Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Мотоблок
ПовідомленняДодано: Пон грудня 25, 2017 11:55 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3273
Хлопчина написав:
На одному сайті з продажу мотоблоків і тракторів побачив що продають мотоблок Зоря на колесах R14 але за бажанням можуть поставити стандартні R12.На землі легше буде працювати на колесах R14 чи це для траснспортування по дорогах краще?У нас місцевість горбиста і е дороги з нахилом по 50-200 м.Помітив що Форте і Зубр найдешевші Зоря найдорожча.Ті хто продають мотоблоки Зоря пишуть що мотоблоки ціеї марки виготовляють на державному заводі КНР і якість там контролюеться.Пишуть що у них двигуни всі з позначками SH це знак що двигун виготовлений на державному заводі.Я не знаю чи вірити їм можна чи просто рекламний хід.Час ще е тому я не поспішаю з покупкою.Наприклад у мотоблока 8 к.с 2011 року виготовлення вага більша ніж у мотоблока 8 к.с 2015 року.

Не слухай ти ті казочки. Великі колеса то щоб їздити далеко і швидко. Для роботи вони не дуже. та і ваги для великих коліс треба навішувати що руками не рухнеш.

П.С. Кажу в десяте- на 8-ки і не дивись.)))))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів грудня 26, 2017 3:24 pm 
Офлайн

Повідомлення: 535
У меня Кипр 6-ти сильный, мотоблок огонь и операций много делает,но мало мощи....иной раз не хватает сил толкать.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон січня 22, 2018 11:12 pm 
Офлайн

Повідомлення: 258
Купив сьогодні мотоблок Лідер 10 к.с 840 $ з фрезою на 20 ножів.Мотоблок 2017.09 чи це з завода чи це в Україну приїхав.Купував на сервісному центрі там були і Форте і Зубр і два синіх лідери.Зайшов у склад,а там зубрів повно стоїть.І два Форте,запитав продавця чому ви не хочете форте продати мені,він відповів що той мотоблок тобі не потрібен там інший завод,у Зубра колія вузенька,а у цього е куди розширитися і шків на 4 ремені .Подивився на їхні прицепи там метал такий що тільки сіно возити.Я і не вірив що він може 500 кг ваги взяти зігнеться.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон січня 22, 2018 11:14 pm 
Офлайн

Продавець розказав як обкатувати правильно,як солярку відстоювати,які бувають часті помилки і поломки.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон січня 22, 2018 11:16 pm 
Офлайн

Продавець свій номер набив на двигунові і коробці передач.Хоча там був заводський.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 23, 2018 12:05 am 
Офлайн

ну нехай справно служить. На довгі роки. :co_ol:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 23, 2018 8:40 pm 
Офлайн

Сьогодні тільки зрозумів як понижені і повишені вмикати бо вчора по подвір`ї їздив взад вперед на першій і другій,а потім якось увімкнув повишені і почалося мотоблок з місця з пробуксовкою стартуе добре що сніг і ніякого навантаження немае,а увімкнув задню передачу так мене від землі відривае.Палилося у кухні і 10 літрів теплої води було,залив 4 літри теплої,неможна завести,корба важковато крутиться,залив ще дві теплої.Розкрутив завів.Продаець сказав що коли зливаеш воду треба рогами нахиляти до самої землі з відкритим краником.Щоб із блока вся вода вибігла.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 23, 2018 8:54 pm 
Офлайн

Продавець ще розповів як треба підшипники позмащувати бо із завода там зовсім мало кладуть солідолу.Розібрав з лівого боку там де щеплення,викрутив гайку,зняв шайбу вийняв заглушку із підшипника солідол там був але не так багато,намастив добре і назад все склав.На роликові натяжному від радіатора також,для змащування вижимного підшипника продавець сказав що сверлиться тоненьким сверлом отвір щоб голка від шприца могла залізти і я точно не зрозумів у якому місці сверлити бо у книжці пишуть що треба розбирають і підшипник помістити на деякий час в розігрітий солідол.У мене вижимний крититься разом із щепленням,продавець розповів що деякі люди залишають зазор між вижимним і муфтою щеплення і у людей пропадае щеплення,у книжчі пишуть що зазор повинен бути 0,3-0,5 мм.Тут ще треба вияснити як правильно зробити.

Востаннє редагувалось Хлопчина в Вів січня 23, 2018 9:00 pm, всього редагувалось 1 раз.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 23, 2018 8:59 pm 
Офлайн

Ще розповів що газ після того як заглушив двигун повертати ручку у положення на весь газ щоб щолкнуло, тоді плунжерна пара не пересихае.Сказав ще помастити підшипник на вентиляторі радіатора,але я туди ще не дістався.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів січня 23, 2018 11:46 pm 
Офлайн

Господи, ну от де таких тупих продавців-механіків роблять і пачками сюди закидають.? :-)

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 395 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 40  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Мотоблок «Каскад» технічні характеристики

Злата Ковальова

2

1550

Пон липня 20, 2015 9:23 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Продам все для дома: ТРАКТОР, МОТОБЛОК, ГЕНЕРАТОР и т.д

Анатолий88

0

1164

Пон серпня 29, 2016 6:29 pm

Анатолий88 Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі