Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
 Тема повідомлення: Re: Розведення борсуків
ПовідомленняДодано: Нед грудня 11, 2016 12:41 am 
Офлайн

Повідомлення: 15
Сергій Z написав:
ССВ написав:
Сергій Z написав:
Як це не мають...вони одомашнені...взяти котів та собак,яких завозять в поля та посадки,вони дичавіють і більш упитані,чим в деяких дома...Взагалі,я не це мав на увазі,людина хоче ловити,тобто,браконьєрством займатися...він написав.що є можливість спіймати і нічого не затрачати,а рубати бабки,а ви ще й підстрікаєте до цього..тут форум фермерів,а не браконьєрів...

Наскільки я зрозумів,людина хоче впіймати пару на розвід,а далі вести справу,щоб не шкодити навколишньому середовищу...

Не будьте наївними... :-)

Жаль, що мене так і не зрозуміли( Якби я хотів їх просто вохотити, то міг би це зробити протягом останніх 7-8 років(стільки я про них знаю), а не створювати цю тему. Так, як я не "голодаю" :hi_hi_hi: браконьєрство просто не цікавить, та й не такий я.... В нас теж є один "недогодований", має близько 200га землі..., а бобрів в перший же рік, як вони поселилися, вистріляв... :-( А в нас село маленьке, 50 мешканців, і ті, переважно, вже старі люди, тож поселення, якось, збереглися і не попали на очі... Тай важко до них дістатися, в тернових зарослях сидять... одне, а інше теж "добрі" кущі вибрало :hi_hi_hi: А навіяло мені це зовсім випадково. Сам просто часто хворію то вітер, то дощ, то ще що..., і ще дві доньки маю, які саме перехворіли запаленням та бронхітом... І от надумалось мені жиру прикупити 0,5л..., і я, до речі, його купив за 550 грн, а не спіймав :men: Саме тоді з другом задумались... Перерили декілька форумів з розведення та охоти... ось один http://greenforum.com.ua/showthread.php?t=1257 і зійшлися на тому, що попробуємо спіймати в клітку-пастку, але вже через рік, бо зараз пізно, а весною дитинчата в них... або вже, на крайній випадок, скинемось і купимо на двох дві самочки і самця. Ось тому і написав тут, можливо хтось, що чув і підкаже...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 11, 2016 12:54 am 
Офлайн

Повідомлення: 15
курц написав:
На відлов та утримання диких тварин потрібний спец дозвіл. Це по перше.
По друге- мисливці в мить зроблять цей бізнес не рентабельним. А браконьєри ще швидше.

Тримай, краще, щось хутрове та рідкісне для наших країв. Чорнобурки, горностайчики. Шиншили, на кінець. Ті борсуки ні кому не потрібні в живому виді а жир, у неволі, майже не нагулюють. Та і попиту на той жир не має. Лиш ціна трішки підніметься її закидають в мить. Хто полює в того завжди є запас цього добра на реалізацію... :men:

що до мисливців можливо... місяць назад на сландо по жирові було близько 30 оголошень, в середньму 900-1100 за літр, а зараз більше ста і по 600-700... :sh_ok: Як кажуть, сезон розпочато :-) але літом ціна є...

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Нед грудня 11, 2016 1:43 am 
Офлайн

Повідомлення: 3088
Укроп написав:
що до мисливців можливо... місяць назад на сландо по жирові було близько 30 оголошень, в середньму 900-1100 за літр, а зараз більше ста і по 600-700... :sh_ok: Як кажуть, сезон розпочато :-) але літом ціна є...

Ну от про що і кажу.
Борсука багато, ліцензії доступні. А браків ще більше.

Ні фіга там не заробиш. Восени багато молодих ловлять на притравки норних. Цієї осені мені пару раз пропонували. Як приклад.

Борсука в ловушку важко зловити. Не дурний він. Молоді просто потрапляють під собак у полі. От там їх і ловлять. А старий і собак проведе і в руки не дасться.

В клітці жити не буде. Вірніше ні жиру ні розмноження не буде. треба вольєр з норою робити. Та не простою а багатоходовою, з декількома тупиками та котлами, на пару виходів. Нору усю треба робити з бетону. Бо розриє ход і втече.

З кормами проблема. Він хоч і всеядний але міру у вітамінах та білках, у природі, встановлює сам. А у клітці одразу порушується баланс ну і проблеми від того згодом.

Всю зиму спить. Палить жир. Малих приводить на початку березня. Носить запліднені ембріони пару років. Тобто може без спарювання декілька раз приводити.

А загалом там гаморою в сотню раз більше а ніж купити ту півлітру жиру і лікуватися. Та і цілющі властивості того жиру сильно перебільшені. На сьогодні на ті ж гроші є повно ліків з кращою дією.

Так що "не морочте, куме, голову......" :men:

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 13 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Розведення свиноматок.

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

Ігор Новицький

16

3624

Нед червня 14, 2015 10:08 am

тор Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Оренда ставків та розведення риби

герь

7

9939

Чет листопада 26, 2015 11:50 am

Pansky Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) Розведення австралійських раків (АККР)

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2 ]

герь

17

15546

Пон березня 13, 2017 9:42 am

oley Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Розведення африканського кларієвого сома в УЗВ

герь

6

17483

Вів липня 15, 2014 4:37 am

Romeo Ivanov Переглянути останнє повідомлення

Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. де можна купити ваговозів для розведення?

kolya

0

896

Чет березня 26, 2015 10:40 am

kolya Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете додавати файли у цьому форумі