Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Оренда землі
ПовідомленняДодано: Сер січня 20, 2016 12:43 pm 
Офлайн

Повідомлення: 1
Привіт! Виникло бажання займатися вирощуванням сільськогосподарських культур (зернові, квасоля, картопля та ін.) для цього є невеликий досвід та техніка, але немає власної землі. В родичів та знайомих є паї які знаходяться в оренді в місцевого орендаря. Після закінчення строку оренди хочу взяти їх собі в оренду. З чого мені почати??? Поділіться будь ласка своїм досвідом як ви взяли землю в оренду, чи працюєте тільки на власній землі?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Оренда землі
ПовідомленняДодано: Чет січня 21, 2016 6:38 pm 
Офлайн

Повідомлення: 48
dmitro.yasiuk написав:
Привіт! Виникло бажання займатися вирощуванням сільськогосподарських культур (зернові, квасоля, картопля та ін.) для цього є невеликий досвід та техніка, але немає власної землі. В родичів та знайомих є паї які знаходяться в оренді в місцевого орендаря. Після закінчення строку оренди хочу взяти їх собі в оренду. З чого мені почати??? Поділіться будь ласка своїм досвідом як ви взяли землю в оренду, чи працюєте тільки на власній землі?

бери та працюй, плати трохи більше ніж арендатор. ще не зрозуміла ситуація з одноосібниками - хочуть зробити Сімейні фермерські господарства.... а взагалі з родичами геморно - все їм не так і мало.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 12:30 am 
Офлайн

Повідомлення: 319
Здоровенькі були.
Хочу взяти с/г ділянку, яка знаходиться в межах села, і цікавить порядок оформлення. Договір заключається із сільським головою, чи ще на сесії депутати мають схвалити?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 5:32 am 
Офлайн

Повідомлення: 692
Волинський написав:
Здоровенькі були.
Хочу взяти с/г ділянку, яка знаходиться в межах села, і цікавить порядок оформлення. Договір заключається із сільським головою, чи ще на сесії депутати мають схвалити?

Привозиш земельника,він дивиться чи не зайнята,потім їдеш пишеш заяву,на найближчій сесії проголосують ,головне щороку вчасно оплачувати за користування і ніхто її не забере..

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 9:46 am 
Офлайн

Повідомлення: 319
Дякую, ой жеж з тими депутатами(, скорішеб та реформа по укрупненню громад пройшла...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят червня 16, 2017 3:36 pm 
Офлайн

Повідомлення: 10
Доброго дня! У моїх родичів є земельна ділянка, 4га, але вона знаходиться в оренді у якогось великого господарства. Справа в тому всім жителям села колись роздавали ділянки і всі мають приблизно одакову площу в одому місці, і виходить арендатор уклав колективний договір з усіма. І в мене є питання, чи можна той договір розірвати, це по перше. А по друге, якщо їх ділянка знаходиться десь посередині цього поля, то як тоді бути? Чи можливо її обміняти, або щось вирощувати там самостійно?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб червня 17, 2017 4:23 pm 
Офлайн

Повідомлення: 488
Pilip написав:
Доброго дня! У моїх родичів є земельна ділянка, 4га, але вона знаходиться в оренді у якогось великого господарства. Справа в тому всім жителям села колись роздавали ділянки і всі мають приблизно одакову площу в одому місці, і виходить арендатор уклав колективний договір з усіма. І в мене є питання, чи можна той договір розірвати, це по перше. А по друге, якщо їх ділянка знаходиться десь посередині цього поля, то як тоді бути? Чи можливо її обміняти, або щось вирощувати там самостійно?

Перш за все читайте уважно договір, колективних договорів не буває.
У договорі повинні бути умови на яких підставах він може бути розірваний.
Також там повинен бути пункт про форс-мажорні обставини.

Ділянка може бути обміняна, але за згодою іншого учасника, тобто власника тої ділянки на яку планується обмін, якщо він погодиться, то рівностороній обмін можливий.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон червня 19, 2017 10:49 am 
Офлайн

Повідомлення: 10
Пан Іван написав:
Pilip написав:

Перш за все читайте уважно договір, колективних договорів не буває.
У договорі повинні бути умови на яких підставах він може бути розірваний.
Також там повинен бути пункт про форс-мажорні обставини.

Ділянка може бути обміняна, але за згодою іншого учасника, тобто власника тої ділянки на яку планується обмін, якщо він погодиться, то рівностороній обмін можливий.

Дуже дякую, буду просити договір у родичів, щоб розібратись.

Доречі, це якщо відкриють ринок землі, то її ж і продати можливо буде...
А якщо обмінювати, то в обох ділянок має бути однакове призначення?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон червня 19, 2017 11:13 am 
Офлайн

Повідомлення: 692
Доброго дня:) Опишу і я свою ситуацію,можливо хто підкаже якому напрямку копати;)) В мене договір оренди закінчується в 10міс.2018р..а на два інших восени 2019(вони ще не мої але є сподіання і довіреність що маю прово робити все що заманеться аж до продажу) зноходяться на різних полях і казна де... А поряд є поле одного й того ж агрохолдингу,на якому вони засіяли люцерку.. Якщо я ,знайду тих людей чиї паї на цьому полі,зацікавлю їх в обміні(наприклад давши трохи грошей чи ще як) потім звернусь до фірми яка має право займатися такими земльними роботами...чи можливо такий варіант? Може мені вже пора починати колотитись і до кого в перешу чергу треба звертатись? Мабуть на цю фірму? Вона атошникам документи робила на землю,я думаю має право і на такі роботи?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Сер червня 21, 2017 3:32 pm 
Офлайн

Повідомлення: 7
ССВ написав:
Доброго дня:) Опишу і я свою ситуацію,можливо хто підкаже якому напрямку копати;)) В мене договір оренди закінчується в 10міс.2018р..а на два інших восени 2019(вони ще не мої але є сподіання і довіреність що маю прово робити все що заманеться аж до продажу) зноходяться на різних полях і казна де... А поряд є поле одного й того ж агрохолдингу,на якому вони засіяли люцерку.. Якщо я ,знайду тих людей чиї паї на цьому полі,зацікавлю їх в обміні(наприклад давши трохи грошей чи ще як) потім звернусь до фірми яка має право займатися такими земльними роботами...чи можливо такий варіант? Може мені вже пора починати колотитись і до кого в перешу чергу треба звертатись? Мабуть на цю фірму? Вона атошникам документи робила на землю,я думаю має право і на такі роботи?

Я б взагалі поки не радив би щось робити з ділянками, доки не пройде земельна реформа.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 12 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Оренда ставків та розведення риби

герь

7

9938

Чет листопада 26, 2015 11:50 am

Pansky Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Обробка землі перед посівом

alex_symonenko

4

173

Нед жовтня 01, 2017 7:49 pm

Хлопчина Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн