Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Чет березня 24, 2016 12:45 am 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Брав, як раз, і в крутому магазині. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет березня 24, 2016 9:00 am 
Офлайн

Повідомлення: 314
Якось мій знайомий взяв насіння помідор з десяток нових крутих сортів виростив розсаду і продав. І я в нього її брав і виросло в мене море фізалісу.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 10, 2017 3:41 pm 
Офлайн

Повідомлення: 318
xuligan написав:
Дякую.Пробувати буду пару сортів-гібридів,але от не знаю чи варто переплачувати в 2-3 рази за насіння гібридів?Продавці хвалять гібриди,але то їм по барабану,вони щоб продати насіння.Буду виходити з тих гербіцидів,що є дома...До всходів гезагардом,після сходів зенкором.Гребені пороблю саджалкою для картоплі.Покритикуйте-поправте,підкажіть???

Плани є також в цьому році трохи моркви посадити,може поділитися досвідом!

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 11, 2017 12:52 pm 
Офлайн

Повідомлення: 195
Сергій Z написав:
xuligan написав:
Дякую.Пробувати буду пару сортів-гібридів,але от не знаю чи варто переплачувати в 2-3 рази за насіння гібридів?Продавці хвалять гібриди,але то їм по барабану,вони щоб продати насіння.Буду виходити з тих гербіцидів,що є дома...До всходів гезагардом,після сходів зенкором.Гребені пороблю саджалкою для картоплі.Покритикуйте-поправте,підкажіть???

Плани є також в цьому році трохи моркви посадити,може поділитися досвідом!
Загалом десь на 5 сотих назбирав.Все робив ,як і описав вище,по урожайності не скажу,не заміряли,бо підкопували і відразу реалізація .Коли є полив,можна брати і дорогі гібрити-схожість у них висока,вся продукція як з картинки,нема поливу-просте насіння.Цегорічна жара добре понизила урожайність,ну і ціна звичайно....дуже смішна.На наступний рік планую ще 5-сот ,маю можливість реалізувати таку кількість,більше не хочу.Буду брати наше насіння Лакі сідс,вони пишуть,що у них гібрид,але я не вірю....яке може бути гібридне насіння в Херсонській обл?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 11, 2017 1:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 195
курц написав:
Волинський написав:
Батько написав:
Стосовно гібридів якщо оригінальне насіння то ціна можливо і окупиться.

Колись садили моркву на здачу. Сорти перевіряні норм. це Долянка, Шантоне. Але купляти раджу Голанське чи Польське насіння в банках, воно протруєне, і більша вірогідність що попадеш не на під...ку. Бо був один рік купили Шантоне на базарі, то виросла якась довга..., а купили Карательку, то виросла ЖОВТА))).

Сіяв я з тих банок. Вони дорогі і їх тримають по пару років не можуть збути. У мене зійшло не більше 10%.
Просто тра добре дивитись рік і нормальних постачальників.
І я так попав в цьому році,взяв в перевіреного постачальника насіння,сорт "Тушон"вроді і зійшло процентів 5.Знайомий взяв насипом нашого звичайного насіння не обробленого по 480 грн за 1 кг,спеціально посіяв загущено(переживав за всхожість)а воно все зійшло як дурне,і досить добре повело себе в спеку,був найгарніший врожай в наших краях.Щось ті спец магазини і перевірені постачальники починають замахувати.Може хтось має координати людей які возять насіння і ЗЗР з Польщі?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет вересня 21, 2017 11:38 am 
Офлайн

В прошлому році, ради досвіду,восени посіяв півсотки моркви.Зійшла гарно і непоганий урожай,зібрав 10 днів назад,без пошкоджень в сітки та в погріб.Сьогодні глянув,а вона починає гнити.Що я пропустив і не зробив.Сорт не пам"ятаю..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет вересня 21, 2017 3:54 pm 
Офлайн

Повідомлення: 131
Сергій Z написав:
В прошлому році, ради досвіду,восени посіяв півсотки моркви.Зійшла гарно і непоганий урожай,зібрав 10 днів назад,без пошкоджень в сітки та в погріб.Сьогодні глянув,а вона починає гнити.Що я пропустив і не зробив.Сорт не пам"ятаю..
Одна з причин -довго небуло опадів!Перед копкою я якогось року (посушлеве літо та осінь) то просто полив грядку і оставив на пару днів а потім копав- думаю що ненабралась достатньо вологи !

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів вересня 26, 2017 8:39 am 
Офлайн

Є різниця між морквою озимою та ярою?Існує таке твердження,що посаджена восени морква не зберігається,чи це від сорту залежить?Які сорти пригодні до зберігання?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів вересня 26, 2017 3:10 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Не існує ярої та озимої моркви. Морква сама по собі легко переносить зиму коли висіяна і не проросла до сильних морозів.

Для доброго зберігання її треба обробляти від гнильців та хвороб. А також за вмістом мікроелементів треба подивитись. Ну і Т.В. режим у неї капризний. Ну і витримати терміни повної вегетації.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед лютого 18, 2018 9:59 pm 
Офлайн

Повідомлення: 2
я сохраняю в песке.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) приміщення для зберігання картоплі

Дімчик

3

3168

Нед липня 06, 2014 10:25 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі