Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Сер січня 03, 2018 12:10 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3154
Японці мають багато регулювання колії. Китайці роблені х.з. для яких рядків.
При потребі точаться вставки щоб розширитись. При виборі добре дивись на які розміри можна без проблем розставитись колесами. Особливо передком. Там часто суцільна балка з регулюванням перестановкою коліс. І все.

П.С. Для картоплі і більшості культур- 1.40м. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер січня 03, 2018 9:08 pm 
Офлайн

Повідомлення: 296
В мого японцям колія по центрах 90см і не регулюється. Думав на картоплю точити проставки. Але, вже, торік посадив її на 70см і нічого не перероблюючи, весь процес обробітку був механізований правда по одному рядку. Але не має проблем з тими проставками так як міжряддя для решти культур 45см.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 8:08 pm 
Офлайн

Повідомлення: 475
Отдать 140-160 тысяч за тактор которому 25 лет,потом ещё точить какие-то вставки,менять резину прибирать фильтра и тд...незнаю....

И как его выбирать, по фотографиям лихо,можно выбрать такого Корча,что потом поплачешь, ехать в Одессу, что я куплю,если я в них не понимаю нихрена. Эти все междурядья,навески у половины двухточечные.,..
Вот думаю,может всё-таки новую Джиму?!

Или япошку сил на 12, чисто фрезу таскать да пленкоукладчик...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 9:12 pm 
Офлайн

Китаєць будеш точити через пару років. При чому увесь від капота до навіски. Вони не дуже заморочуюються якістю металів. 3-4 роки і хлапає усе. Ходова, навіска, передачі, зчеплення. Ну вже що що а китай не вартий тих грошей що просять. Не встигає відробити.....
Ще якось старі китайці були трошки крепшими а тепер......

П.С. будеш їхати в Одесу заскочиш до мене. :-):

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 9:19 pm 
Офлайн

Повідомлення: 475
Может такой, вроде и по годам свежее и с виду норм
http://traktor.od.ua/product/kubota-a-14-2/
Смущает,что там 17 лошадей,наверное штук 5 накинули...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 9:25 pm 
Офлайн

Подивись ще на т-25. Наразі їх з польщі понавозили купу. без кабіни можна і не дорого взяти.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет січня 04, 2018 9:38 pm 
Офлайн

северный написав:
Может такой, вроде и по годам свежее и с виду норм
http://traktor.od.ua/product/kubota-a-14-2/
Смущает,что там 17 лошадей,наверное штук 5 накинули...

Япошки не накидають. А от китайці люблять на 5-10 сил накинути. То вже перевірено досвідом.

Тим більше кубота. У японців першим з мініків вважається янмар а вже за ним кубота.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят січня 05, 2018 9:44 pm 
Офлайн

северный написав:
Отдать 140-160 тысяч за тактор которому 25 лет,потом ещё точить какие-то вставки,менять резину прибирать фильтра и тд...незнаю.

Резину міняв лише тому що з'їздив, так як на той час на три села був один мотоблок і мій міні трактор, який з початку сезону і до осені замовкав лише тоді коли я лягав спати. Стосовно вставок я вище писав що вони не потрібні, все чудово обробляється і так. Небудеш міняти масла і фільтра будеш міняти мотора.
Ну це моя лірика з моєї колокольні.
Хоча що придбаєш те і буде в тебе найкращим твоїм трактором.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 20, 2018 12:29 pm 
Офлайн

Повідомлення: 491
Мене цікавить, всі хто тут про китайців так пише,
мали хоч китайський трактор? Скільки років експлутували?

Купив я Китайця ще 2010 році коли про них мало хто знав, коли Т-25 та Т-45 були "супер трактора",
я був першим у селі хто не взяв цих не добитків, і ризикнувши купив ДонФенґ, і ніразу не пожалів за це... серйозних поломок, небуло, окрім дрібних, протікання сальників передніх коліс, поломки рале зарядки, протікання сальника помпи... а далі після ремонту помпи, злетів шків з карлосоном, і розгасмелив пару сот у радіаторі, але вони легко запаялися звичайнісіньким електропаяльником, з використовуваням соснової смоли та олива. А вже пізніше через років 5 перервався болт лапки щеплення через невміле увімкнення ВОМа, однак все легко ремонтується. Через 6 років ми трішки відрегулювати клапани, бо буже низькі обороти двигуна були, і поршні на холостому так працювали наче сваї забивали, від чого вібрація в керма була така що кермо літали сторони в сторону, що могли б запобіжники висипатися із своїх гнізд :-) але на диво двигун не глох навіть на таких маленьких оборотах, після регулювання дуже приємно стало, поршні стали приємно "танцювати гопака"))).
Колея мене повністю задовольняє оскільки картоплю сажаю на 55-60см. Правда що навіска задня зроблена конструкторами з промахом бо великий люфт коли вона опущена, а коли піднята то люфту немає і сильно натягається... Але болгарка та інвестор цю хворобу вилікують якщо потрібно.

Отже мій Дядько Федько уже 8 літ мені вірно служить :co_ol:
обробляють з 10га в рік, з них 5га орних земель 3га сіножатів, і 2 га "вишею" болотної луки, де косять траву на підстилку, та утеплення кагатів...
Ну і на кінець скажу нині в цім році у селі вже 75% китайців(майже в кожного в дворі є, бо ж люди частіше купують те що у дворі сусіда, стоїть :-) ), а на рахунок японців то Поліщуки, про них мало знають, оскільки їх, в продажі в нас нема, а десь там далеко в Одессі, тому їх мало хто купує, лише деякі... Ну, а я собі то Куботу купив би, з Автоматичною коробкою передач, де передача назад вмикається педаллю газу, оскільки японські трактори мають функцію "контроль горизонту" то вини можуть при блокуванні деференціоналу їхати прамо по лінійці ні куди не відхиляючися ні на йоту.
Ну а з решту вибір за вами, кожен нехай бере те, що для вас подобається... Окрім китайців та японців, і СССРців, є ще білоруси, та наші ХТЗушки...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб січня 20, 2018 10:55 pm 
Офлайн

Мій товариш теж як і ви взяв донфенг з фронтальним погружчиком роторкою фрезою плугом картоплесажалкою і копалкою прицепом і ще з всякою навіскою. Та кинув його в роботу з найманим трактористом. От ми з цим трактористом сезон ганяли на ввипередки. І я мабуть більше робив роботи бо той з обіду вже був в сраку п'яний щоденно. Гаїшніки через день приїжали до цього бухаря по дві штуки збивали.
і як результат товариш заробив за сезон 6ть тисяч і вжопу вбитий трактор і вся навіска.
за навіску тут не йдеться а по трактору:
Да ! Трактор не поганий. Но! Застукав третій циліндр гавкнула корисна щеплення і інше по дрібницях. Стали ми з спецом його розбирать.під кришкою клапанів сухо ! Клапанів коромисла один циліндр з поршнем шатуном і шийка колінвала розбиті в ..опу.
Причина не поступало масло. НЕ Досверлені Масляні Канали в блоці двигуна!!!
заказали нові запчастини і теж на "сопілці" не було досверлено канали!!!
ну це так-коротко.
Мабуть пів року ремонтувати і реставрували той трактор з навісним. Потім був він у мене сезон. З плюсів порівняно з моїм це передок і більша вага. В деяких випадках це велика перевага. По силі думаю мій не набагато слабший. Але після сезону я повернув його власнику, тому що щось мені підказувало що в постійній роботі скоро він знову попроситься на капіталку. Так що не кидайте каміння -я китайця і мав і руки біля нього збивав. І більше не хочу мати з цією технікою діло!
А за вас і ваших сусідів з китайцями я радий, що техніка добре працює і не ломається.
А то видно мені в руки попав один оригінальний з недосверленими технічними отворами в двигуні. :du_ma_et:
з повагою!

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Який трактор краще купити: б/уяпонський чи новий китайський?

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3, 4 ]

Skyline_MC

34

30149

Сер березня 04, 2015 8:49 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) який премикс,кращий?

vasiliy 581130

1

1900

П'ят травня 30, 2014 2:50 pm

Віктор92 Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Експорт с\г продукції в країни ЄС. В кого який досвід

Topinambur

0

67

Нед січня 07, 2018 10:13 pm

Topinambur Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Трактор Т-70

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Дімчик

11

11238

Вів жовтня 21, 2014 12:41 am

курц Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Мій саморобний трактор

Сергій

5

6157

Сер квітня 13, 2016 9:09 pm

Пан Іван Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі