Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мотоблок
ПовідомленняДодано: Нед лютого 11, 2018 8:20 am 
Офлайн

Повідомлення: 730
Хлопчина написав:
Складав фрезу поставив ножі парами лівий-правий ,і напрямок тонший ніж вперед і куди ті дві пружини йдуть які довжиною десь 15 см,бо там цілий мішок,гайок,болтів,гроверів,шайб.

Можливо на два довгих штока,щоб захистну пластину відкидало назад..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед лютого 11, 2018 5:10 pm 
Офлайн

Повідомлення: 258
Сергій,точно передивився відео на ютубі на двох шпильках стоять пружини і видно не тільки у мене не вистачае гайок і шайб.А можливо і ще чогось.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед лютого 11, 2018 8:01 pm 
Офлайн

Повідомлення: 515
Пружини на задню кришку-кожуха.
Тільки ножі потрібно складати чітко правий-лівий на обох сторонах, бо коли не правильно, фреза буде підстрибувати вгору, буде сильна вібрація. Тому робіть одинаконо скрізь.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 06, 2018 9:08 pm 
Офлайн

Сьогодні відлига була,і ходив біля мотоблока,думаю крутану корбою тут раз і завівся мотоблок,без води заглушив відразу,пішов приніс 2 л води дощової,залив виїхав на вулицю,ще раніше виміряв що відстань від редуктора до колеса на лівому 12.5 см на правому 10 см.Захотів виставити щоб було однаково.Поставив мотоблоктна колодки і тут до мене думка прийшла що можна так обкатувати колеса висять в повітрі і двигунт і коробка передач обкатуеться.Так і обкатував пів дня сьогодні і передачі були увімкнені.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 06, 2018 9:10 pm 
Офлайн

Палива зовсім мало витратив це щоб бачок витратити треба тиждень.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів березня 06, 2018 9:34 pm 
Офлайн

Повідомлення: 730
Хлопчина написав:
Сьогодні відлига була,і ходив біля мотоблока,думаю крутану корбою тут раз і завівся мотоблок,без води заглушив відразу,пішов приніс 2 л води дощової,залив виїхав на вулицю,ще раніше виміряв що відстань від редуктора до колеса на лівому 12.5 см на правому 10 см.Захотів виставити щоб було однаково.Поставив мотоблоктна колодки і тут до мене думка прийшла що можна так обкатувати колеса висять в повітрі і двигунт і коробка передач обкатуеться.Так і обкатував пів дня сьогодні і передачі були увімкнені.

Передивіться юиуб,там тисячу способів як обкатати,такий як ви описуєте,також є;))) Так,дизель їсть мало,також коли обкатував не вистачало терпіння:)))))))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет березня 08, 2018 4:33 pm 
Офлайн

Сьогодні третій день обкатую на колодках,Курц,а коли масло міняеш після обкатки,то треба знімати піддон і повигрібати стружку звідти?
Ще хочу з прицепом поїздити по полях,але нехай сніг розтане і дорога підсохне трохи.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет березня 08, 2018 7:09 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Хлопчина написав:
Сьогодні третій день обкатую на колодках,Курц,а коли масло міняеш після обкатки,то треба знімати піддон і повигрібати стружку звідти?
Ще хочу з прицепом поїздити по полях,але нехай сніг розтане і дорога підсохне трохи.

Не треба ні чого знімати. Досить просто вилити через пробку. Ну як дуже хочеться промити то влити з літру солярки щоб теж протекла через пробку.
Перед заливкою можна чистити масляний фільтр, або заборну сіточку. Якщо буде купа стружки у злитому маслі. А за звичай ні чого не мудри. Злив -нове залив і вперед. Лиш контролюй рівень час від часу.
От і все.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет березня 08, 2018 7:11 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Ще варто сказати що у нових блоків не завжди добре виставлене запалення. Вприск або дуже ранній або пізній. Рідко коли він там де треба.
Мотоблок або цокотить та гріється або бубонить і коптить чорним.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет березня 08, 2018 8:01 pm 
Офлайн

У мене не гріеться вода тепла але не гаряча,але я навантаження не даю зараз.Запалення я поки не знаю як виставляти у мого звук такий як у інших мотоблоків.І не коптить і диму майже не видно,якщо холодний заводиш трохи димок е,як нагріеться диму немае,якщо близько стоїш то чути що йде вихлоп.
Я думаю що на колодках вже досить його обкатувати.Треба з прицепом ще пару днів покататися.
Ще читав на форумах що маслозабірник знаходиться біля масляного насоса з лівої сторони і дістатися до нього можна через сапуну кришку,а фільтр масляний десь у піддоні?

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

Злата Ковальова

2

1537

Пон липня 20, 2015 9:23 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам все для дома: ТРАКТОР, МОТОБЛОК, ГЕНЕРАТОР и т.д

Анатолий88

0

1156

Пон серпня 29, 2016 6:29 pm

Анатолий88 Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі