Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: П'ят грудня 23, 2016 1:11 am 
Офлайн

Повідомлення: 7
курц написав:
alexbakh написав:
Чим же ж вони малому бізнесу допомагають??? Я ФОП та плачу електроенергію по 2,40. Я тільки но відкрився - то ж дайте мені рік пільг (я не кажу про скасування проплат) - більше нічого не треба...

А ось сюди не дивились?

https://docviewer.yandex.ua/?url=ya-dis ... 519744be3e

Даруйте, що не в тему, але це по моєму трохи розвод: ці вітряки мають бути горизонтально розміщені, а не вертикально. Ось, подивіться https://www.youtube.com/watch?v=StbZsRr7aA4

П.С. Повідомлення можна видалити.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 23, 2016 8:00 am 
Офлайн

Повідомлення: 692
З тими вітряками носились вже давно,може річ і чудова та якщо дійсно чудова,то треба було заполонити ними ринок,а отаких роликів купа,а товару зась... Не наводить ні на які думки?;))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 23, 2016 5:54 pm 
Офлайн

Повідомлення: 3088
yarmolnik написав:
курц написав:
alexbakh написав:
Чим же ж вони малому бізнесу допомагають??? Я ФОП та плачу електроенергію по 2,40. Я тільки но відкрився - то ж дайте мені рік пільг (я не кажу про скасування проплат) - більше нічого не треба...

А ось сюди не дивились?

Даруйте, що не в тему, але це по моєму трохи розвод: ці вітряки мають бути горизонтально розміщені, а не вертикально. Ось, подивіться https://www.youtube.com/watch?v=StbZsRr7aA4

П.С. Повідомлення можна видалити.

Це різні вітряки. Оніпко лиш на словах та в неті а ті що я скинув вже давно продаються.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: П'ят грудня 23, 2016 8:13 pm 
Офлайн

курц написав:
alexbakh написав:

А ось сюди не дивились?

На мою думку отого за 950дол на будинок вистачить з головою! Ще б пару панелей та акб і життяв шоколаді... Колись рахував по сонячним лиш панелям,то на мій дім від 3000до 6000дол треба,так виходить дешевше ... Правда в місті вітрових потоків нема ,а от в селі ,на вигоні,той вентилятор може деколи і злетіти:)))

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 24, 2016 12:08 am 
Офлайн

Ну на мою думку.

Для освітлення ті панелі та вітряки нафіг не треба. ЛЕДлампочки та нове побутове обляднання досить гарно економлять і від мережі. Викидати такі кошти не варто.

Для обігріву чи майстерні то вже 1тис. дол. не обійдеться. Хоча є варіанти....

Сонячні панелі, в моєму випадку, взагалі не потрібні. На приклад минулої зими у нас було 8 сонячних днів. Цієї зими уже -6. В той же час за минулу зиму днів без вітру було 4-5. Цієї був лиш 1.

А літом ті панелі з вітряками і не треба. Літом витрати нульові і так.

Тому я постійно моніторю що там з тими вітряками робиться вже років з 5-7.

Можу поділитись спостереженнями.

Вітряки дешевіють, обладнання до них теж. Той що коштував 10-ть років тому десь 5-6тис.дол. на сьогодні можна взяти за 1тис.дол.

Мало того зявилось багато хлопців що можуть переробити генератор з двигуна чи намотати під замовлення. А цей варіант ще дешевший.

Також зник дефіцит контролерів та інверторів. А ціна на них взагалі обвалились в 10-20раз.

Появились акумулятори із 10-ти річною гарантією. Хоча і ще досить дорогі але вже доступні. Хоча на перші роки можна і на звичайних, кислотках, посидіти.

Також уже є величезна кількість приборів обігріву з досить великим ККД. На приклад керамічні батареї та інфрачервоні нагрівачі.

Ну от усе це досить швидко наближає мене до свого першого вітряка. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Суб грудня 24, 2016 8:08 am 
Офлайн

курц написав:
Ну на мою думку.

Для освітлення ті панелі та вітряки нафіг не треба. ЛЕДлампочки та нове побутове обляднання досить гарно економлять і від мережі. Викидати такі кошти не варто.

Для обігріву чи майстерні то вже 1тис. дол. не обійдеться. Хоча є варіанти....

Сонячні панелі, в моєму випадку, взагалі не потрібні. На приклад минулої зими у нас було 8 сонячних днів. Цієї зими уже -6. В той же час за минулу зиму днів без вітру було 4-5. Цієї був лиш 1.

А літом ті панелі з вітряками і не треба. Літом витрати нульові і так.

Тому я постійно моніторю що там з тими вітряками робиться вже років з 5-7.

Можу поділитись спостереженнями.

Вітряки дешевіють, обладнання до них теж. Той що коштував 10-ть років тому десь 5-6тис.дол. на сьогодні можна взяти за 1тис.дол.

Мало того зявилось багато хлопців що можуть переробити генератор з двигуна чи намотати під замовлення. А цей варіант ще дешевший.

Також зник дефіцит контролерів та інверторів. А ціна на них взагалі обвалились в 10-20раз.

Появились акумулятори із 10-ти річною гарантією. Хоча і ще досить дорогі але вже доступні. Хоча на перші роки можна і на звичайних, кислотках, посидіти.

Також уже є величезна кількість приборів обігріву з досить великим ККД. На приклад керамічні батареї та інфрачервоні нагрівачі.

Ну от усе це досить швидко наближає мене до свого першого вітряка. :men:

Тема цікава,мабуть адміну треба бостанні кілька постів перекинути в окрему,щоб тут не відходити... Бо питань і думок купа...цікаво б поспілкуватись.. В мене взимку на господарстві не більше 400квт /місяць навіть з червоними лампами для поросят.. Навесні з інкубаторами і лампами 500до600..а це найближчим часом буде до 700грн! То ж думаю варто б задуматись над такою інвестицією.. Просто як завжди гроші в щось швидшевідбивне вкладаються:)))

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Енергія вітру.
ПовідомленняДодано: Нед грудня 25, 2016 5:24 pm 
Офлайн

Дана тема вирізана з іншої така як мова зайшла про енергію з вітру. :men:

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Енергія вітру.
ПовідомленняДодано: Нед грудня 25, 2016 8:24 pm 
Офлайн

курц написав:

Олександре,а ви якщо будете планувати,то до якого типу більш схильні? До класичного чи до того як у хлопців?

Догори
 Профіль  

Тема повідомлення: Re: Енергія вітру.
ПовідомленняДодано: Пон грудня 26, 2016 11:31 am 
Офлайн

ССВ написав:
курц написав:

Олександре,а ви якщо будете планувати,то до якого типу більш схильні? До класичного чи до того як у хлопців?

У мене вітри не рівні. З поривами та завихрюваннями. Вентилятор не дуже підходить. Та до того ж і шумить. Тому по любому вертикал.

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 9 повідомлень ] 

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі