Форум фермерів України

свіжина:

Буріння свердловин на воду

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2
Автор Повідомлення
ПовідомленняДодано: Суб липня 16, 2016 5:11 pm 
Офлайн

Повідомлення: 12
ССВ написав:
Тарас Бульба написав:
курц написав:
Так про що і мова. Кропи чим хочеш і скільки влізе аби в кінцевому рахунку в продуктах ні чого не було.
сьогодні є купа варіантів ядів та гербіцидів що не залишаються в кінцевому продукту.

Тому заяви типу "я не кормлю і не кроплю. У мене все еко і супер врожай" мяко кажучи просто смішні. :men:

Очень смешно. Аж до слез. Особенно смешно тем кто работая на опрыскивателях не дожили до пенсии. С некоторых пор выращивание сх продукции стало вредным производством. Вот это смешно по настоящему.

В мене батько,до 50років навіть грипом не хворв,ходив все з пугівкою на грудях розтебнутою...працював з 16на тракторі...так от в 51рік,крлпили і як відомо "розговлялись після процесу...куриво в процесі..у висновку саркома і через пару місяців все.... Хоча ті хто до цього сурйозно ставитбся,дотписуються всіх заходіа безпеки наче ще живі ..

Товарищ работал сезон на импортном опрыскивателе, фильтра, кондер, герметичная кабина. В 28 лет приступ гипертонии плюс диарея через день.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон липня 18, 2016 6:51 am 
Офлайн

Повідомлення: 3111
Ну по перше с\г завжди було на перших місцях по травматизму та смертності. Навіть, інколи, випереджало транспорт та дороги. Не кажучи вже за шахтарів та інші професії. також по проф захворюваннях "лідирує" серед інших професій. Просто про це не верещать по телевізорах а мовчки хоронять тих селян.

Правда останні роки статистика покращується за рахунок витіснення великої кількості людей новітньою технікою. Але то таке.

По друге. Від т\б в ядах залежить здоровя але не на стільки як від ступеню токсичності самих ядів. І тут теж в останні часи є прогрес у безпечності хім засобів. За рахунок цього і трошки понжується вплив на працівників.

По третє. Використання борін по посівам не є новиною чи винаходом. Цьому агро прийому вже років стількиж як і вирощуванню самої озимої. В деякій мірі то гарнийметод. Але не вирішує усіх проблем та завдань агротехніки вирощування. Тому для когось це і новий метод а для когось просто одн із сотень....

По четвертк. Заяви про "я не кормлю і маю" ну дуже дитячі і окрім посмішки ні чого не викликають. Не хочеш годувати хімдобривами- мусиш годувати органікою. Але урожай з неба не впаде. Дякуючи Богу та інтернету можна вибрати із сотень варіантів агротехнік ту що найбільше підходить для господаря та землі. Але не існує методу отримати щось з нічого

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон липня 18, 2016 6:55 am 
Офлайн

Ну і аргументи про те що хтось десь попрацював на хімії і образу захворів, помер, скалічився.
Хлопці, є така штука як статистика. Все решта просто розмови у стилі- мій дід прожив 96 років з яких 90 палив люльку а як покинів то через рік помер.... Ото просто уявіть як шкідливо покидати паління.... :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 12:27 am 
Офлайн

курц написав:
Ну по перше с\г завжди було на перших місцях по травматизму та смертності. Навіть, інколи, випереджало транспорт та дороги. Не кажучи вже за шахтарів та інші професії. також по проф захворюваннях "лідирує" серед інших професій. Просто про це не верещать по телевізорах а мовчки хоронять тих селян.

Правда останні роки статистика покращується за рахунок витіснення великої кількості людей новітньою технікою. Але то таке.

По друге. Від т\б в ядах залежить здоровя але не на стільки як від ступеню токсичності самих ядів. І тут теж в останні часи є прогрес у безпечності хім засобів. За рахунок цього і трошки понжується вплив на працівників.

По третє. Використання борін по посівам не є новиною чи винаходом. Цьому агро прийому вже років стількиж як і вирощуванню самої озимої. В деякій мірі то гарнийметод. Але не вирішує усіх проблем та завдань агротехніки вирощування. Тому для когось це і новий метод а для когось просто одн із сотень....

По четвертк. Заяви про "я не кормлю і маю" ну дуже дитячі і окрім посмішки ні чого не викликають. Не хочеш годувати хімдобривами- мусиш годувати органікою. Але урожай з неба не впаде. Дякуючи Богу та інтернету можна вибрати із сотень варіантів агротехнік ту що найбільше підходить для господаря та землі. Але не існує методу отримати щось з нічого

Если мы берем 3000 кг/га пшеницы, а вносим 200 кг/га селитры, откуда берутся 2800 кг. Кстати в самом зерне нет селитры. Откуда берутся питательные вещества для формирования самого зерна? Из ничего получается? Плюс еще 3000 кг/га соломы откуда? Растет у меня орех и каждый год я беру с него урожай орехов и не удобряю. Откуда орехи? По вашей логике сколько внес, столько и забрал, а смысл тогда сельского хозяйства?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 12:32 am 
Офлайн

курц написав:
Ну і аргументи про те що хтось десь попрацював на хімії і образу захворів, помер, скалічився.
Хлопці, є така штука як статистика. Все решта просто розмови у стилі- мій дід прожив 96 років з яких 90 палив люльку а як покинів то через рік помер.... Ото просто уявіть як шкідливо покидати паління.... :men:

Я допустим на опрыскиватель не сяду и никого садить не собираюсь. Слишком рискованный эксперимент. Интересно было бы взглянуть на статистику заболевших вследствии отравления гербицидами. Думаю что таковой нет в природе. Может я ошибаюсь?

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Вів липня 19, 2016 12:37 am 
Офлайн

На любой канистре гербицида нарисована дохлая рыба. Для меня этого достаточно, чтобы считать гербицид ядом, коим он по сути и является.

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 21, 2016 7:30 am 
Офлайн

От після такиз питань я все більше схиляюсь до ліцензування фермерства. З обовязковою здачею екзаменів по елементарних знаннях агрономії. :men:

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Чет липня 21, 2016 8:14 am 
Офлайн

Повідомлення: 247
Підтримую 100%

Догори
 Профіль  

ПовідомленняДодано: Пон липня 25, 2016 8:50 pm 
Офлайн

курц написав:
От після такиз питань я все більше схиляюсь до ліцензування фермерства. З обовязковою здачею екзаменів по елементарних знаннях агрономії. :men:

В смысле меня нельзя допускать к выращиванию с/х продукции? Пять лет я выращиваю урожаи, плачу налоги, создаю рабочие места и меня нельзя допускать?

Догори
 Профіль  

Показувати повідомлення за:  Сортувати за  
Створити нову тему Відповісти  [ 19 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Часовий пояс UTC + 2 годин [ DST ]

{ RELATED_TOPICS }
 Теми   Автор   Відповіді   Перегляди   Останнє повідомлення 
Немає нових непрочитаних повідомлень у цій темі. Приєднаний(і) файл(и) вне корневая подкормка озимой пшеницы

[ На сторінкуНа сторінку: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Люба

44

4850

Вів серпня 01, 2017 11:36 am

ССВ Переглянути останнє повідомлення

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей

Ви не можете створювати нові теми у цьому форумі
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі