР, МОТОБЛОК, ГЕНЕРАТОР и т.д

Анатолий88

0

996

Пон серпня 29, 2016 6:29 pm

Анатолий88 Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі